Giresun Hurdacı

Güce Hurdacı Hurda Alımı

Türkiyemiz’in tüm mahallelerinden, hurda alımı yapıyoruz. Güce meydanının çevresinde hurda fiyatları öğrenmek için gece gündüz ekiplerimize ulaşmanız yeterlidir. Tonajlı hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Giresun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Anlık Güce hurda piyasası fiyatları ile hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler sunmaktayız. Lider olduğumuz bütün faaliyetlere okuduğunuz makaleden ulaşabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık adıyla hurda alım satımı için hurdaların biriktirildiği depoya eğitimli ekiplerimizi göndermekteyiz. Giresun Güce hurdacı firmasıyız.

Giresun Güce Hurdacısı

Güce mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Güce hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Giresun Güce bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Giresun ilinin gelişen ilçesi Güce gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Güce ilçe merkezinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güce hurdacısı olarak Giresun genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemenizin alımı için yakınınızdaki hurda nakliye elemanlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle numaramızı kaydedebilirsiniz.

Güce Hurdacı Telefon Numarası

Güce adresten her tür hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Güce hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Boş yere zaman geçirmeden telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın.

Güce Demir Hurdası Alan Firmalar

Bildiğiniz gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayın. Güce bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Güce ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar yazısına bakınmak isteyebilirsiniz. Demir, yer yüzünde en çok satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Güce ekstra demir hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Güce Alüminyum Hurda Alım Satımı

Güce ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alırken tartımı müşterinin yanında yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapılır. Bununla birlikte alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların sayesinde durmadan büyüyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Giresun Güce alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak Güce hurdacısıyız. Bu sayfadaki Güce hurda alüminyum kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacı metine bir göz atın.

Güce Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alımı gönderisini okumak iyi gelecektir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami kurşun hurdası için yüksek fiyat veriyoruz. Güce hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Buradaki Güce çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz.

Güce Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Halk Metal Hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz ticaretinde liderlik etmektedir. Sitemizdeki Güce hurda sarı pirinç ton fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Haliyle Güce sarı hurdası alanlar içindeyiz. Giresun Güce hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor. Güce ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Güce Krom Hurdası Alımı

310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalemize mutlaka göz atın. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Buradaki Güce krom tank hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

Güce Kablo Hurda Alımı

Giresun Güce hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda kablo içindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Hurda kablo alan yerler içerikli yazıya göz atabilirsiniz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Giresun Güce ilçesinin tümünde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. Bununla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo alım satımı için değerinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan fazla fiyat teklifi veriyoruz. Genel olarak yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Güce hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Güce hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Güce bakır kablo kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Güce çevresinde sıklıkla satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar elinde olanlar bize ulaşın.

Güce Hurda Alan Yerler

Giresun Güce ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda sarı alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Güce yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurdayı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdaların değerinin düşmesine sebep olur. Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Tonajlı kurşun hurda, ekstra demir, çinko, alüminyum hurda, bakır hurda, hurda kablo ve sarı hurdası alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Güce hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

Güce Sac Hurdası Alımı

Giresun Güce ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı talep etmek amacı ile. Sac hurda alımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Elimizde deliksiz 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Güce Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Güce hurda çinko levha fiyatları güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alan hurdacı firma gönderisini okuyabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Giresun, Güce ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Güce Bakır Hurdası Alanlar

Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Güce içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Güce hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki Giresun Güce bakır fiyat listesini bip hattımızda paylaşmaktayız. Giresun Güce hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alan hurdacı firmasıyız.

Güce bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güce Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Güce ilçesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Güce bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir.

Güce Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların nakliyesi itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Halk Metal Hurdacılık tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın bize ait depolama alanına taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Güce Belediyesi’nce önceden belirlenen alana nakliyesi yapılıyor.

Güce Hurdacı Sitesi

Siz eşsiz dostlara iyi bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Güce hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımıyla hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Güce Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Güce Hurda Araba Alan Yerler

Zaman zaman Güce çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Güce hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Güce Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Dolayısı ile nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince dikkatli çalıŞmalıyız. Güce nikel hurdası alımı yapıyoruz. Giresun Güce genelinde nikel turbo, anot nikel, %95 , 99 nikel şablon alım satımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Hurda nikel içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli olabilir.

Güce Hurda Karton Alan Firma

Güce karton hurdası alımı yaptığımız alanlar arasında yer alır. Sitemizdeki Güce hurda kağıt ton fiyatı günceldir Güce kağıt hurdası alan firmalar içindeki işletmemiz yardımıyla kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satımı yapabilirsiniz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak alımı yapıyoruz. İlçede kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde sizlere daha fazla miktarda kazanma avantajı iletiyoruz.

Güce Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Güce kentsel dönüşüm alanında yenilenecek evlerin gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. her cins hurda eşyayı alıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz.

Güce Hurda Fiyatları

Güce hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı çabucak değişiyor. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Sayfamızda bir süre önce yazılmışhurda fiyatları yazıyı inceleyin En doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

7/24 Açık Güce Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği profesyonelliklerle araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse yirmi üç yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 açık Güce hurdacı depomuz yardımı ile gece gündüz atık hurda alıyoruz.

Güce 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla batan fabrikalardan almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörü, harç pompası, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri ikinci el iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış ev binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı satanlar içindeyiz.

Güce 2.el Mutfak Malzemesi Alım Satımı

İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, salata reyonları, sanayi tipi set üstü mekap vb. endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz için alıcıları depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. İkinci el tabak kurtuma tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Güce Kumaş Alanlar

Toptan gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayınız. Tonajlı poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda parti kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş için yerinizde ödeme yapılır. Giresun Güce ilçesinin her yerinde hurda kumaş alım satımı yapılır. Buradaki Güce hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Güce kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Güce çevresinin tamamında gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında yerinize ekip göndermekteyiz.

Güce Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Özellikle rengarenk oto camı, cam şişe biçiminde cam hurda türleri yüksek miktarda alıyoruz. Güce çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz. Özellikle rengarenk oto camı, cam şişe biçiminde cam hurda türleri yüksek miktarda alıyoruz.

Güce İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alımında değerinde ödeme yapmaktayız. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak için firmamıza ait telefonları tuşlayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Ederinden ekonomik fiyatlara yeni, 2. el salon takımı satın alabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderiye ulaşın

En Yakın Güce Hurdacı

Güce en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda malzeme alıp satmak için yolladığınız konuma işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alanlar Güce ilçesinde hizmet ediyoruz. Güce hurdacısı olan firmamızla adresinizden hurda alım hizmetimiz var. Halk Metal Hurdacılık hurda alım firması olarak Güce ilçesinde hurda satımı yapmaktayız.

Güce 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizde paylaşılan Giresun Güce 2.el raf fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda raf Güce satışı yapmak nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla batan yerlerden elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları, market rafları, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Güce Akü Hurda Alımı

Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm için kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Araçlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunuyor. Hurda akü alanlar paylaşımımıza bakınmak istemelisiniz. Dolayısı ile Güce hurdacı vb. kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Güce Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir. Giresun Güce fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik.

Güce Plastik Hurdası Alan Yerler

Giresun ile Güce ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Güce plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sayfamızdaki Giresun Güce naylon hurdası kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. İyi fiyata pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp