Şanlıurfa Hurdacı

Haliliye Hurdacı Telefon Numarası

Yurdumuzun tüm mahallelerinde, hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Şanlıurfa hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Haliliye bölgesinde hurda malzemenizin resimlerini ulaştırmak sebebiyle 24 saat en yakın ekibimize irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Güncel Şanlıurfa Haliliye hurda fiyat listeleriyle hizmet veriyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizi ziyaret ettiğiniz yazıdan inceleyebilirsiniz. Halk Metal adıyla hurda alımı yapıyoruz. Haliliye hurdacı firmasıyız.

Şanlıurfa Haliliye Hurdacısı

Haliliye hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Şanlıurfa Haliliye etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak için iş yerimizi tuşlamalısınız. Şanlıurfa merkezinin değişen ilçesi Haliliye daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Haliliye bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Haliliye hurdacı olarak Şanlıurfa genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın yüklenmesi için en yakınınızdaki hurda taşıma personellerimizi yönlendirmeyi sürdüyoruz Haliliye genelinde faaliyet yürütüyoruz. Atık plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz.

Haliliye Hurdacı Telefon Numarası

Şanlıurfa Haliliye adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak için telefon numaramızı aramanız gereklidir. Şanlıurfa Haliliye hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Haliliye Hurda Bakır Alım Satımı

Haliliye hurda bakır fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Bakır alan Haliliye hurdacı numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar makalemizde detaylı bilgi var. Hurda antikron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Haliliye sorma bakır hurdası ton fiyatları az önce güncellendi. Şanlıurfa Haliliye bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Haliliye içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Haliliye Kablo Hurda Alımı

Kablo hurdası telindeki bakır oranı nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Şanlıurfa Haliliye bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımına liderlik yapıyoruz.

Her yerden hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kablo iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıca fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz. Haliliye hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Haliliye hurdacı firmayız.

Hurda kablo alan yerler konulu metne bir göz atın. Şanlıurfa Haliliye ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. İçindeki tellerin madenine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Burada yer almakta olan Şanlıurfa Haliliye fare yemez kablo kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir.

Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alımı yaparken değerinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Müşterilerde bolca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Haliliye Alüminyum Hurda Alanlar

Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacıyız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Şanlıurfa Haliliye alüminyum hurda alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Bize hurda satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Buradaki Haliliye alüminyum kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacılar konuya göz atın. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Haliliye bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız.

Haliliye Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Depolarımızda yeni üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası var. Depo çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Haliliye bölgesinin her yerinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz. Sac hurdası alıyoruz.

Haliliye Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu satmak için yetkili personellerimizi arayarak ulaşınız. Haliliye kurşun hurda alımı için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Şanlıurfa Haliliye kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kurşun kullanılan en eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Hurda kurşun alan hurdacı firma hurda kurşun konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın.

Haliliye Hurda Alan Firma

Hurda zamak antimon, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alan Haliliye hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Haliliye yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek için topladığınız hurdaları gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğrar. Bu nedenle metalin fiyatı düşebilir. Şanlıurfa Haliliye geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor. Hurda alüminyum almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı çinko hurda, kurşun hurdası, bakır, kablo hurda, alüminyum,demir hurdası ve sarı hurdası alımında Haliliye hurdacısının üstünde fiyat teklifi sunuyoruz. Haliliye hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Haliliye Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Halk Metal firmamız bu hurdaların yanında hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. Sizinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Haliliye hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır.

Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir. Haliliye bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Buradaki Haliliye hurda sarı ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Hurda sarı alan yerler hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bu yüzden Haliliye sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Haliliye Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası ton fiyatı makalemize göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki Şanlıurfa Haliliye krom tank hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Haliliye Demir Hurda Alımı

Halk Metal Şanlıurfa Haliliye genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için nakit para ödeme yapan firmayız. Haliliye çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları makalesini okuyabilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurda demir, dünya genelinde en fazla alınıp satılan metaller içerisinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Şanlıurfa Haliliye ekstra demir hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz.

Haliliye Çinko Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Haliliye çinko levha fiyatlarını arzu edenlere günlük yolluyoruz. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibata geçin. Şanlıurfa, Haliliye bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Haliliye Plastik Hurdası Alımı

Haliliye plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde olan Haliliye hurda deposuyuz. Bu sayfada paylaşılan Şanlıurfa Haliliye plastik kilo fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz Şanlıurfa şehri Haliliye bölgesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Haliliye 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ardiye vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısı ile kapanan nalburlardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Haliliye Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Haliliye kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenmesi gereken binaların yeniden yapılması nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda bilinen tüm tedbirler Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri her cinsten hurda eşyayı alıyoruz.

Haliliye Klima Hurdası Alanlar

Haliliye çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Klima hurdası Haliliye bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Haliliye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her nevi hurda eşyanızın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza göre molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Haliliye Belediyesi Fen İşleri tarafından alınan kararlarla belirlenen alanlara naklediliyor.

Haliliye Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. Haliliye nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle %95 ile 99 nikel şablon, anot nikel hurdası, nikel turbo alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar taşınırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz.

Haliliye İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen pastaneler tarafından satışa sunulan market rafları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, orta reyonlar, teşhir rafları içinden seçtiğimiz yeniden farksız 2.el market rafları satanlar içindeyiz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Şanlıurfa Haliliye ikinci el raf ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alanlar linkine tıklayın. Raf hurdası Haliliye alımı sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Haliliye Hurda Akü Alan Yerler

Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeniyle değerlidir. Akü hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla Haliliye hurdacısı vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacında bulunmaktadır.

Haliliye Karton Hurdası Alım Satımı

Haliliye hurda kağıt alım satımı yaptığımız alanlar arasındadır. Buradaki Şanlıurfa Haliliye karton hurda fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz yolluyoruz Haliliye Şanlıurfa kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki firmamız hizmetleri ile karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı fiyatları öğrenebilirsiniz. Yüksek fiyata kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alan yerler arasındayız. İlçenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımında uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcılara çok daha yüksek kazanma olanağı sunuyoruz.

Haliliye 2.el Ev Eşyası

Haliliye etrafında sıfır gibi, ikinci el oturma odası takımları satıyoruz. Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Az kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuklarınız bildirdiğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacı firma başlıklı paylaşımımızı ziyaret ediniz Az kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu mevcuttur.

Güncel Anlık Haliliye Hurda Fiyatları

Haliliye hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hızlıca güncelleniyor. En doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında borsa fiyatlarından daha fazla fiyat teklifleri ödüyoruz.

Haliliye Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan bir yapıda olan su tutabilen inorganik katı maddelerdir. Çağımızda şeffaf ve renkli cam şişe, kırılmış otomobil camları biçiminde cam hurda çeşitleri bulunmaktadır. Haliliye genelinde cam hurda alan firmalar arasında faaliyet gösteriyoruz.

Haliliye İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alımı

2.el endüstriyel tip reataurant malzemeleri alıyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. Temiz kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, sanayi tipi bulaşık makinaları alınır. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Haliliye Hurda Kumaş Alım Satımı

Parti malı poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, hurda parti kumaşı, spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş alıp satmaktayız. Şanlıurfa Haliliye bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Şanlıurfa Haliliye çevresinde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Şanlıurfa Haliliye kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizde yayımlanan Haliliye kumaş hurdası ton fiyatı günceldir.

Haliliye Hurdacı Sitesi

Haliliye hurdacılar sitesi birinci blok içindeki tesisimiz vasıtasıyla hurda eşya alım satımı işine başladık. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanılır bir Şanlıurfa ve olması gerektiği gibi güzel Haliliye oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Haliliye Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Profesyonel bir biçimde tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı konumdayız. Haliliye fabrika sökümü yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini aldık. Genelde söylendiği gibi kolay sayılmaz.

Haliliye Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Haliliye yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araba, hurda yük vagonu, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Haliliye Hurda Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacıyız. Jeneratör hurdası alanlar içindeyiz. Her türlü yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır.

7/24 Hurda Alan Haliliye Hurdacı Firma

Yılların bahşettiği kurumsallık ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Haliliye hurdacı firması olarak cumartesi-pazar bile iş yerimizdeyiz. İki bin on sekiz yıllarından bu günlere değin geri dönüşüm faaliyetleri ile yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz.

En Yakın Haliliye Hurdacı

Halk Metal firmamızla Haliliye genelinde hurda malzeme alıyoruz. Bu neden ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Haliliye genelinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Haliliye hurdacı sitesi olarak yerinizden her türde hurda almaya başladık. Haliliye en yakın hurdacı firma servisi ile hurda nakliyesi yapmak sebebi ile adresinize gelmekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp