Çanakkale Hurdacı

Gökçeada Hurdacı Telefonu

En deneyimli Gökçeada hurdacı firmasıyız. Halk Metal adıyla hurda türleri alıyoruz. Güzel ülkemizin bütün ilçelerinden, her nevi hurda alımı yapıyoruz. En iyi Gökçeada hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Benzersiz hizmetler beğeninize sunuyoruz. Tüm çalışmalarımıza bulunduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Çanakkale hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Gökçeada bölgesinde hurda malzeme değerini sormak amacı ile ekiplerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Gökçeada Hurdacısı

Gökçeada hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Çanakkale Gökçeada merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Sizde her çeşit hurda kablo satışı yapmak amacıyla destek telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Çanakkale merkezinin tatlı ilçesi Gökçeada 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Gökçeada etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Gökçeada hurdacısı olarak Çanakkale ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için uygun hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Gökçeada mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Hurda metalleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğini korumaktayız.

Gökçeada Hurdacı Telefon Numarası

Çanakkale Gökçeada hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Gökçeada hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda atık satmak nedeniyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Gökçeada Kurşun Hurda Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alan yerler hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu için özel fiyat uyguluyoruz. Gökçeada Çanakkale hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Gökçeada çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız.

Gökçeada Krom Hurdası Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Gökçeada hurda krom fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemize göz atmanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Gökçeada Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Gökçeada hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Çanakkale Gökçeada ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit kurşun hurdası alıyor. Hurda çelik alımı için adresinize kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Gökçeada kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenin değerleri düşüyor. Tonajlı sarı ve çatı minare kurşunu, demir hurda, çinko hurdası, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Gökçeada hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

Gökçeada Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Gökçeada çinko levha ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda alımı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Çanakkale, Gökçeada bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Gökçeada Bakır Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Gökçeada soyma bakır hurdası ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çanakkale Gökçeada hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Gökçeada hurda bakır fiyat listesi için operatörlerimizi arayınız. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Gökçeada hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Gökçeada genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Gökçeada Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Firmamız Gökçeada bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız.

Anlık güncel hurda demir fiyatı talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan hurdacı gönderisini inceleyiniz. Gökçeada ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok bulunan madenler içinde yer alır. Buradaki Çanakkale Gökçeada demir hurda kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

Gökçeada Kablo Hurda Alan Hurdacı

Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Bir de hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Gökçeada hurda bakır kablo fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda kablo konulu konuya göz atın. Çanakkale Gökçeada çevresinde sıklıkla toplanlanan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Gökçeada kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türlü hurda kabloyu alan alan Gökçeada hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmeye devam ediyoruz. Gökçeada hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Çanakkale Gökçeada hurdacısı Halk Metal her türlü antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden yüksek fiyat sunuyoruz.

Gökçeada Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alıyoruz. Gökçeada etrafında hurda levha, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebi ile. Hali hazırda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Şantiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Gökçeada Hurda Sarı Pirinç Alımı

Pirinç metali halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Gökçeada ilçesinde hurda sarı alıyoruz. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Gerçekte sarı hurda adında hurda çeşidi yoktur. Çanakkale Gökçeada hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı yapıyor.

Sitemizdeki Gökçeada sarı pirinç hurdası ton fiyatı günceldir. Hurda sarı başlığıyla paylaşılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal firmamız tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Dolayısıyla Gökçeada sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Gökçeada Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Çanakkale Gökçeada alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Gökçeada alüminyum hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Gökçeada ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımları istediğiniz yerde yapmaktayız. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Gökçeada İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılan market binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz.

Gökçeada Akü Hurdası Alanlar

Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Zamanla ömrünü tamamlamış hale gelen akülere hurda akü denilmektedir.

Akü hurda alanlar içeriğinin linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suları ayrıştırıldığından değerlidir.

Gökçeada Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıkımla ilgilenlerin dediği biçimde kolay olmamıştır. Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Gökçeada Çanakkale fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Sökümden önce yıkılacak taşınmazın titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında lider olduk.

Gökçeada Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Bu dönemde renkli meşrubat şişesi, araba camları vs. cam hurdaları yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Gökçeada çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Bu dönemde renkli meşrubat şişesi, araba camları vs. cam hurdaları yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Gökçeada Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Gökçeada hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Halkımıza yaşanılır bir Çanakkale ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Gökçeada oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz.

Gökçeada Araba Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi size hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Gökçeada hurda alımında hizmet ediyoruz. Bazen Gökçeada etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Gökçeada 2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Buradaki Çanakkale Gökçeada hurda raf fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alım satımı bölümünün linkine tıklayın. Raf hurdası Gökçeada satmak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan dükkânlardan satın aldığımız teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satan hurdacılar içerisindeyiz.

Gökçeada Nikel Hurdası Alan En Yakın Firma

Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkatli davranılmalıdır. Bu bölgede %95 şablon nikel hurda , %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Çanakkale ve Gökçeada nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir.

Gökçeada Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli tüm güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı alıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapıyoruz. Yukarıda fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Gökçeada kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek evlerin gerektiği bir biçimde yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Gökçeada Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Gökçeada hurda plastik alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Gökçeada hurdacısıyız. Buradaki Gökçeada naylon hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Çanakkale ve Gökçeada ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz.

Gökçeada Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Gökçeada kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Gökçeada hurda kağıt ve karton kg fiyatını her gün yollamaktayız Daha fazla fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alımı yapanlar içerisindeyiz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle hurda satmak isteyenlere daha yüksek kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz.

Gökçeada İkinci El Eşya

Az kullanılmış öğrenci koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler çok miktarlı bulunur. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak amacıyla bizituşlayabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlarla sıfır ve 2.el koltuklar satabilirsiniz. Temiz kullandığınız 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı yerinden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alım satımı başlıklı yazımızı okuyunuz

Gökçeada 2.el Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

Temiz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilir. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, krom dinlendirici, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vb. lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Gökçeada Kumaş Alanlar

Defolu poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda parti kumaş, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası için peşin para ile ödeme yapılır. Sayfamızdaki Gökçeada hurda kumaş fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Gökçeada kiloayla tartıp hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Hurda kumaş almaktayız.

Çanakkale Gökçeada çevresinin tümünde hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımlarında istediğiniz konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Tonajlı hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız.

En Yakın Gökçeada Hurdacı Numarası

Halk Metal olarak Gökçeada ilçesinde hurda alımı işi yapıyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Gökçeada bölgesinde hizmet vermekten onur duyarız. Gökçeada hurdacısı firmamız ile adresten hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Gökçeada en yakın hurdacı hizmetleri ile hurda alımında dilediğiniz yere çalışanlarımızı yolluyoruz.

Gökçeada Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır.

Gökçeada Anlık Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek miktarda hurda alımı yaparken kilo fiyatlarından yüksek ton fiyatları teklif ediyoruz. Anlık ton fiyatlarına ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Hurda fiyatları içerikli makaleye göz atabilirsiniz Gökçeada hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı her an değişmekte.

7/24 Hurda Alan Gökçeada Hurdacı Firma

Tam tamına bin dokuz yüz doksan dört yıllarından bugüne geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. Sektörün sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Gökçeada hurdacı olarak cumartesi-pazar bile açığız.

Gökçeada Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Gökçeada bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar içindeyiz. Gökçeada çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun.

Gökçeada Moloz Dökümü

Yıkım molozu Gökçeada Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan karar ile planlanan alanlara nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır. Halk Metal tarafından alınan tüm hurdaların firmaya ait alana taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp