Manisa Hurdacı

Gördes Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal ismimiz ile hurda türleri alıyoruz. Gördes meydanında etrafında hurdanızın edeceği parayı öğrenmek amacı ile 7/24 çağrı merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Manisa hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Gördes hurdacı firmasıyız. Memleketin dört bir köşesinden, her çeşit hurda satmak nedeniyle iletişime geçin. En iyi Gördes hurda fiyat listeleriyle alım yapmaktayız. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün faaliyetlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Gördes Hurdacıları

Gördes genelinde hurdacılık hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri eriterek bütün halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her türlü kablo hurdası satmak amacıyla telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Gördes hurdacı firması olarak Manisa bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda için en yakınınızdaki hurda nakliye aracımızı göndermekteyiz. Gördes hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Gördes bölgesinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Manisa ilinin en yaşanılası ilçesi Gördes sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Gördes için değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Gördes Hurdacı Numarası

Manisa Gördes hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Manisa Gördes her nevi hurda alım satımı hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Gördes Hurda Alüminyum Alımı

Sayfamızdaki Gördes alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Sizlerin destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Gördes bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için aramanızı beklemekteyiz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı alıyoruz. Manisa Gördes hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Gördes Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Sizlerinde bildiği üzere her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alırız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Manisa Gördes demir hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Firmamız Gördes ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Gördes etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Gördes Kablo Hurda Alan Firmalar

Gördes genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük ediyoruz. Kapıdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Satıcılarda bolca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Manisa Gördes hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

Bunlarla birlikte tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında değerinin üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türde hurda kablolar alan alan Gördes hurdacı firmayız. . Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Kablo alan hurdacı içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu yazdıda yayınlanan Manisa Gördes fare yemez kablo fiyatlarını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile her hafta paylaşıyoruz.

Manisa Gördes ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Gördes Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Gördes ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeniyle. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac var.

Gördes Hurda Alan Firmalar

Gördes hurdacı firması olan Halk Metal hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Gördes adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle metalin piyasadaki değeri düşüyor. Hurda inşaat demiri alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda antimon zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurda, bakır hurda, demir hurda, hurda kablo, hurda çinko, kurşun alırken değerinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Gördes hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Gördes Krom Hurda Alan Hurdacılar

Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazımıza göz atmalısınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Gördes hurda krom ton fiyatları günceldir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Gördes Kurşun Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Metal kurşunun eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Gördes Manisa hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Buradaki Gördes çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini telegram grubuna saat başı gönderiyoruz.

Gördes Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Manisa Gördes hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapıyor. Bu sebep ile Gördes sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Gördes bölgesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Bu sayfadaki Gördes hurda sarı pirinç ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızda önceden yazılan hurda sarı alan hurdacı metini okuyun.

Gördes Çinko Hurda Alanlar

Gördes, Manisa çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Manisa Gördes hurda nikel ton fiyatlarını abonelerimiz ile hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satışı yapmak için bizimle irtibata geçin.

Gördes Bakır Hurdası Alanlar

Buradaki Manisa Gördes sorma bakır hurdası ton fiyatları biraz önce güncellendi. Manisa Gördes bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. Gördes bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Gördes bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Gördes hurdacı numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Gördes 2.el Ev Eşyası

Kısa süre kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar konulu paylaşıma erişebilirsiniz Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, patron masası, sekreter koltuğu bulunur. Her türlü ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadıyla biziarayabilirsiniz. Gördes içinde sıfır, 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz.

Gördes İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

Gördes Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda fiyatları makaleyi ziyaret edin Anlık hurda ton fiyatına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alımında daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Gördes hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı Gördes borsasında hızlı bir şekilde güncelleniyor.

Gördes Hurda Kağıt Alım Satımı

Karton, kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Manisa Gördes hurda kağıt ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollanmaktadır Gördes kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki firmamız yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde müşterilerimize daha fazla kazanma imkanı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz.

7/24 Açık Gördes Hurdacı Firma

7/24 Gördes hurdacı firması dükkânımız vasıtası ile gece gündüz işimizin başındayız. Sektörün sağladığı özgüvenle araç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin dokuz yıllarından bugünlere kadar hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Gördes Hurda Otomobil Alan Firmalar

Gördes hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Gördes etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, yük vagonu, hurda motor .

En Yakın Gördes Hurdacı Firma

Halk Metal olarak Gördes ilçesinin tamamında her türlü hurda eşya almaktayız. Gördes en yakın hurdacı firma hizmeti ile her çeşit hurda malzeme nakliyesi yapmak amaçlı dilediğiniz yere gelmekteyiz. Gördes hurdacı firması arasındaki ekiplerimiz ile konumdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Gördes çevresinde servisler veriyoruz.

Gördes Cam Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Gördes ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz. Günümüzde şeffaf çıkma araç camları, soda ve gazoz şişesi biçiminde cam hurda çeşitleri çok fazla geri dönüştürülüyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin isimdir.

Gördes Hurdacılar Sitesi

Çocuklara şimdiden daha iyi bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Gördes hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan hurda dükkanımızla hurdacılık işleri yapıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Gördes Fabrika Sökümü

Evvela yıkımı teklif edilen fabrikanın incelikle dolaşılması gerekiyor. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Gördes Manisa fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık.

Gördes Klima Hurda Alan Firmalar

Gördes etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. İkinci el klima Gördes çevresinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda kombi alan hurdacı fimayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Gördes Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınması itina ile firmamızca yapılıyor. Molozlar Gördes Belediyesi tarafından imzalanan kararlarla bildirilen araziye dökülür. Gördes hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurda eşyalarınızın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Gördes Hurda Akü Alanlar

Aküler başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda aküler içindeki kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Hurda akü alımı yazısını okursanız harika bir şey yaparsınız. Dolayısı ile firmamız vb. fabrika içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yaparlar.

Gördes Nikel Hurda Alan Fabrikalar

Bu sebeple nikel hurdalar alımı yapılırken gayet özenli hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirli olabilir. Gördes hurda nikel alımı yapıyoruz. Manisa Gördes çevresinde anot nikel hurda, turbo nikel hurdası, hurda %95 ve %99 nikel şablon alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Gördes Kullanılmış Restaurant Aletleri Alım Satımı

Endüstriyel lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. 2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı iki kapaklı dolap alınır. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel kuzine, paslanmaz krom meze reyonları, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vs lokanta ve restoran tipi mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

Gördes Parça Kumaş Alım Satımı

Hurda kumaş firesi alımı yapılır. Manisa Gördes çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz yere ekibimizi göndermekteyiz. Parti malı penye hurdası, parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımı yapmaktayız.

Tonajlı parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satmak için telefonlarımızı hemen arayınız. Gördes kilosuyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Manisa Gördes hurda kumaş kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz.

Gördes Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her türden hurdanızı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Gördes kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılacak apartmanların uygun bir biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Gördes İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla iflas eden elbisecilerden aldığımız hurda çelik raf, hurda demir raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda market rafı içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıcıları içindeyiz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Burada yayımlanan Gördes 2.el raf kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar bölümüne bir göz atın. Raf hurdası Gördes satışı yapmak için aşağıdaki numaramıza ulaşabilirsiniz.

Gördes Plastik Hurda Alımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik alımı için yerinize gelmekteyiz. Manisa ile Gördes bölgesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Gördes plastik hurdası alan yerler içinden öne çıkan Gördes hurdacı firmasıyız. Buradaki Gördes plastik fiyatlarını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz

Gördes İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Bunun ile birlikte kapatılan nalburlardan aldığımız Yıkılan ev ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp