Ardahan Hurdacı

Hanak Hurdacı Hurda Alımı

Hanak çevresinde hurda malzemenizin resimlerini göndermek nedeniyle çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Ardahan Hanak hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Hanak hurda fiyat listesiyle hizmet ediyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Ülkemizin bütün illerinden, her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Halk Metal olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Ardahan hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Ardahan Hanak Hurdacıları

Hanak hurdacısı olarak Ardahan ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hanak genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atık metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın faydasına çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Hanak hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Hanak merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Ardahan merkezinin naif ilçesi Hanak ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ardahan Hanak çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Hanak Hurdacı Telefon Numarası

Ardahan Hanak hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Hanak hurda alımı hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir.

Hanak Hurda Bakır Alımı

antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan Hanak hurdacı telefon numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Hanak bakır hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı yollamaktayız. Ardahan Hanak bakır hurda alan yerler arasındayız. Hanak hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hanak bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

Hanak Kablo Hurda Alım Satımı

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Hanak hurdacı arayanlar için buradayız. Hanak hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımına öncülük ediyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Ardahan Hanak kablo kg fiyatını isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır.

Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Etrafta sıklıkla toplanlanan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Yerinden hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Bir de alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir.

Ardahan Hanak kablo hurdası alanlar arasında en yüksek fiyatları vermekteyiz. Hanak hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız. Kablo hurdası alanlar konulu içeriğe göz atın.

Hanak Alüminyum Hurdası Alanlar

Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda için nakit ödeme veriyoruz. Buradaki Hanak alüminyum hurda kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda alüminyum alanlar başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz Hanak ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı için hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda almaktayız. Müşterilerimizin desteğiyle sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Ardahan Hanak hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Hanak Sac Hurda Alımı

Depolarımızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac mevcuttur. Sac hurda alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Hanak Ardahan çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek sebebi ile. Depo tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Hanak Kurşun Hurda Alan Firma

Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alanlar paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alırız. Hanak kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Hanak kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Hanak Hurda Alan Yerler

Hurda kablo almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hanak kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları hemen satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece metallerin değerleri düşebilir. Hanak hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit bakır hurdası alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda Hanak pazarından daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Hanak hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Hanak Sarı Pirinç Hurda Alımı

Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı bronz araiş alımıyla iştigal ediyor.

Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Hanak ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri vardır.

Pirinç hurdalar halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Dolayısıyla Hanak hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Hanak sarı pirinç fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Daha doğru bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Ardahan Hanak hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Hanak Krom Hurda Alanlar

Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Ardahan Hanak krom ton fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Hanak Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı gönderisini muhteşem bir şey yaparsınız. Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Hanak demir hurda fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz.

Hanak çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hanak ilçesinin tamamında demir hurdası alım satımı yapıyor. Anlık güncel demir hurdası fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız.

Hanak Çinko Hurdası Alanlar

Ardahan, Hanak ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Hanak çinko hurdası fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Çinko hurdası alanlar sayfamıza göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Hanak Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon alım satım işleri yapıyoruz.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Ardahan il Hanak bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hanak plastik hurda alım satımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Bu sayfadaki Hanak plastik hurdası fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz

Hanak İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan şirketlerden edindiğimiz Hanak çevresinde yıkılmış ardiye vs binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz.

Hanak Bina Yıkımı

Hanak kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış binaların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda istenen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her cinste hurda eşyayı almaktayız.

Hanak Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hanak bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Hanak çevresinde en çok alınan hurda malzemeler içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar arasındayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Hanak Moloz Döküm Yerleri

Hanak hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun nakliye işleri titizlikle yapılır. Yıkım molozları Hanak Belediyesi’nce önceden planlanan araziye taşınması gerçekleştiriliyor.

Hanak Hurda Nikel Alanlar

Bu sebep ile hurda nikel taşınırken gayet özen ile davranmalıyız. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. İlçe genelinde anot nikel hurda, nikel turbo, %95 – %99 şablon nikel alıyoruz. Ardahan ve Hanak hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Hanak Hurda Raf Alanlar

Özellikle raflarını yenileyen pastahaneler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, market rafları, reyonlar, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafı satan hurdacılar arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki Hanak hurda raf ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Raf hurdası alım satımı yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Hanak raf hurdası almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hanak Akü Hurda Alanlar

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Akü hurdası alan hurdacılar akü hurdası hakkında bilgi almak amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Bu neden ile bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren suyu nedeniyle kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor.

Hanak Kağıt Hurda Alan Firma

İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha fazla kâr elde etme şansı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek liste fiyatları ile peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kağıt bardak alan yerler içindeyiz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Bu sayfadaki Hanak hurda karton kağıt fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Ardahan Hanak kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Halk Metal ile irtibata geçerek iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası fiyatı isteyebilirsiniz.

Hanak Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz. Hanak ilçesinde yeni ve ikinci el kanepeler satıyoruz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi peşin ücretle alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi vermekteyiz. Geniş bilgi için hurda çamaşır makinası alım satımı hakkında bilgi yazılan sayfamızı okuyunuz İkinci el personel masaları, büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı için firma numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Güncel Hanak Hurda Fiyatları

Kesin fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizi arayın. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken borsadan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Hanak hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında saat başı değişiyor.

Hanak Hurda Cam Alan Firma

Günümüzde renkli soda şişesi, kırılmış otomobil camı biçiminde cam hurda türleri çok miktarda yeniden işleniyor. Hanak çevresinde cam hurda alanlar içerisinde yer almaktayız. Günümüzde renkli soda şişesi, kırılmış otomobil camı biçiminde cam hurda türleri çok miktarda yeniden işleniyor.

Hanak 2. El Restaurant Malzemesi Alanlar

Kullanılmış krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi lokanta aletleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, restoran tipi bulaşık makinası alımı yapıyoruz.

Hanak Parça Kumaş Alım Satımı

Sitemizdeki Hanak hurda kumaş ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik satmak için bizi hemen arayınız. Ardahan Hanak bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz. Ardahan Hanak kilosu ile kumaş hurda alan yerler içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Hurda parça kumaş alım satımı yapıyoruz. Spot dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alıyoruz.

Hanak Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Hanak hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım depomuzla atık hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Olduğundan temiz bir şehir oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu cins hurdalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Hanak Fabrika Bozumu

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi daha doğrudur. Hanak fabrika sökümü işi yapıyoruz. Yıkım yapanların dediği gibi kolay değildir. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Profesyonelce fabrika yıkımları yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı bir konumdayız.

Hanak Hurda Araç Alan Firma

Zaman zaman Hanak çevresinde araç hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda araç, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Hanak 2.el jeneratör Alan Yerler

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatları biz sunuyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en iyi firmayız. Her türlü yeni üründen farkı olmayan ikinci el jeneratör bulunur.

7/24 Açık Hanak Hurdacı

Yaklaşık 2008’den bu günlere geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerin verdiği tecrübe süreci ile araç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Hanak hurdacı şirketimiz aracılığı ile haftasonları dahil iş yerimizdeyiz.

En Yakın Hanak Hurdacı Telefonu

Hanak en yakın hurdacı firma ismiyle her türden hurda malzeme alım satımında adresinize geliyoruz. Halk Metal şirketimizle Hanak çevresinde hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Hanak ilçesinde servis ediyoruz. Hanak hurdacısı olan firmamızla konumuzdan her türde hurda eşya satım hizmetleri veriyoruz.

Daha Fazla Göster