Van Hurdacı

Gürpınar Hurdacı Telefonu

Van Gürpınar şehir merkezinin yakınlarında hurda satmak nedeniyle 24 saat genel merkezimize irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yurdun tüm mahallelerinden, hurda alıyoruz. Gürpınar hurdacı firmasıyız.

Halk Metal ismimiz ile faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tonajlı hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Van hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Gürpınar hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz. Benzersiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımıze buradan erişebilirsiniz.

Gürpınar Hurdacısı

Gürpınar bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Gürpınar hurdacı firması olarak Van genelinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın transferi için en yakın hurda nakil elemanlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz Gürpınar hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Gürpınar ilçesinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Van şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Gürpınar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece Van Gürpınar çevresinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Gürpınar Hurdacı Telefonu

Van Gürpınar hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda fiyatları öğrenmek nedeniyle telefon numaramızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak peşin para kazanabilirsiniz. Gürpınar hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Gürpınar Hurda Alımı

Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Gürpınar hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Gürpınar adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı hemen nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenin piyasadaki değeri düşüyor. Gürpınar ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Hurda demir alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurda, hurda demir, kurşun hurda ve sarı hurda alımlarına özel fiyatlar sunmaktayız. Gürpınar hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Gürpınar Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Gürpınar hurda krom kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Gürpınar Kablo Hurdası Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımında piyasanın üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı konuyu ziyaret edin.

Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Gürpınar ttr kablo hurdası kg fiyatını isteyenlere bedelsiz gönderiyoruz. Van Gürpınar ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Piyasada bolca toplanan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Gürpınar hurdacı arayanlar için buradayız. . Gürpınar bölgesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satanlar bizi arayabilir. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Van Gürpınar hurdacısı olarak her türlü hurda elektrik kablosu, antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız.

Gürpınar Hurda Kurşun Alım Satımı

Dünyada cevher halinde çıkarılan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar makalemizi inceleyiniz. Gürpınar kurşun hurda almak için kapınıza geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfada bulunan Van Gürpınar kurşun hurda ton fiyatlarını arzu edenlere her gün göndermekteyiz. Kurşun metali eski madenlerden biridir. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alırız.

Gürpınar Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Van Gürpınar hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır.

Bize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Gürpınar ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenle gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Gürpınar alüminyum hurdası ton fiyatları daima güncellenmektedir. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Sizlerin desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Gürpınar Bakır Hurda Alanlar

Gürpınar içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Gürpınar bakır hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Van Gürpınar hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gürpınar hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Gürpınar hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Gürpınar Demir Hurda Alanlar

Güncel anlık demir hurda fiyatları öğrenmek için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunabilen metaller içindedir. Buradaki Van Gürpınar extra demir hurda fiyat listesini grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz.

Gürpınar ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar gönderisine göz atabilirsiniz. Gürpınar bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit para ödeme yapmaktayız.

Gürpınar Çinko Hurda Alım Satımı

Buradaki Van Gürpınar çinko hurdası ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar makalesine bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satmak için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Van, Gürpınar bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Gürpınar Sarı Hurdası Alımı

Van Gürpınar hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor. Gürpınar ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu sebep ile Gürpınar hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Van Gürpınar hurda sarı pirinç kilo fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Sarı alan hurdacılar hakkındaki metne bir göz atın.

Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Bununla beraber kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Gürpınar hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı yapıyor.

Gürpınar Sac Hurda Alımı

Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda vardır. Gürpınar Van ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz.

Anlık Güncel Gürpınar Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından fazla fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. En güncel fiyatlara ulaşabilmek için bize ulaşın. Gürpınar hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı Gürpınar piyasasında saatlik olarak güncellenmektedir.

Gürpınar Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Gürpınar hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içindeki iş yerimizle geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Bizden sonrakilere yaşanabilir bir Gürpınar oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

Gürpınar Hurda Cam Alımı

Genellikle şeffaf cam şişe, araba camı biçiminde cam hurdası yüksek miktarda alımıyla ilgileniyoruz. Gürpınar çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Genellikle şeffaf cam şişe, araba camı biçiminde cam hurdası yüksek miktarda alımıyla ilgileniyoruz.

Gürpınar Hurda Akü Alan Firmalar

Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvılar sebebi ile değerlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar sayfamızı incelemek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Zamanla atıl hale gelen bataryaya akü hurdası diyoruz.

Gürpınar 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ev binalarından çıkarılan sıfır ayarında 2. el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alan hurdacı firmalar içindeyiz. İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Bununla birlikte batmış esnaflardan satın almış olduğumuz

Gürpınar Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek binaların gerektiği biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi ücreti karşılığında almaktayız.

Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Gürpınar Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Van ile Gürpınar bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

En idel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Gürpınar plastik hurdası alımı yapanlar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Gürpınar plastik ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz

Gürpınar 2.el jeneratör Alanlar

Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur. Kullanılmayan jeneratör, trafo alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmayız.

7/24 Açık Gürpınar Hurdacı Firması

Yılların sağladığı deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Gürpınar hurdacı dükkanımız yardımı ile 7/24 geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Okuduğunuz üzere yirmi bir yıldır hurda hurda alım satımı hizmetleri sunuyoruz.

Gürpınar Kağıt Hurda Alanlar

Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasadan daha fazla oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan yerler içindeyiz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Van Gürpınar karton hurda fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere günlük ulaştırmaktayız Gürpınar kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz hizmetleriyle karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

Gürpınar 2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası işleri deneyimli olduğumuz işlerdendir. Genellikle kapatılan toptancılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, market rafı hurdası, teşhir reyonları, demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki Gürpınar ikindi el raf hurdası ton fiyatı bugün güncellendi. Hurda raf alan yerler bölümümüzü okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Gürpınar satışı yapmak sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Gürpınar Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde meşhur olduk. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken sökülmesi arzu edilen iş yerinin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika söküm ihalesi başarıyla tamamladık. Gürpınar fabrika sökümü deneyime sahibiz.

Gürpınar Klima Hurda Alımı

İkinci el klima Gürpınar bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Gürpınar ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Hurda kombi alan hurdacılar arasındayız.

Gürpınar Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alan Hurdacılar

Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları, lokanta tipi kuzine vb. sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2. El tabak kurtuma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel tipte 2.el reataurant mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Çok kısa bir süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz.

Gürpınar Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Spot hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak için bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayınız. Yüksek tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımında peşin para ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi almaktayız. Bu sitede bulunan Van Gürpınar kumaş hurdası kg fiyatını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir. Gürpınar kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Van Gürpınar çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliriz.

Gürpınar Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Gürpınar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen araziye naklediliyor.

En Yakın Gürpınar Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak Gürpınar genelinde hurda satımı yapıyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Gürpınar ilçesinin her sokağında hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Gürpınar hurdacı olan firmamızla arzu ettiğiniz sokaktan hurda alımına devam ediyoruz. Gürpınar en yakın hurdacı deposu servisi ile her türlü hurda eşya alımında adresinize uzman çalışanlarımızı yolluyoruz.

Gürpınar Beyaz Eşya Hurdası

Yeniden farkı bulunmayan 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak maksadı ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan ikinci el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski busdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat uyguluyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatı başlıklı sitemizi okuyunuz Az kullanılmış çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları alıp satıyoruz. Gürpınar Van bölgesinde yeni gibi, ikinci el kanepe satıyoruz.

Gürpınar Hurda Araç Alan Yerler

Gürpınar hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ara sıra Gürpınar bölgesinde araba hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda motor alıyoruz.

Gürpınar Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Bu sebeple hurda nikel ticareti yapılırken mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. Van Gürpınar ilçesinde turbo nikel, %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz. Gürpınar hurda nikel alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp