Giresun Hurdacı

Görele Hurdacı Telefonu

Görele yakınlarında hurda malzeme değerini öğrenmek nedeniyle arzu ettiğiniz zaman ekiplerimize iletişim kurmanız yeterli olacaktır. En büyük Giresun Görele hurdacı firma olarak dilediğiniz adrese gelmekteyiz. Halk Metal Hurdacılık ismiyle hizmet veriyoruz. Ülkemizin dört bir köşesinden, hurda alıyoruz. En iyi Giresun Görele hurda fiyat listeleri ile hurda ticareti yapmaktayız. Eşi benzeri olmayan faaliyetler yürütmekteyiz. Tüm hizmet alanlarımızı bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Giresun hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Giresun Görele Hurdacı Firma

Görele mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Görele hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Görele merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Giresun şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Görele öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Giresun Görele çevresinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Görele hurdacı olarak Giresun bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için en yakınınızdaki hurda nakil ekibimizi göndermekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız.

Görele Hurdacı Numarası

Görele hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Görele yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda fiyatı istemek sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Görele Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Anlık güncel demir hurda fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımımızı okursanız şahane olur. Demir hurdası, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Görele inşaart demiri kg fiyatı güncellenmiştir. Görele bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. Görele etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz.

Görele Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Giresun Görele alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Görele alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı konulu yazıyı okuyun Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Görele ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenle yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır.

Bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Sizin sayesinde her gün tecrübeli hale geliyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Görele Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşun eski madendir. Kurşun cevherleri mavimsi renktedir. Hurda kurşun fiyatları makalemize mutlaka göz atmalısınız. Görele kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Görele hurda Cami kurşunu ton fiyatı güncelliğini koruyor. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda
, Çatı söküm kurşunu alırız.

Görele Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda deniliyor. Görele ilçenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Görele hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapıyor.

Buradaki Giresun Görele pirinç sarı kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler içeriğiyle paylaşılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş alımında öncüdür. Bu sebep ile Görele hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı hurda cinsleri vardır.

Görele Krom Hurdası Alım Satımı

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalesine bir göz atmak istersiniz. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Burada paylaşılan Giresun Görele hurda krom tank kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Görele Kablo Hurda Alan Firmalar

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Görele hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Piyasada bolca satılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Görele ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Görele hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız. Anlık sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Giresun Görele elektrik kablosu kilo fiyatı günceldir.

Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Giresun Görele hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Çünkü Halk Metal Hurdacılık ismiyle sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır.

Görele Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurdası, bakır hurdası, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda demir, kurşun hurdası ve hurda sarı alımlarına özel değerinin üzerinde fiyat listeleri uyguluyoruz. Görele hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

Hurda çelik alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Görele yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeleri hemen satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suylatemas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Görele geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor.

Görele Hurda Sac Alanlar

Görele Giresun bölgesinin her yerinde sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek için. Depolarımızda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alan şirketler içerisindeyiz. Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Görele Çinko Hurdası Alımı

Görele etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Görele çinko hurdası kilo fiyatını isteyene ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar sayfamızı okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası ton fiyatı için arayın.

Görele Bakır Hurda Alanlar

Görele bölgesinde bakır hurda almaktayız. Sitemizde paylaşılan Görele sorma bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Giresun Görele bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Hurda bakır alan yerler bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Görele hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Görele hurda bakır fiyatları için firmamızı arayınız.

Görele Klima Hurda Alan Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Görele çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Görele ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Görele Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra anlasmamıza bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılır. Görele hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından alınan her nevi hurdanın bizlere ait tesise yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Görele Belediyesi tarafından bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

Görele Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sevenlerine yaşanabilir bir Giresun ve olduğundan iyi Görele yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Görele hurdacılar sitesindeki firmamızın sayesinde hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Görele İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatı biz veriyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en yakın firmayız.

Görele Hurda Araç Alan Firmalar

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Görele hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araba hurdası, römork, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Bazen Görele bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz.

Görele Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları içinde arsenik olduğundan zehirli olabilir. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 hurda nikel şablon alımında hurda nikel borsasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Bu nedenle nikel hurdası alındığında elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. Görele nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Görele Hurda Kağıt Alımı

Giresun Görele kağıt hurdası alan firmalar içindeki şirketimiz ile irtibat kurarak hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatı isteyebilirsiniz. Görele kağıt hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki Görele hurda karton fiyat listesi günceldir derinden çok fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alanlar arasındayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde satıcıya ederinden daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Görele Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen tüm önlemler Görele kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken dairelerin yeniden inşaatının yapılması için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri her cinste hurda malzemeleri alıyoruz.

Anlık Görele Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda çinko fiyatları konuyu inceleyebilirsiniz Kesin hurda ton fiyatına erişmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. Görele hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar her an değişiyor.

7/24 Açık Görele Hurdacı Firma

7/24 açık Görele hurdacı iş yerimiz vasıtasıyla zaman farketmeksizin sektörde hizmet veriyoruz. Geçen senelerin bahşettiği deneyim sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin on dokuz senelerinden bugüne kadar hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Görele İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış yurt vs. binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Birde kapatılan iş yerlerinden edindiğimiz İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç mikseri 2.el demir iskele, plywoon hurda bulunur.

Görele Kullanılmış Lokanta Ekipmanları Alanlar

2. El krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma makinesi satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi reataurant malzemeleri alıyoruz. 2. El krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma makinesi satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, salata dolapları, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Görele Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Defolu hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Sitemizdeki Giresun Görele kumaş hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

Görele kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurda kumaş almaktayız.

Görele bölgesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz. Kilosuyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız.

Görele Hurda Cam Alan Yerler

Görele yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Çağımızda şeffaf ve renkli içecek şişesi, çıkma otomobil camı ve benzeri cam hurda cinsleri bulunuyor.

Görele Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile firmamıza ait mobil telefonlarıyla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Piyasasından ucuz fiyatlarla titiz bir şekilde kullanılmış ve 2. el mobilyalar satın alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki koltuklarınız belirttiğiniz yere gelerek iyi fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi vermekteyiz. Detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası fiyatı başlıklı gönderisini gezebilirsiniz Temiz kullanılmış sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu bulunur.

En Yakın Görele Hurdacı Telefonu

Görele en yakın hurdacı servisi ile hurda tartımı yapmak sebebi ile deponuza geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak Görele ilçesinin her yerinden her cins hurda alımı yapmaktayız. Görele hurdacısı içindeki personelimiz ile yerinden her cins hurda eşya alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler ile size en yakın hurdacı Görele ilçesinde servis veriyoruz.

Görele İkinci El Hurda Raf

Sayfamızdaki Görele ikinci el raf ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf ton fiyatı sayfamızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Görele hurda raf almak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Genellikle batan depolardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları içlerinden seçilen hala kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Görele Hurda Akü Alım Satımı

Araçlarda enerji ihtiyacında bulunmaktadır. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alımı paylaşımını ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Dolayısıyla firmamız gibi kendi içinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır.

Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

Görele Fabrika Bozumu

Görele fabrika sökümü işi profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde öncü bir konumdayız. Genelde anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihalelerini güvenle gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekir.

Görele Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

En yüksek fiyatla hurda pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Görele plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Bu sayfada bulunan Görele hurda naylon ton fiyatı güncellenmiştir Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Giresun il Görele ilçesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp