Mersin Hurdacı

Gülnar Hurdacı

Gülnar bölgesinde hurda eşyalarınızın fotoğraflarını ulaştırmak nedeni ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Ülkemizin arzu ettiğiniz ilçesinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Gülnar hurda alım satım listesiyle hurda alıyoruz. Kimsenin yapmadığı geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz yazıdan ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Mersin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Mersin Gülnar hurdacı firmasıyız.

Gülnar Hurdacı Firmalar

Gülnar hurdacısı olarak Mersin genelinde her çeşit hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanın taşınması için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Gülnar mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim yararına çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda bakır satışı yapmak sebebi ile numaramızı aramalısınız. Gülnar hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Mersin Gülnar çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Mersin ilinin gözde ilçesi Gülnar öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Gülnar çevresinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Gülnar Hurdacı Telefonu

Gülnar hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Gülnar yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi öğrenmek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Gülnar Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Mersin Gülnar hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Sitemizde yayımlanan Mersin Gülnar alüminyum ton fiyatları daima güncellenmektedir.

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan firmayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Gülnar ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda ticareti amacıyla arayın.

Gülnar Hurda Demir Alım Satımı

Hurdacı firmamız Gülnar ilçesinin her yerinde hurda demir alım satımı yapıyor. Demir, yer yüzünde en çok alınıp satılan madenler arasındadır. Buradaki Gülnar extra demir hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Gülnar çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları edinmek amacıyla gecikmeden arayın. Demir hurdası alanlar gönderimize göz atmalısınız.

Gülnar Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsasından yüksek teklifler veriyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası ticareti için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Gülnar kablo hurdası almaktayız. Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

Müşterilerde sıklıkla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı için değerinin üzerinde fiyatı sunuyoruz.

Mersin Gülnar bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında liderlik ediyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizi arayabilir.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gülnar hurdacı firmayız. . Daha kesin bilgiye ulaşmak için hurda kablo yazıyı ziyaret edin. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Mersin Gülnar hurda kablo kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Her yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Mersin Gülnar hurdacısı Halk Metal her türlü hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı için yerinize geliyoruz.

Gülnar Sac Hurda Alanlar

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Mersin Gülnar etrafında hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Firmamızda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac vardır.

Gülnar Hurda Alan Firma

Gülnar ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit raf hurdası alımı yapıyor. Hurda karton alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Gülnar yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Bu sebep ile metallerin değerinin inmesine neden olmaktadır. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo hurda, bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, toplama demir alırken yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. Gülnar hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Gülnar Krom Hurda Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Gülnar krom hurdası kilo fiyatı günceldir. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar makalemize mutlaka göz atın. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Gülnar Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu fiyatıfiyatları hakkında bilgi öğrenmek nedeniyle çağrı hatlarımızı tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alan hurdacı makalesini dolaşmak iyi gelir. Kurşun eski madenlerden biridir. Gülnar Mersin hurda kurşun alım satımı yaptığımız ilçelerden biridir. Bu sitede yayımlanan Gülnar hurda kurşun kilo fiyatını her gün göndermekteyiz.

Gülnar Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Gülnar genelinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayımlanan Mersin Gülnar pirinç sarı kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Hurda sarı alanlar hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Gülnar hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda denmektedir. Bu sebeple Gülnar sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati türleri sıkça bulunur.

Gülnar Çinko Hurda Alanlar

Mersin, Gülnar ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Gülnar çinko levha kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko fiyatları konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Gülnar Bakır Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sitemizdeki Gülnar hurda bakır fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Mersin Gülnar bakır hurda alan yerler arasındayız. Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Gülnar hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Gülnar bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Gülnar bakır hurda fiyatları için arayın.

Gülnar Hurda Beyaz Eşya

Yeniden farkı olmayan 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamızıarayabilirsiniz. Gülnar bölgesinin her yerinde temiz kullanılmış ve 2.el mobilyalar satabilirsiniz. 2. El büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları temin edilir. Kısa süreliğine kullandığınız 2. el olarak satılabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı yerinizden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alanlar hakkında detaylı bilgi yazılmış olan içeriğimizi gezebilirsiniz

Gülnar 2. El Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en iyi firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alıyoruz.

Gülnar Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Gülnar hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında her an değişiklik göstermektedir. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış metni inceleyebilirsiniz

Gülnar Kağıt Hurdası Alanlar

Gülnar Mersin hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız yardımıyla kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Daha fazla fiyata kağıt bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alan yerler içindeyiz. Gülnar kağıt hurda aldığımız bölgeler içinde yer alır. Burada paylaşılan Mersin Gülnar kağıt hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyetle size daha çok miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Gülnar Hurdacı Firması

İki bin yediden buyana hurdacılık faaliyetleriyle hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Gülnar hurdacı olan firmamız ile yirmi dört saat çalışıyoruz. Sektörün verdiği kurumsallaşmalar aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Gülnar Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Zaman zaman Gülnar etrafında araba hurdası alıyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan kazalı araba hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

En Yakın Gülnar Hurdacı Firma

Gülnar hurdacısı içinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Gülnar hurdacı deposu hizmetleri ile hurda alımında adresinize ekip yolluyoruz. Halk Metal şirketimizle Gülnar ilçesinde hurda alırız. Dolayısı ile sizlere en yakın hurda alan yer Gülnar genelinde servisler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gülnar Cam Hurda Alım Satımı

Gülnar etrafında cam hurdası alan firmalar arasında bulunuyoruz. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıdaki suları tutan inorganik amorf katı bir malzemedir. Genelde renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, kırık oto camı biçimlerinde cam hurdaları baya fazla satılıp alınıyor.

Gülnar Hurdacılar Sitesi

Vatandaşlarımıza güzel bir Mersin ve daha çok güzel Gülnar oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu malzemelerin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Gülnar hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızla sektöre hizmet ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Gülnar Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrika yıkım işi yapıyoruz. Yıkım yapanların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz. Gülnar fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini aldık. İlk önce yıkılması arzu edilen imalathanenin etraflıca incelenmesi gerekiyor.

Gülnar Hurda Klima Alımı

2.el Klima Gülnar bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Gülnar ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz.

Gülnar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Gülnar hurdacı tarafından alınacak her cins hurdaların depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya göre bina molozunun taşıma işi titizlikle yapılır. Molozlar Gülnar Belediyesi tarafından önceden planan alana nakledilir.

Gülnar Akü Hurda Alımı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alımı konusunda bilgi edinmek için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle Mersin Gülnar hurdacısı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Arabalarda elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılıyor.

Gülnar Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Gülnar nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken çok özen ile hareket edilmelidir. Özellikle turbo nikel, %95 – %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz.

Gülnar İkinci El Restoran Ekipmanı Alımı

2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak kurtuma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü iki kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el mutfak aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz durumda tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah üstü dolap, restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri alıp satmaktayız.

Gülnar Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Mersin Gülnar çevresinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Tonajlı hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alıp satmaktayız. Gülnar ilçesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alım satımlarında yerinize personelimizi gönderiyoruz. Yüksek tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için bizi şimdi arayın. Buradaki Gülnar hurda kumaş kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Mersin Gülnar kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Gülnar Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Gülnar kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek dairelerin yenilenerek yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üst yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri gibi her türde hurdanızı satın alıyoruz.

Gülnar Hurda Raf Alan Yerler

Buradaki Gülnar 2.el market rafı ton fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar yazımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Gülnar hurda raf almak nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla raflarını yenileyen kasaplardan satın aldığımız hurda market rafı, çelik raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el market rafları satıyoruz.

Gülnar Plastik Hurdası Alımı

İyi fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen, hurda beyaz naylon alım satım işleri yapmaktayız. Gülnar hurda plastik alan firmalar içerisinden öne çıkan Gülnar hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Gülnar naylon hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Mersin il Gülnar ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Gülnar İkinci El İnşaat Malzemesi

Gülnar ilçesinde yıkılmış apartman binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Ayrıca batan nalburlardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda plywood satılıktır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp