Adıyaman Hurdacı

Gerger Hurdacı Telefon Numarası

Gerger merkezi yakınlarında hurdalarınızın resmini yollamak nedeniyle günün her vaktinde firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Yurdun tüm mahallelerinden, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Adıyaman hurdacısı firmalar içindeyiz.

Halk Metal adı ile hurda türleri alıyoruz. Güncel Gerger hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Lider olduğumuz bütün hizmetlerimize bulunduğunuz sayfadan erişebilirsiniz. Gerger hurdacı firmasıyız.

Adıyaman Gerger Hurdacı Firmalar

Gerger hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Gerger içerisinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda satmak sebebi ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Adıyaman merkezinin tatlı ilçesi Gerger daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Gerger çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Gerger hurdacı firması olarak Adıyaman bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Gerger bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Korozyona uğramış malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz.

Gerger Hurdacı Telefonu

Adıyaman Gerger yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Gerger hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları öğrenmek üzere firmamızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Gerger Bakır Hurdası Alım Satımı

Gerger genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Gerger hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bu sayfada paylaşılan Gerger bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Adıyaman Gerger hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Gerger hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Gerger Kablo Hurda Alanlar

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Adıyaman Gerger hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alımı için yerinize geliyoruz. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Ancak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Adıyaman Gerger ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacılar konulu içeriği okuyabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo alımı için telefon edebilirsiniz.

Adıyaman Gerger genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yer almakta olan Gerger hurda bakır kablo kg fiyatı güncellendi.

Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Gerger hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmekteyiz. . Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacı firmalar için büyük önem taşır. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Gerger Alüminyum Hurda Alanlar

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her türden hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak Gerger hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Adıyaman Gerger alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Gerger alüminyum hurda kilo fiyatını telegram grubu üyelerine günlük ulaştırmaktayız. Anlık alüminyum alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Gerger bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gerger Sac Hurdası Alımı

Gerger ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Firmamızda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası vardır. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapan şirketler arasındayız.

Gerger Kurşun Hurda Alan Firma

Gerger kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizde yayımlanmış olan Gerger hurda kurşun fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatı sayfamıza göz atmak istersiniz. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezlerimizi arayıp irtibata geçmeniz gereklidir. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir.

Gerger Hurda Alanlar

Gerger adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Bu nedenle hurda metalin kıymetinin inmesine neden olmaktadır. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı kurşun hurda, demir hurdası, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo ve sarı hurda aldığımızda yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Gerger hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Adıyaman Gerger ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal hurdacılık her tür hurda atık alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Gerger Hurda Sarı Alanlar

Haliyle Gerger sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Adıyaman Gerger hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Gerger bölgesinde hurda sarı almaktayız.

Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur.

Adıyaman Gerger hurdacı firmamız bu çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımında liderdir. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Sitemizde bulunan Gerger pirinç sarı fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda sarı hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Gerger Krom Hurda Alım Satımı

Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı gönderisini dolaşmak krom hurda konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Buradaki Adıyaman Gerger krom kilo fiyatını whatsapp grubuna saat başı göndermekteyiz.

Gerger Demir Hurdası Alım Satımı

Gerger ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Gerger genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Gerger extra demir hurda kilo fiyatını kayıt olanlara her gün yolluyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

Gerger Çinko Hurda Alımı

Sitemizdeki Gerger nikel hurdası fiyatları günceldir. Çinko hurdası alan hurdacı firma gönderimizi muhteşem olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Gerger ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Gerger Hurda Plastik Alımı

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Adıyaman şehri Gerger ilçesinin tamamından jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz.

Gerger hurda plastik alanlar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Buradaki Adıyaman Gerger naylon hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır.

Gerger 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo vs binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur. Dolayısıyla kapanan şirketlerden satın aldığımız

Gerger Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş dairelerin yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Yıkımlarda lüzum görülen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Gerger Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Gerger çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Gerger bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Gerger Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması güvenli bir şekilde ekiplerimizle yapılıyor. Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdaların bizlere ait depoya taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Gerger Belediyesi’nce belirlenen moloz dökme alanlarına taşınması gerçekleştiriliyor.

Gerger Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirlidir. Adıyaman ve Gerger hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurda, turbo nikel hurda, %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız.

Gerger 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki Gerger ikindi el raf hurdası kilo fiyatını isteyene günlük gönderiyoruz. Hurda raf alımı gönderimizi incelerseniz mükemmel olur. Gerger 2.el hurda raf alım satımı sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan şarküterilerden aldığımız teşhir rafları, market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el raf hurdası satan yerler içerisindeyiz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

Gerger Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran suları nedeni ile kıymetlidir. Biraz müddet sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Hurda akü alan yerler yazımızı okusanız mükemmel olacaktır. Dolayısı ile şirketimiz gibi işletme içinde geri dönüşüm kazanları olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapar.

Gerger Kağıt Hurda Alım Satımı

Gerger kağıt hurda ticareti yaptığımız alanlar arasında yer alıyor. Bu sayfadaki Adıyaman Gerger hurda kağıt kg fiyatını arzu edene her gün yollanmaktadır İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle hurda satıcılarına ederinden fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Gerger Adıyaman kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Değerinden yüksek kağıt fiyatıyla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alan yerler içinde en hızlı fiyatı biz sunuyoruz.

Gerger Hurda Beyaz Eşya

Çok az kullanılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip koltuklarınız yerinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinası alım satımı konulu makalemize ulaşın Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, personel masası için bizi arayınız. Adıyaman Gerger içinde kullanılmış ve 2.el oturma grupları satabilirsiniz. Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gerger Anlık Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatına erişmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımlarında oldukça fazla ton fiyatları öneriyoruz. Gerger hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı saat başı değişmekte.

Gerger Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle rengarenk kola şişesi, çıkma oto camı şeklinde hurda camlar yüklü miktarda alınıyor. Cam yarısaydam yada saydam genelde sert yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Gerger ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisinde yer almaktayız.

Gerger 2.el Endüstriyel Malzemesi Alanlar

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, lokanta tipi kuzine ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını incelemek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. 2.el tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el reataurant mutfağı malzemeleri almaktayız.

Gerger Hurda Kumaş Alım Satımı

Gerger ilçesinde gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon, jesica kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Parti malı hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız.

Spot pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için bizi hemen aramalısınız. Adıyaman Gerger kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Gerger hurda kumaş fiyatlarını bip hattımızda paylaşmaktayız.

Gerger Hurdacılar Sitesi

Gerger hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız iş birliği ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bu tür hurda eşyanızı alıyor değiliz. Gençlere şimdiden daha güzel bir Adıyaman Gerger yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Gerger Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın etraflıca incelenmesi gerekiyor. Yıkımla uğraşanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Gerger fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihalesini güvenli biçimde yerine getirdik.

Gerger Hurda Araç Alan Yerler

Gerger hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerden fırsat buldukça Gerger etrafında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak römork, kazalı hurda araç, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor ve benzeri hurdanıza fiyat almak için istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Gerger 2.el jeneratör Satanlar

Her türde sıfır gibi ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan firmayız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. 2.el jeneratör satanlar arasında en doğru firmayız.

7/24 Hizmet Veren Gerger Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı özgüvenle alet sayımızı geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Nerdeyse dokuz senedir geri dönüşüm yapan şirketiz. 7/24 Gerger hurdacı dükkânımız aracılığı ile yirmi dört saat sektörde çalışıyoruz.

En Yakın Gerger Hurdacı Firma

Gerger hurdacı şirketi içindeki personelimizle bildirdiğiniz sokaktan hurda alımına devam ediyoruz. Gerger en yakın hurdacı firma hizmetiyle hurda alım satımı sebebi ile gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Gerger ilçesinde her türde hurda malzeme alıyoruz. Bu şekilde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gerger bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp