Ağrı Hurdacı

Hamur Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Hamur şehir merkezinin yakınlarında hurda satmak amacıyla ekiplerimizle irtibat kurabilirsiniz. Halk Metal firmamız ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Türkiye’nin istediğiniz köşesinden, her nevi hurda satışı amacıyla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. En doğru Hamur hurda fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunuyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Ağrı Hamur hurdacı firması olarak sürekli bir şekilde gelişiyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ağrı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Hamur Hurdacı Firmalar

Hamur hurdacı olarak Ağrı genelinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeleriniz için size en yakın bölgede bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her tür demir hurdası satmak sebebi ile telefon numaralarımızı aramalısınız. Hamur genelinde hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Hamur hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Ağrı Hamur etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Ağrı merkezinin gözde ilçesi Hamur 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Ağrı Hamur bölgesinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz.

Hamur Hurdacı Telefon Numarası

Hamur hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Hamur hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyatı öğrenmek nedeni ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz.

Hamur Hurda Alan Firmalar

Hurda bakır alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hamur kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurdalarınızı çok zaman harcamadan elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasasının düşmesine sebep olur. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazançlı ticaret yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hamur geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun hurdası, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,hurda demir ve sarı alırken yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Hamur hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Hamur Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hamur bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Hamur içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Hamur hurda bakır kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Ağrı Hamur bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Hamur hurdacı telefonunu acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Hamur Sarı Hurda Alımı

Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Hamur bölgesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri para eden hurda eşyalar içinde sayılabilmektedir. Doğruyu demek lazımsa sarı hurda diye bir hurda yoktur. Hamur hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapıyor.

Bu sayfadaki Ağrı Hamur sarı pirinç hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Sarı hurdası alanlar başlıklı makaleye göz atabilirsiniz. Halk Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bu neden ile Hamur sarı pirinç hurda alım satımı yapanlardanız. Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Hamur Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Ağrı Hamur kablo hurdası alanlar içindeyiz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı öneriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satanlar bize ulaşın.

Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü hurda kabloyu alan alan Hamur hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz.

Ağrı Hamur bölgesinde hızlıca satılan %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Hamur hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Hamur bakır kablo kilo fiyatı günceldir. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Ağrı Hamur hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda kablo hakkında paylaşılmış makaleyi inceleyebilirsiniz.

Hamur Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımını okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Çok sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Bu sitede paylaşılan Ağrı Hamur hurda krom tank kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Hamur Demir Hurda Alanlar

Hurda demir, yer kabuğunda en çok kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Ağrı Hamur hurda demir fiyatları anlık güncellenmektedir. Anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek amacıyla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alımı makalemizi incelemek iyi gelir. Hamur etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Hamur ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her türden demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için peşin para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize kesinlikle göz atın.

Hamur Kurşun Hurdası Alımı

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu
, Çatı söküm kurşunu alırız. Hamur kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Ağrı Hamur hurda kurşun ton fiyatı güncellenmiştir. Doğada cevher olarak elde edilen kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alan yerler yazısını ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Kurşunun kullanılmakta olan en eski bir maden olduğu söyleniyor.

Hamur Sac Hurda Alanlar

Ağrı Hamur bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı için arayabilirsiniz. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alıyoruz. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac hurda var.

Hamur Çinko Hurdası Alımı

Buradaki Hamur çinko levha kilo fiyatını dileyenlere günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma paylaşımını okuyabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Hamur bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Hamur Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizde yer almakta olan Hamur hurda alüminyum kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek yapıyoruz. Hamur ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Ağrı Hamur alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz.

Hamur Hurda Beyaz Eşya

Çok az kullanılan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacıyla bizlere ait mobil numaraları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Piyasasından uygun fiyatlarla az kullanılmış ve 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları stoğu hakkında bilgi almak amacı ile firmamızı arayınız. Temiz kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı adresinize gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alan yerler başlıklı yazıyı gezebilirsiniz

Hamur Bina Yıkımı

Aynı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenecek iş yerlerinin istenildiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurdayı almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz.

Hamur Nikel Hurdası Alanlar

Bu yüzden nikel hurdaları alındığında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. İlçe genelinde anot hurda nikel, %95 – %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Ağrı ile Hamur nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir.

Hamur 2.el Raf Fiyatları

Genellikle kapatılan işyerlerinden satın aldığımız çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el market rafı satıcıları içindeyiz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Ağrı Hamur raf hurdası fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf alanlar raf hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayınız. Raf hurdası Hamur satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Hamur Otomobil Hurdası Alan Firma

Hamur hurda alımında hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Hamur etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda vagon, parçalanmış araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz.

Hamur İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış iş yeri binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda bulunur. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden aldığımız

Hamur Cam Hurdası Alanlar

Hamur yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert yapıya sahibi sıvıları geçirmeyen organik olmayan sert bir maddedir. Çağımızda şeffaf ve renkli kırık oto camı, kola şişesi türlerde hurda cam çeşitleri çok fazla alım satımında birinci sıradayız.

Hamur Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Hamur ilçesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hamur ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Hamur Moloz Nakliyesi

Hamur hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdanın depomuza taşınması bedelsiz yapılır. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların taşınma işleri titiz bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozu Hamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan araziye taşınıyor.

Hamur 2. El Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz.

Hamur Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Otomobillerde enerji kaynağı sıkça bulunuyor. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alımı makalemizi okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Bu yüzden depomuz vb. kendi içinde geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir.

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir.

Hamur Güncel Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları başlıklı yazıya göz gezdirebilirsiniz Kesin fiyat listesine erişmek için irtibat kurabilirsiniz. Hamur hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları piyasada saat başı güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alımında daha fazla kilo fiyatları sunuyoruz.

Hamur 2.el Lokanta Ekipmanları Alanlar

Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İşlerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, bakır davlumbaz, krom dinlendirici, restoran tipi ocak vs lokanta ve restaurant tipi mutfak aletlerini incelemek için almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Profesyonel reataurant malzemeleri almaktayız.

Hamur Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda parça kumaş alım satımı yapılır. Defolu dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Ağrı Hamur çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize personellerimizi gönderiyoruz. Parti malı parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı zaman geçirmeden arayınız. Sayfamızdaki Hamur kumaş hurdası kg fiyatı güncellendi. Ağrı Hamur kilosuyla hurda kumaş alan yerler arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Hamur Plastik Hurdası Alımı

Ağrı şehri Hamur ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, polistren fiyatları öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hamur plastik hurda alımı yapanlar içinde olan Hamur hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Ağrı Hamur plastik kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatla hurda pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik alım satımı için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz.

Hamur Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında başarılı olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. Başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması daha doğru bir çalışma olur. Daha önce yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Hamur fabrika söküm işi profesyonelliğin tecrübesine sahibiz.

Hamur Hurdacılar Sitesi

Çevreci dostlara yaşanır bir şehir bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Sadece bu hurdaların ticaretini yapıyor değiliz. Hamur hurdacılar sitesindeki firmamız yardımıyla sektöre hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

7/24 Açık Hamur Hurdacı Firması

Sektörde uzun zaman geçirmenin kazandırdığı tecrübeler vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık yirmi bir yıldan beri geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. 7/24 hizmet veren Hamur hurdacı olan firmamızla zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz.

En Yakın Hamur Hurdacı

En yakın Hamur hurdacı firma hizmeti ile her türlü hurda metal alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurdacı Hamur ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Hamur hurdacı şirketi firmamızla kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Hamur genelinde her tür hurda satımı yapmaktayız.

Hamur Hurda Kağıt Alanlar

Hamur kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. İlçenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla satıcıya çok daha yüksek kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz.

Ederinden fazla hurda kağıt fiyatı ile kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alan yerler içerisinde en hızlı fiyatları sunuyoruz. Hamur karton hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu yazdıda paylaşılan Ağrı Hamur hurda karton kilo fiyatı güncellenmiştir

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp