Bolu Hurdacı

Gerede Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Bolu Gerede hurdacı firmasıyız. Türkiyemiz’in arzu ettiğiniz ilçesinden, hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bolu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Anlık Gerede hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm çalışmalarımızı buradan öğrenebilirsiniz. Gerede çevresinde hurdalarınızın resmini göndermek sebebiyle istediğiniz zaman ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal adı ile hizmet vermeteyiz.

Gerede Hurdacıları

Gerede hurdacı firması olarak Bolu ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınız yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizde her tür demir hurdası satmak için numaralarımızı tuşlamalısınız. Gerede mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Gerede hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Bolu Gerede ilçesinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bolu merkezinin naif ilçesi Gerede daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Bolu Gerede çevresinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Gerede Hurdacı Telefon Numarası

Bolu Gerede hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Boşa zaman geçirmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Bolu Gerede hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda fiyatı öğrenmek amacıyla hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Gerede Hurda Bakır Alımı

Sitemizde yayımlanmış olan Bolu Gerede bakır hurdası fiyatlarını isteyenlere her gün ulaştırılmaktadır. Bolu Gerede bakır hurda alan yerler arasındayız. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz.

Hurda bakır alan Gerede hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Gerede hurda bakır fiyat listesi için arayın. Gerede içerisinde hurda bakır alıyoruz.

Gerede Kablo Hurdası Alanlar

Fakat tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alıyoruz.

Gerede hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Gerede ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Satıcılarda hızlıca satılan %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gerede hurdacı firmayız. .

Daha kesin sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı makaleye bir göz atın. Bolu Gerede hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Bolu Gerede elektrik kablosu ton fiyatlarını abonelerimize günlük ulaştırılmaktadır. Kablo elektrik iletiminde makinelerde kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder.

Gerede Alüminyum Hurda Alanlar

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Gerede ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımları müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Bolu Gerede hurda alüminyum alan hurdacılar arasında lideriz. Hurdalarını bize satanların sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz.

Sitemizdeki Gerede alüminyum hurdası kg fiyatını talep edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın.

Gerede Sac Hurda Alan Hurdacılar

Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac vardır. Gerede çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı talep etmek amacıyla. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Gerede Kurşun Hurdası Alanlar

Gerede hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Gerede çatı minare kurşunu fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Kurşun cevheri gümüş-mavi renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler makalesini okusanız mükemmel olur.

Gerede Hurda Alımı

Gerede yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurdaların piyasadaki değerleri düşmektedir. Tonajlı inşaat demiri, bakır hurda, hurda kurşun, kablo, çinko hurda, sarı ve alüminyum alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Gerede hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alan Gerede hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Bolu Gerede ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Gerede Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firma

Bu işi yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Gerede ilçenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Bu neden ile Gerede sarı pirinç hurda alım satımı yapanlardanız.

Bu sayfadaki Gerede sarı pirinç ton fiyatı biraz önce güncellendi. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda pirinç sarı makaleye bir göz atabilirsiniz. Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Gerede hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. Bolu Gerede hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Gerede Krom Hurda Alan Firma

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar konusunda bilgi almak için linkine tıklayın. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Gerede krom hurdası kilo fiyatını whatsapp hattımızda saat başı paylaşıyoruz. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Gerede Demir Hurda Alanlar

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır. Hurdacı firmamız Gerede ilçesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Gerede extra demir hurda fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine ücretsiz yollamaktayız.

Gerede çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza bir göz atmak istersiniz.

Gerede Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Gerede ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Bolu Gerede hurda çinko fiyat listesini whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatları konusunda bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Gerede Plastik Hurda Alımı

En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Gerede hurda plastik alan firmalar içinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Gerede naylon hurdası fiyatlarını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz Bolu ve Gerede ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz.

Gerede İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan yurt vb. binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Birde batan şirketlerden almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Gerede Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli tüm önlemler Üstte ifade ettiğimiz fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurdaları satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Gerede kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin yeniden inşa edilmesi için yıkım işlerini yapıyoruz.

Gerede Klima Hurda Alımı

Gerede bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Gerede çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Gerede Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Gerede Belediyesi tarafından planlanan yerlere nakil ediliyor. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyaların depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

Gerede Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satılırken mümkün olduğunca dikkatli çalışmalıyız. İlçe genelinde anot nikel hurdası, hurda turbo nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Bolu ve Gerede nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir.

Gerede 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Bu sayfadaki Gerede 2.el market rafı ton fiyatı günceldir. Raf hurdası alan hurdacı linkine tıklayabilirsiniz. Gerede raf hurdası almak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan mağazalardan aldığımız teşhir rafları, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el raf satıyoruz.

Gerede Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Akü barındırdığı kurşunlu sıvı sebebiyle geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacında kullanılır. Akü hurda alanlar yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan depolardır.

Gerede Kağıt Hurda Alım Satımı

İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile satıcıya daha çok kazanma imkanı sunuyoruz. Gerede hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Avantajlı fiyata hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alıyoruz. Hurda karton almak için konumunuza geliyoruz. Buradaki Gerede karton hurdası kg fiyatını kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz

Gerede 2.El Eşya

Yeni gibi 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle cep telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuklarınız yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı makalemizi okuyunuz Piyasasından fiyatlara sıfır, 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, çalışma masası, çalışma koltuğu bulunur.

Güncel Anlık Gerede Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda alım satımı yaparken oldukça fazla teklifler veriyoruz. Doğru kilo fiyatına ulaşmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Gerede hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı Gerede hurda borsasında saat başı değişkenlik gösteriyor. Daha kesin yeni hurda demir fiyatları makaleye bir göz atın

Gerede Hurda Cam Alan Yerler

Genelde rengarenk kola meşrubat şişesi, araç camı biçiminde hurda cam cinsleri bulunmaktadır. Gerede genelinde cam hurdası alanlar arasında bulunuyoruz. Genelde rengarenk kola meşrubat şişesi, araç camı biçiminde hurda cam cinsleri bulunmaktadır.

Gerede Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alanlar

Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, krom küvet, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi ocaklar ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel restoran malzemeleri alıyoruz. Çok kısa bir süreliğine kullanılan buz makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alınır. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü üç kapaklı dolap satan yerler firmamızı arayabilir.

Gerede Parça Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Gerede kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Buradaki Bolu Gerede kumaş hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Gerede çevresinde hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında yerinize gelecek araçlarımız var.

Tonajlı hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Gerede etrafında parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır.

Gerede Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Gerede hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimiz sayesinde hurda malzeme alım satımı işine başladık. Çevreci dostlara olması gerektiği gibi güzel bir Bolu Gerede oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Gerede Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak mülkün incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Hurdacıların söylediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Profesyonel şekilde fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz. Gerede fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz.

Gerede Hurda Araba Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Gerede hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Gerede yakınlarında araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda vagon, kazalı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda motor . Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Gerede İkinci El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında peşin para ödeme yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Gerede Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Gerede hurdacı olarak zaman farketmeden işimizin başındayız. Sektörün bahşettiği profesyonellik vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. İki bin altı senesinden bu günlere dek hurdacılık ile hizmet veriyoruz.

En Yakın Gerede Hurdacı Telefonu

En yakın Gerede hurdacı firma ismiyle her nevi hurda alımında istediğiniz yere geliyoruz. Gerede hurdacısı firmamızla konumdan hurda alım satım hizmetimiz var. Halk Metal firmamızla Gerede bölgesinde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Bu hizmetler ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Gerede ilçesinin yakınlarında hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp