Çanakkale Hurdacı

Gelibolu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Gelibolu ilçesinin çevresinde hurda fiyatı sormak için 24 saat en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Yurdumuzun bütün mahallelerinden, hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda satımlarında yüksek fiyat uygulamaktayız. Çanakkale hurdacı firmalar içindeyiz.

Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En iyi Gelibolu hurda piyasa fiyatları ile profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bütün hizmet alanlarımızı buradan erişebilirsiniz. En tecrübeli Çanakkale Gelibolu hurdacı firması olarak belirttiğiniz mekâna geliriz.

Gelibolu Hurdacıları

Gelibolu hurdacısı olarak Çanakkale ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Gelibolu genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her nevi atık hurdası satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Gelibolu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Çanakkale Gelibolu merkezinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çanakkale ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Gelibolu 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Gelibolu çevresinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz.

Gelibolu Hurdacı Telefon Numarası

Çanakkale Gelibolu hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi aramanız gereklidir. Çanakkale Gelibolu hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

Gelibolu Hurda Alan Yerler

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alan Gelibolu hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Gelibolu ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurda kağıt almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Gelibolu kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdanızı hemen nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanın piyasadaki değeri düşüyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo, hurda bakır, hurda kurşun,hurda çinko, hurda demir aldığımızda fiyat listeleri uygulamaktayız. Gelibolu hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Gelibolu Hurda Krom Alımı

Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu krom kilo fiyatını dileyenlere her gün yollamaktayız. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi almak için bölümünün olduğu linke tıklayınız.

Gelibolu Hurda Kablo Alımı

Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Gelibolu hurda kablo kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Bunların yanı sıra enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatı öneriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Gelibolu hurdacı firma olarak özellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Satıcılarda kolayca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini elden ödüyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından yüksek teklifler veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılar için önem taşır.

Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Çanakkale Gelibolu hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Gelibolu hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Gelibolu ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Gelibolu Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Çanakkale Gelibolu hurda kurşun alımı için yüksek fiyatları uyguladığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Çanakkale Gelibolu hurda kurşun ton fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar kurşun hurdası hakkında bilgi almak için bölümünün linkine tıklayabilirsiniz.

Gelibolu Hurda Alüminyum Alanlar

Sizin desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz. Bizlere duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Burada bulunan Gelibolu hurda alüminyum fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz

Çanakkale Gelibolu alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için aramanızı diliyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel ticareti yapan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Gelibolu ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz.

Gelibolu Bakır Hurda Alanlar

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Gelibolu genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Gelibolu bakır hurda fiyatları için arayın. Buradaki Gelibolu bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Çanakkale Gelibolu bakır hurda alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Gelibolu hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Gelibolu Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatı linkine tıklayınız. Gelibolu ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Demir, dünyada en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu extra demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Firmamız Gelibolu bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız.

Gelibolu Çinko Hurda Alan Firmalar

Gelibolu ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Çanakkale Gelibolu hurda nikel ton fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Sarı Hurda Alım Satımı

Halk Metal bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Doğruyu demek lazım ise sarı hurdası adında hurda türü yoktur. Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Burada bulunan Çanakkale Gelibolu sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Hurda sarı alanlar hakkındaki metne bir göz atın.

Gelibolu ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bu neden ile Gelibolu hurda sarı alımı yapan firmayız. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetli hurdalar arasında sayılabilmektedir. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı denilmektedir. Çanakkale Gelibolu hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapıyor.

Gelibolu Sac Hurda Alan Firmalar

Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Gelibolu Çanakkale ilçesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı için arayınız. Sac hurdası alımı yapanlar içindeyiz. Şu anda yeni gibi 2.el trapez sac var.

Anlık Gelibolu Hurda Fiyatları

Gelibolu hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında her saat değişiyor. Anlık ton fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatından fazla ton fiyatı sunuyoruz.

Gelibolu Hurdacılar Sitesi

Daha fazla yaşanabilir bir Çanakkale ve şimdiki halinden yaşanır Gelibolu için haddinden fazla çalışıyoruz. Gelibolu hurdacılar sitesindeki tesisimiz aracılığı ile atık hurda malzeme geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Sadece bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Gelibolu Cam Hurda Alanlar

Gelibolu yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasında bulunmaktayız. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Özellikle şeffaf ve renkli sökülmüş araba camı, şişesi çeşitlerinde cam hurdaları çok miktarda alımıyla ilgileniyoruz.

Gelibolu Akü Hurda Alanlar

Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Uzun müddet sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı için kullanılır. Akü hurdası alan yerler gönderimizi iyi bir şey yaparsınız. Dolayısıyla firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Gelibolu İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış iş yeri vs binalardan sökülen yeni ayarında 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood mevcuttur. Birde batan depolardan satın almış olduğumuz

Gelibolu Bina Yıkımı

Yıkım yapılırken gerekli tüm tedbirler Kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek dairelerin gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Daha önce ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri her türde hurda eşyayı alıyoruz.

Gelibolu Plastik Hurdası Alanlar

Çanakkale il Gelibolu ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda almaktayız. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Gelibolu hurda plastik alan firmalar içinde olan firmayız. Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz

Gelibolu 2.el jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. Sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

7/24 Açık Gelibolu Hurdacı Firma

Bu sürenin verdiği tecrübeler aracılığı ile alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Gelibolu hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz sektöre çalışmaktayız. Bildiğiniz gibi 2007 yılından bu zamana kadar geri dönüşüm yaparak hemşehrilerimize hizmet veriyoruz.

Gelibolu Hurda Karton Alan Hurdacı Firmalar

Gelibolu kağıt hurda alıp satanlar içindeki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde satıcılara daha fazla kâr etme avantajı yöneltiyoruz.

Ederinden fazla fiyata karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alanlar arasında en hızlı fiyatı veriyoruz. Gelibolu kağıt hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Burada paylaşılan Gelibolu karton hurda kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz

Gelibolu Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Gelibolu ikindi el raf hurdası ton fiyatını dileyene güncel olarak yollamaktayız. Raf hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Gelibolu alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan iş yerlerinden aldığımız teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Gelibolu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Gelibolu Çanakkale fabrika söküm işi profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Başlamadan önce sökülecek binanın detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı konumdayız. Yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalesi güvenle tamamladık. Yıkımla uğraşanların söylediği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz.

Gelibolu Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Gelibolu etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. İkinci el klima Gelibolu bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Gelibolu 2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış buz makineleri, tezgah altı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi bulaşık makinaları alınır. İkinci el sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan aletleri alım satımı yapıyoruz. Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek için sizi depolarımıza davet ediyoruz.

Gelibolu Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Spota düşmüş parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapılır. Hurda kumaş alıyoruz. Parti malı hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayın. Çanakkale Gelibolu bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında bulunduğunuz konuma geliyoruz. Gelibolu kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çanakkale Gelibolu kumaş hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır.

Gelibolu Moloz Dökümü

Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozun taşınması itina ile yapılır. Yıkım molozu Gelibolu Belediyesi tarafından alınan karar ile bildirilen yerlere nakliyesi yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak her nevi hurda malzemenin işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Gelibolu Hurdacı Numarası

Gelibolu en yakın hurdacı hizmetiyle her nevi hurda alım satımında gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Gelibolu çevresinde servis ediyoruz. Gelibolu hurdacısı firmamızla yerinizden her cins hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Gelibolu etrafında hurda malzeme alıyoruz.

Gelibolu Hurda Beyaz Eşya

Çanakkale Gelibolu içerisinde sıfır ve ikinci el ev eşyaları satabilirsiniz. 2. El büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları temin edilir. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi kapınızdan iyi fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma hakkında bilgi içeren gönderisini ziyaret ediniz İyi durumda ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak için firmamızıtuşlayabilirsiniz.

Gelibolu Hurda Araba Alan Yerler

Gelibolu hizmet veriyoruz. İmkan buldukça Gelibolu bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Fakat hurda araba trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Pek tabi size araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, yük vagonu, motor hurdası için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Gelibolu Hurda Nikel Alan Yerler

Özellikle anot nikel, %95 ve %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Gelibolu nikel hurda alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp