Rize Hurdacı

Güneysu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Güneysu hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Yurdun dört bir noktasında, hurda alıyoruz. En iyi Güneysu hurda piyasası fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Benzersiz hizmetler beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimize ziyaret ettiğiniz yazıdan erişebilirsiniz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Rize hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güneysu meydadının yakınlarında hurda satmak nedeniyle ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Güneysu Hurdacısı

Güneysu genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri eriterek hepimizin faydalanması için çalışıyoruz. Sizde her tür hurda satışı sebebiyle hizmet telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Güneysu hurdacısı olarak Rize genelinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurda için orada hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz Güneysu hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Rize Güneysu etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Rize ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Güneysu gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Güneysu çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Güneysu Hurdacı Telefon Numarası

Rize Güneysu hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıklamayla tuşyalabileceğiniz konumdadır. Güneysu adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Hemen arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Güneysu Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurda ve bakır, hurda alüminyum, sarı hurda, hurda çinko, ekstra demir, çatı minare kurşunu alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Güneysu hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Hurda kağıt almak için kapınıza geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Rize Güneysu ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Güneysu yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı zaman geçirmeden paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su iletemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymetinin düşmesine sebep olmaktadır. Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Güneysu hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Güneysu Hurda Krom Alanlar

Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler yazısına bir göz atmak istersiniz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Rize Güneysu krom fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Güneysu Kablo Hurda Alanlar

Rize Güneysu ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Kablo hurda alanlar konulu içeriği inceleyin. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Güneysu hurda bakır kablo fiyat listesini günlük yollamaktayız.

Rize Güneysu hurdacı firma olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Üstelik hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Güneysu hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm adıyla yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablolar için piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Rize Güneysu hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alımına öncülük yapıyoruz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Rize Güneysu çevresinde kolayca ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Güneysu Kurşun Hurda Alımı

Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Güneysu kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Güneysu hurda kurşun kg fiyatını isteyenlere her gün ulaştırmaktayız.

Güneysu Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Güneysu hurdacısıyız. Buradaki Güneysu alüminyum hurda fiyat listesi günceldir. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli makaleyi ziyaret edin Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her nevi alüminyum hurda nakit alınır. Güneysu ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımı müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza güven duyanların desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Rize Güneysu alüminyum hurda alan hurdacılar arasında lideriz. Adresten alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz.

Güneysu Hurda Bakır Alanlar

Güneysu bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Güneysu hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Güneysu bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Buradaki Güneysu bakır fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Rize Güneysu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Güneysu Demir Hurda Alan Hurdacı

Hurdacı firmamız Güneysu ilçesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla satılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Rize Güneysu demir hurda kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız.

Güncel hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfamızı okumak iyi gelecektir. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı bölümünü okumak konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Güneysu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Güneysu Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Güneysu hurda çinko levha fiyat listesini talep edenlere günlük yollanmaktadır. Hurda çinko alan hurdacı makalesini ziyaret etmeyi unutmayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Rize, Güneysu ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Güneysu Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

Güneysu ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alıyoruz. Bu neden ile Güneysu sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz. Pirinç metaline mahalle arasında renginden ötürü sarı hurda denilmektedir.

Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Rize Güneysu hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Sitemizde paylaşılan Güneysu hurda sarı fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Sitemizde bulunan sarı pirinç hurda alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Rize Güneysu hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımında piyasaya hakimdir.

Güneysu Sac Hurdası Alan En Yakın Yerler

Hurda sac alımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac hurdası var. Güneysu çevresinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle.

Anlık Güncel Güneysu Hurda Fiyatları

Güneysu hurdacı hurda alırken uygulanılan ton fiyatları her saat değişiklik gösteriyor. Hurda fiyatları konulu konuya bir göz atın Doğru fiyatlara erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından yüksek ton fiyatları sunuyoruz.

Güneysu Hurdacı Sitesi

Güneysu hurdacılar sitesindeki tesisimiziz sayesinde hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Güneysu ilçesinde ikamet edenlere her hali ile yaşanabilir bir şehir yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Güneysu Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

Günümüzde şeffaf içecek şişesi, araba camı şekillerinde cam hurdalar bulunabiliyor. Güneysu etrafında cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf içecek şişesi, araba camı şekillerinde cam hurdalar bulunabiliyor.

Güneysu Hurda Akü Alımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü barındırdığı kurşun içeren suyu nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Bu nedenle bizim vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Biraz süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz.

Güneysu 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış fabrika binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte batan satıcılardan satın aldığımız

Güneysu Bina Yıkımı

Güneysu kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılacak ev ve işyerlerinin tekrar yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapılar, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapılırken istenilen iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı başarıyla yerine getiriyoruz.

Güneysu Plastik Hurda Alımı

Avantajlı fiyata pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda almaktayız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Güneysu plastik hurdası alımı yapanlar arasında öncü işletmeyiz. Sayfamızdaki Güneysu plastik fiyat listesini grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz Rize ile Güneysu ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

Güneysu 2. El Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi yeni üründen farksız ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

7/24 Hurda Alan Güneysu Hurdacı Firma

Sektörün verdiği tecrübe süreciyle araç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Güneysu hurdacı firması olarak haftanın yedi günü sektörde hizmet ediyoruz. Tam tamına yedi senedir hurda hurda alım satımı yapan işletmeye sahibiz.

Güneysu Karton Hurda Alımı

Güneysu hurda kağıt alan yerler içerisindeki şirketimiz hizmetleri ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz. Güneysu karton hurda aldığımız ilçeler içinde yer alır. Buradaki Güneysu hurda kağıt, karton ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle size daha çok kazanç etme imkanı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda karton bardak alım satımı yapanlar içindeyiz.

Güneysu Hurda Raf Alan Yerler

Genellikle kapanan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, market rafları, reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar içlerinden seçilen yeni gibi ikinci el raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Burada paylaşılmış olan Güneysu hurda raf ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Güneysu raf hurdası alımı sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Güneysu Fabrika Sökümü

İlk önce sökümü teklif edilen tesisin detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Güvenli bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güneysu fabrika sökümü yapıyoruz. Sektörde sayısız fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü bir yerdeyiz.

Güneysu Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Güneysu bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Güneysu ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Güneysu 2. El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alanlar

Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilir. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek için sizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

Güneysu Kumaş Hurdası Alanlar

Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Tonajlı iç çamaşırı kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parça kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıp satıyoruz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Burada yayınlanan Güneysu hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Rize Güneysu kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar içindeyiz. Güneysu bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliyoruz.

Güneysu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın firmaya ait depoya taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Güneysu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden bildirilen arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre yıkım molozlarının taşıma işi itinayla yapılmaktadır.

En Yakın Güneysu Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Güneysu çevresinde hurda malzeme alırız. En yakın Güneysu hurdacı deposu olarak her türlü hurda malzeme alımında yerinize geliyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Güneysu çevresinde servis veriyoruz. Güneysu hurdacıları içinde olan firmamız ile konumdan hurda alım satım hizmetimiz var.

Güneysu İkinci El Eşya

2.el patron masaları, büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunur. Az kullanılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarını peşin ücret ile satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı makalemizi okuyunuz Güneysu çevresinde kullanılmış ve ikinci el ev eşyaları satıyoruz. Yeniden farksız 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Güneysu Otomobil Hurdası Alanlar

Bazen Güneysu bölgesinde hurda araç alım satım hizmetleri veriyoruz. Güneysu hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, motor hurdası . Pek tabi müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Güneysu Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında çok hassasiyetle davranılmalıdır. Rize ile Güneysu nikel hurdaları alıyoruz. İlçe genelinde anot hurda nikel, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp