Güngören Hurdacı

Güngören Sanayi Mahallesi Hurdacı

Güngören Sanayi mahallesi hurdacı şirketleri arasında lideriz. İstanbul Avrupa yakası Sanayi mahallesi bölgesinde hurda ve 2.el ev eşyası alım satımı yapıyoruz İstanbul Avrupa yakası Güngören içesi etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Güngören Sanayi mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız Halk Metal hizmet sunmaya devam ediyor.

Anlık Güngören Sanayi hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Şu anda Güngören şirketleri içindeyiz. Fakat Sanayi mahallesinde de hizmet veriyoruz. Sanayi mahallesi hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Sanayi mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz Halk Metal olarak Avrupa yakasındaki mahallelerde hurda çeşitleri alıyoruz. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Güngören Sanayi içerisinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her nevi alüminyum hurdası satışı için bizi arayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı mahallesi Sanayi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sırf Sanayi etrafında değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Güngören hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Sanayi mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşya alanlar arasındayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Sanayi bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda metalleri yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız.

Yurdumuzda bir senede yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde oniki’sini camlar, yüzde dördünü metal hurdalar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu atıkların 4/5 boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1 milyar 5 yüz yetmiş milyon ₺ zarar vermektedir. Bizim gibi firmalar çöpe giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Sanayi Hurdacı Telefonu

Sanayi Mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. Hemen numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Sanayi Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Sanayi genelinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Sanayi mahallesi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sitemizdeki İstanbul Güngören Sanayi hurda bakır fiyat listesi güncellendi. İstanbul Güngören Sanayi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Sanayi bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Bakır alan hurdacılar makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz.

Sanayi Hurda Demir Alanlar

Sanayi etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurda kilo fiyatı bölümüne göz gezdirirseniz şahane olur.

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Sanayi toplama demir hurdası fiyat listesi dün güncellendi. Firmamız Sanayi genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

Sanayi Hurda Alüminyum Alan Firma

Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Güngören Sanayi alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan firmayız. Sanayi mahallesinin her yerinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımı güvenle yapıyoruz. Hurda satanların sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz.

Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan firmayız. Alüminyum hurda alanlar içerikli makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Sanayi Kurşun Hurdası Alan En Yakın Yerler

Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu sökümü yapıyoruz. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun metali kullanılan eski madendir. Sanayi kurşun hurdası aldığımız mahalleler içerisindedir. Bu sayfadaki Sanayi çatı minare kurşunu kg fiyatını dileyenlere bedelsiz gönderiyoruz.

Sanayi Hurda Sac Alan Hurdacı

Depolarımızda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurda vardır. İstanbul Güngören Sanayi etrafında hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sanayi Hurda Krom Alım Satımı

Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Güngören Krom hurdası fiyatları içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı bağlantısına tıklayın. Sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımıyla ilgileniyoruz.

Sanayi Mahallesinde Hurda Çinko Alımı

Sanayi etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Bu sayfadaki Sanayi çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilere günlük yolluyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı çinko hurdası konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Sanayi Hurda Kablo Alım Satımı

Sanayi hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Sanayi elektrik kablosu kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz.

Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Etrafta kolayca edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakit ödüyoruz.

Genel olarak yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Anlık bilgi almak için bilgi için hurda kablo alan hurdacı makaleye bir göz atın. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Sanayi hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Sanayi bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Hurda kablolar içerisindeki bakır nedeni ile hurdacı firmalar için önem teşkil eder.

Sanayi Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Aslını demek lazımsa hurda sarı diye hurda cinsi yoktur. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu makaleyi okuyun. İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

Bu yüzden Sanayi mahallesi sarı hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç metali yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Sanayi mahallenin tümünde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sanayi Mahallesinde Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik. Sanayi mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Hurda malzemeleri hemen paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin değerini düşürüyor.

İstanbul Güngören Sanayi mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her tür hurda sarı alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Sanayi hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Sanayi Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde bol miktarda fabrika bozumu ihalesi güvenle yerine getirdik. Başlamadan önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. İstanbul Avrupa Yakasındaki Güngören Sanayi Mahallesinde fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Bu sayede Güngören hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider yerdeyiz.

Sanayi Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

En güncel fiyata mavi kapak hurdası, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz. İstanbul il Sanayi bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanayi plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Sanayi plastik kg fiyatı günceldir Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri vardır.

Sanayi Hurda Klima Alımı

İkinci el klima Sanayi mahallesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Sanayi bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Sanayi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Sanayi Belediyesi tarafından bildirilen alana boşaltılır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinayla firmamızca yapılıyor.

Sanayi Hurda Nikel Alan Firma

Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken gayet dikkatli davranmalıyız. İlçe genelinde anot hurda nikel, nikel turbo, hurda %95 ile %99 nikel şablon alıyoruz. Sanayi nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Sanayi Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Aküler diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Güngören Akü hurda alanlar sayfamızı incelemelisiniz. Akü barındırdığı kurşunlu sıvı nedeni ile oldukça kıymetlidir. Akü hurda alımı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelir. Dolayısı ile bizim vb. kendi bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunabiliyor.

Sanayi Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Sanayi çevresinde yıkılmış lokanta vb binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler satıyoruz. Dolayısı ile batan şirketlerden edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el iskele, hurda plywood mevcuttur.

Sanayi Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden farkı bulunamayan 2. el jeneratör alım satımı için buradayız. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız alımında yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz.

Güncel Anlık Sanayi Hurda Fiyatları

Doğru fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Sanayi hurdacı firma olarak hurda alımı yaparken kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında hızlıca değişkenlik göstermektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımında oldukça fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Sayfamızdakihurda bakır fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz

Sanayi İkinci El Eşya

Titizlikle kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi attığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacılar başlıklı sitemizi ziyaret ediniz Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak amacı ile telefonumuzla etkileşime geçebilirsiniz. Piyasadan ekonomik fiyatlarla yeni gibi, 2. el mobilya alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, bilgisayar masaları almak amaçlı olarak bize ait hatları aramanız yeterli olacaktır.

Sanayi Hurdacılar Sitesi

Sanayi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzun aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi iyi bir İstanbul Güngören Sanayi yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

En Yakın Sanayi Mahallesinde Hurdacı

En yakın Sanayi hurdacı hizmetlerimizle hurda ticareti yapmak için yerinize geliyoruz. Sanayi mahallesi hurdacıları içerisinde bünyesinde çalışan personelimiz ile kapınızdan hurda malzeme satım hizmetleri vermeye başladık. Dolayısı ile size en yakın hurda alanlar Sanayi mahallesinin her sokağında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal firmamızla Sanayi bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

Sanayi 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Sanayi 2.el raf ton fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Sanayi 2.el raf hurdası almak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan kasaplar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el market rafı satan firmalar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Hurda raf kilo fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz muhteşem olur.

Sanayi Karton Hurda Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası alımı yapan depolar arasındayız. Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha yüksek kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Sanayi hurda kağıt alan yerler arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli ton fiyatı sorabilirsiniz. Sanayi kağıt hurda ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Sanayi mahallesi hurda karton ve kağıt kilo fiyatı güncellenmiştir

Sanayi Kumaş Alan En Yakın Firma

Buradaki Sanayimahallesi hurda kumaş ton fiyatını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Defolu pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için aşağıdaki numaraları zaman geçirmeden aramalısınız. Sanayi etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında istediğiniz yere geliyoruz. İstanbul Güngören Sanayi kilosuyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde parça kumaş hurdası almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz.

Sanayi 2. El Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza dolapları alıp satıyoruz. İkinci el endüstriyel tip lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alıyoruz. İkinci el tabak kurulama makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi kuzine, dinlendirici, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak aletini incelemek amacıyla siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz.

Sanayi Araba Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Sanayi hizmetimizi sürdürüyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası için arayabilirsiniz. Ara sıra Sanayi bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sanayi Hurda Cam Kırığı Alımı

Güngören Sanayi çevresinde hurda cam alan yerler içinde faaliyet gösteriyoruz. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı tutan organik olmayan sert bir malzemedir. Günümüzde rengarenk içecek şişesi, araba camı biçiminde hurda camlar tonlarca geri dönüşüme gönderiliyor.

Sanayi Bina Yıkımı

Sanayi kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek apartmanların uygun biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenen tüm önlemler Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her cinsten hurdayı değerinde almaktayız.

7/24 Hurda Alan Sanayi Mahallesinde Hurdacı Firma

Okuduğunuz gibi 36 senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hurda alan Sanayi mahallesi hurdacı firması olarak günün her saatinde sektöre hizmet etmekteyiz. Yılların sağladığı deneyim süreciyle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp