Balıkesir Hurdacı

Gömeç Hurdacı Firma

Gömeç meydanında yakınlarında hurda satmak amacı ile günün her saatinde bize iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Halk Metal firmamız ile hizmet veriyoruz.

Güzel ülkemizin tüm illerinde, hurda alıyoruz. Anlık Gömeç hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Aktif olduğumuz tüm hizmetlere okuduğunuz gönderiden erişebilirsiniz. Gömeç hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Balıkesir hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Balıkesir Gömeç Hurdacı Firma

Gömeç hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Gömeç içerisinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Balıkesir ilinin hızla gelişen ilçesi Gömeç gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Gömeç ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Gömeç hurdacı firması olarak Balıkesir ilinin her yerinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın taşınması için yakın çevredeki hurda nakliye çalışanlarımızı gönderiyoruz. Gömeç genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğini korumaktayız.

Gömeç Hurdacı Telefonu

Gömeç hurdacılık her çeşit hurda alımı hizmetleri yürüttüğümüz yerler arasında yer alıyor. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak için sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Balıkesir Gömeç hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın.

Gömeç Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Gömeç hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Gömeç hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında öncülük etmektedir.

Buradaki Gömeç pirinç sarı ton fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha doğru sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar metne göz atın. Bu yüzden Gömeç hurda sarı alan yerler arasındayız. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunabilir. Pirinç hurdaya yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Gömeç ilçesinin tamamında sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Bu işi yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır.

Gömeç Hurda Krom Alanlar

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sitemizde yayınlanmış olan Gömeç krom tank hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda ton fiyatı paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

Gömeç Hurda Alan Yerler

Gömeç kapıdan hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdaları geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların değerini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda paslanmaz alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımlarına özel piyasadan daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Gömeç hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Gömeç hurdacı firması olan Halk Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Gömeç Sac Hurdası Alımı

Depo tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Gömeç ve çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Gömeç Bakır Hurdası Alımı

Gömeç bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Buradaki Balıkesir Gömeç bakır ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Balıkesir Gömeç hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda alıyoruz.

Gömeç içerisinde bakır hurda alıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Bakır hurdası alan Gömeç hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Gömeç Alüminyum Hurdası Alımı

Sitemizdeki Balıkesir Gömeç alüminyum kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar konulu makaleyi inceleyebilirsiniz Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Gömeç ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımları sizinle yapmaktayız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak Gömeç hurdacı firmasıyız. Balıkesir Gömeç hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Sizlerin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz.

Gömeç Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı bölümüne göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası için özel fiyat sunuyoruz. Kurşun en eski madenlerden biridir. Balıkesir ili Gömeç kurşun hurda almak için yüksek fiyatları sunduğumuz ilçelerdendir. Bu yazdıda yayınlanan Gömeç kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız.

Gömeç Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Gömeç etrafında hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gömeç hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar için piyasasının üstünde fiyatları biz veriyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Sitemizde bulunan kablo alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Gömeç bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alım satımında uzmanız.

Genel olarak yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sitemizde yayınlanan Gömeç bakır kablo fiyat listesini whatsapp grubu üyelerine güncel olarak gönderiyoruz. Balıkesir Gömeç ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Balıkesir Gömeç hurdacısı Halk Metal her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

Gömeç Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Gömeç çinko hurdası ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Gömeç, Balıkesir bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Gömeç Hurda Demir Alan Firmalar

Gömeç ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza bir bakınmak istemelisiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan madenler arasında yer alır. Sayfamızdaki Balıkesir Gömeç ekstra demir hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz.

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda fiyatı gönderimize mutlaka göz atın. Hurdacı firmamız Gömeç ilçesinin tümünde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

Gömeç Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirli olabilir. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon ve %95 şablon nikel hurda, anot nikel alım satımında hurda nikel piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alınırken çok dikkat ile çalışmalıyız. Balıkesir Gömeç hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Gömeç Hurda Cam Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert yapıdaki sıvıları tutabilen organik olmayan sert bir maddedir. Son zamanlarda rengarenk otomobil camları, soda şişesi ve benzeri hurda cam bulunabilmektedir. Gömeç çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz.

Gömeç İkinci El İnşaat Malzemesi

Gömeç bölgesinde yıkılan market binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alan firmalar içerisindeyiz. Büyük projelerde boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden aldığımız

Gömeç Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle söylendiği gibi kolay değildir. Gömeç fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek mülkün detaylı bir şekilde incelenerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olur. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika yıkımı ihalesini aldık. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir konumdayız.

Gömeç Klima Hurda Alan Firma

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Gömeç etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. İkinci el klima Gömeç bölgesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

Gömeç Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi itinalı bir şekilde personellerimizce yapılıyor. Gömeç hurdacı tarafından satın alınacak her nevi hurdanın iş yerimize taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Gömeç Belediyesi tarafından belirlenen araziye dökülür.

En Yakın Gömeç Hurdacı Numarası

Halk Metal firmamızla Gömeç genelinde her cins hurda alımı yapmaktayız. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Gömeç bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Gömeç hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan personelimizle yerinden her cins hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. En yakın Gömeç hurdacı deposu ismiyle hurda eşya alıp satarken ayağınıza gelmekteyiz.

Anlık Güncel Gömeç Hurda Fiyatları

Gömeç hurdacı firmalar tarafından hurda alırken kullanılan fiyat listesi an be an değişkenlik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alırken piyasasından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Kesin hurda fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Güncel sayfamızdaki güncel hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

Gömeç Jeneratör Hurdası Satanlar

2. el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatları biz veriyoruz.

Gömeç Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Gömeç plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde bulunan Gömeç hurdacısıyız. Bu sayfadaki Gömeç plastik hurdası fiyatlarını whatsapp gurubumuza üye olan kişilere her gün ulaştırılmaktadır Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Balıkesir şehri Gömeç bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatlarla hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Gömeç Hurdacı Firması

Yaklaşık 23 yıldan bu yana hurdacılık yapan şirketiz. 7/24 hurda alan Gömeç hurdacı olan firmamız ile gece gündüz işimizin başındayız. Yılların kazandırdığı deneyimle makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Gömeç Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurda alanlar gönderimize göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendi içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılmaktadır.

Gömeç İkinci El Restoran Malzemeleri Alımı

Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, salata dolapları, sanayi tipi 4 gözlü ocak vs cafe lokanta tipi mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Endüstriyel reataurant aletleri alıyoruz. İyi durumda tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah üstü dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz.

Gömeç Hurda Kumaş Alımı

Parti malı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satışı yapmak amacı ile buradaki numaraları zaman kaybetmeden arayınız. Kilosuyla hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında peşin parayla ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Sayfamızdaki Gömeç hurda kumaş kilo fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Balıkesir Gömeç kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Balıkesir Gömeç çevresinin her mahallesinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize araç göndermekteyiz.

Gömeç Hurdacılar Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir şehir için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gömeç hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sadece bu hurdaların alımını yapıyor değiliz.

Gömeç Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen tüm önlemler Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenecek binaların istendiği biçimde yapılması amacıyla yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen benzeri her cinste hurda malzemeyi almaktayız. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işleri yapmaktayız. Çok önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz.

Gömeç Hurda Karton Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle size çok daha yüksek oranda kazanma olanağı veriyoruz. Gömeç hurda karton alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Balıkesir Gömeç karton hurda fiyat listesi güncellendi Gömeç hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Halk Metal sayesinde karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt fiyatları öğrenebilirsiniz.

Gömeç Araba Hurdası Alanlar

Bazen Gömeç yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan parçalanmış araba hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Gömeç İkinci El Raf Hurdası

Genellikle kapanan dükkânlardan elde ettiğimiz reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raflar, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el market rafı satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sitemizdeki Balıkesir Gömeç 2.el raf ton fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatı bölümümüze bir göz atarsanız iyi olacaktır. Hurda raf Gömeç alım satımı sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız.

Gömeç İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak nedeni ile firmamıza ait telefon numarasınıtuşlayabilirsiniz. Ederinden ekonomik fiyatlara sıfır, ikinci el oturma grupları alabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masaları, patron koltukları için telefonumuzu aramanız yeterlidir. Titizlikle kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek durumdaki koltuklarınız adresinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda çamaşır makinası alan hurdacılar başlıklı içeriğini gezebilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp