Avrupa Yakası HurdacıBağcılar Hurdacı

GÜNEŞLİ HURDACI

Güneşli hurdacı telefonu 0 (532) 682 7866 numarası hemen arayın. Adresten hurda alımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Bağcılar genelinde olduğu gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Güneşli mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Yüksek tonajlı alımlarda İstanbul Bağcılar Güneşli hurda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı olarak Güneşli mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güneşli mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Halk Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Güncel Bağcılar Güneşli hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Güneşli hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Güneşli mahallesi çevresinde az kullanılmış eşya ve hurda malzeme alımında hurdanızın bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz Halk Metal firmamızla İstanbul Bağcılar mahallesinde hizmet veriyoruz.

Güneşli Hurdacıları

Yurdumuzda bir sene içinde 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Çöpe atılmış olan atıkların %4 kadarını maden hurdası, yüzde onikisini cam türleri, %43’ünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi yok olmakta. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası zarar vermektedir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Güneşli genelinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin yararı için çalışıyoruz. Bağcılar mahalle merkezinde ve Güneşli mahallesi çevresinde her türde hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi kablo hurdası satışı sebebi ile iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bağcılar hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli gelişiyoruz. Güneşli hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Bağcılar Güneşli merkeszinde hurdacılık ve geri dönüşüm eşsiz anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezinin sempatik mahallesi Güneşli daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Bağcılar Güneşli için değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Güneşli Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Bağcılar Güneşli Mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. İstanbul Bağcılar Güneşli mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alır. Şimdi arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda satmak üzere telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Güneşli Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. Güneşli Mahallesi bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayın. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Güneşli yanık bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Bağcılar Güneşli bakır hurda alan yerler arasındayız. Güneşli içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Güneşli Mahallesinde hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Güneşli Krom Hurdası Alımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Krom hurdası alanlar yazısına göz atmalısınız. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları makalemize göz gezdirirseniz iyi olur.

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Çok sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor.

Güneşli Hurda Alan Hurdacı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Güneşli yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zararı önlemek için hurda malzemelerinizi hiç zaman kaybetmeden nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebepten malzemenin piyasadaki piyasasının düşmesine neden olmaktadır.

Hurda krom almak üzere kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içindeyiz. Tonajlı sarı hurda ve inşaat demiri, bakır, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko, alüminyum hurda alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat listeleri veriyoruz. Güneşli hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Bağcılar, Güneşli mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor.

Güneşli Sac Hurdası Alım Satımı

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Şu anda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac bulunuyor. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. İstanbul Bağcılar Güneşli çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz.

Güneşli Mahallesinde Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Güneşli çinko levha ton fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Güneşli mahallesi bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bağcılar Çinko hurda alım satımı makalesini incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız.

Güneşli Mahallesinde Hurda Kurşun Alan Yerler

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü kurşun hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Metal kurşun en eski madendir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun fiyatları konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız.. Güneşli hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Güneşli kurşun hurdası fiyatlarını isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz.

Güneşli Hurda Kablo Alan Firma

İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Burada bulunan Güneşli kablo kg fiyatı güncellenmiştir. Daha detaylı bilgi almak için bilgiye sahip olmak için Bağcılar hurda kablo yazıya bir göz atın. İstanbul Bağcılar Güneşli hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Kapıdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Ek olarak tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en doğru fiyat teklifini öneriyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. İstanbul Bağcılar Güneşli mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Etrafta sıklıkla edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablolar alımı için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder.

Güneşli hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Güneşli hurdacı firma arayanlara özenli hizmet vermeye devam ediyoruz. .

Güneşli Alüminyum Hurda Alanlar

Güneşli bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. İş yerimize güven duyanların sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Bağcılar Güneşli Mahallesi alüminyum hurdası alanlar içinde lideriz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası alıyoruz.

Güneşli Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Güneşli mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Güneşli hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar içinde sayılmaktadır. Bu sebeple Güneşli Mahallesinde sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Daha kesin sitemizdeki sarı hurdası alanlar içeriği inceleyebilirsiniz.

Güneşli Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan hurdacı linkine tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her tür pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alımı yapılır. Güneşli etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Halk Metal İstanbul Bağcılar Güneşli mahallesinin her yerinde hurda demir ticareti yapıyor. Anlık demir hurda fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklayın. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki Güneşli inşaat demiri kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

7/24 Açık Güneşli Hurdacıları

Sizlerin verdiği kurumsallaşmalar süreci ile araç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Güneşli hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Bildiğiniz gibi altı senedir hurda hurda alım satımı hizmetleri yürütüyoruz.

Güncel Güneşli Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Güneşli Mahallesinde hurdacı hurda alırken kullanılan fiyat listeleri çabucak değişiyor. En doğru bilgiye ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Daha kesin yeni kablo hurdası fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz

En Yakın Güneşli Hurdacı Firma

Halk Metal şirketimizle Güneşli genelinde hurda alırız. Güneşli hurda şirketi olan firmamızla kapınızdan her cins hurda alımına devam ediyoruz. Böylelikle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Güneşli genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. En yakın Güneşli hurdacı servisi ile her tür hurda metal tartımı yapmak nedeniyle deponuza geliyoruz.

Güneşli Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamızla ulaşabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu alıp satıyoruz. Güneşli yeni gibi, 2. el yatak odası tk. alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan gönderisini ziyaret ediniz

Güneşli Karton Hurda Alanlar

Güneşli mahallesinde kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız Halk Metal sayesinde hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Avantajlı hurda kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. İlçenin tümünde hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile sizlere piyasa değerinden daha fazla oranda kâr elde etme olanağı takdim ediyoruz. Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Güneşli hurda kağıt, karton fiyat listesini günlük göndermekteyiz

Güneşli Mahallesinde Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Bağcılar Raf hurda alan hurdacılar gönderimizi gezmek iyi gelir. Özellikle iflas eden aktarlardan aldığımız çelik raflar, hurda market rafı, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen kullanılabilir olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Bağcılar Güneşli ikinci el raf kilo fiyatını arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Raf hurdası alan hurdacılar gönderisine göz atmalısınız. Raf hurdası Güneşli fiyatı edinmek sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Güneşli Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılır. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurda fiyatları sayfamızı dolaşmak iyi gelir. Akü hurdası alanlar yazımıza göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir.

Güneşli 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı sıva makinesi, harç makinesi ikinci el iskele, plywood hurda alıyoruz. Dolayısıyla kapatılan iş yerlerinden almış olduğumuz Yıkılan depo binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Güneşli Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı sunuyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Her voltajda yeni gibi 2.el jeneratör alım satımı için zaman kaybetmeden arayınız.

Güneşli Araç Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Güneşli mahallesinde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Güneşli etrafında hurda araç alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda araba, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Güneşli Mahallesi Hurda Klima Alımı

Güneşli mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Güneşli mahallesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Güneşli Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Bağcılar Belediyesi’nce daha önce belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenli bir şekilde yapılır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda metallerin tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Güneşli Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Yıkım sırasında bilinen tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin yenilenerek imar edilmesi amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, sökülen çelik kapılar, hurda pimapen ve benzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu üzere binaların yıkımını başarı ile yapıyoruz.

Güneşli Plastik Hurdası Alımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Güneşli mahallesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Güneşli plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Güneşli hurda plastik fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz En güncel fiyatlarla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Güneşli Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdası arsenik içermektedir. Güneşli nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 , 99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınıp satılırken elimizden geldiğince hassas çalışılmalıdır.

Güneşli Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Öncelikle yıkımı istenen fabrikanın etraflıca gezilmesi gerekir. Güneşli fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Böylelikle fabrika söküm işleri gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Daha önce bol miktarda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem değildir.

Güneşli Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Hurdacı

Kilosuyla hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımında nakit para ödeme yapmaktayız. Bu sitede yer alan İstanbul Bağcılar Güneşli kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Güneşli kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda kumaş alımı yapıyoruz.

Güneşli etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alımları için adresinize geliriz. Tonajlı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayınız.

Güneşli 2. El Mutfak Ekipmanı Alanlar

Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, dinlendirici vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla alıcıları işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Profesyonel restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız.

Güneşli Hurdacılar Sitesi

Daha temiz bir İstanbul Bağcılar ve her haliyle güzel Güneşli mahallesi oluşturmak için çok çalışıyoruz. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bu cins hurdanızı alıyor değiliz. Güneşli mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hizmet veriyoruz. İstanbul, Bağcılar Güneşli hurdacı firması Halk Metal’i arayarak, hurdalarınızın değerini öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp