Bursa Hurdacı

Harmancık Hurdacı Telefonu

Bursa Harmancık hurdacı firması olarak kapınıza gelebiyoruz. Halk Metal ismimiz ile hizmet vermeteyiz. Yurdun dört bir noktasında, her nevi hurda satışı nedeniyle aramanız yeterlidir. Tam zamanlı Harmancık hurda fiyat listesi ile hizmet ediyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Bursa hurdacı firmalar içindeyiz. Bursa Harmancık bölgesinde hurda satmak için gece gündüz genel merkezimize ulaşabilirsiniz.

Harmancık Hurdacı Firma

Harmancık mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her nevi karton hurdası satışı yapmak için iş yerimizi arayabilirsiniz. Harmancık hurdacısı olarak Bursa ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakında hazır bulunan hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Harmancık hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Harmancık merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bursa şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Harmancık sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Bursa Harmancık için değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Harmancık Hurdacı Numarası

Bursa Harmancık hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Harmancık yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi aramanız gereklidir.

Harmancık Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Bursa Harmancık hurda alüminyum alanlar arasındayız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapıyoruz. Harmancık ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Bu yazdıda yayınlanmış olan Bursa Harmancık alüminyum kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Harmancık Hurda Demir Alanlar

Hurdacı firmamız Harmancık genelinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için Harmancık hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalemizi dolaşmalısınız. Harmancık etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller arasındadır. Bu sitede paylaşılan Harmancık inşaat demiri fiyatları her zaman güncellenmektedir.

Harmancık Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Halk Metal olarak yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Yerinden tek damar kablo hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir. Harmancık hurdacısı Halk Metal her türlü hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alım satımı için en yüksek fiyatı veriyoruz. Bursa Harmancık ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Harmancık hurdacı firmayız. .

Üstelik alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Bursa Harmancık bölgesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi arayın.

Sitemizde bulunan kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atın. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Bursa Harmancık hurda kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Harmancık çevresinde kolayca bulunan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Harmancık Hurda Sac Alan Hurdacı

Sac hurdası alıyoruz. Harmancık ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru, firmamızı tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurdası var.

Harmancık Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Harmancık hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkıyoruz. Harmancık adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece metallerin pazar payındaki piyasasının düşmesine neden olur. Bursa Harmancık ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit paslanmaz hurdası alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Harmancık Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda fiyatı bölümüne göz atın. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Bu yazdıda yayımlanan Bursa Harmancık krom fiyatlarını saat başı gönderiyoruz.

Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Harmancık Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu hurda için özel fiyatlar sunuyoruz. Kurşun en eski madenlerdendir. Harmancık kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Sitemizdeki Bursa Harmancık hurda kurşun fiyat listesi güncellenmiştir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Harmancık Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi varolmamıştır. Sitemizdeki Bursa Harmancık hurda sarı fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı yazıyı inceleyin.

Harmancık ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Haliyle Harmancık sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Bursa Harmancık hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır.

Harmancık Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Harmancık hurda çinko kg fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Harmancık etrafında hurda çinko alıyoruz.

Harmancık Hurda Bakır Alanlar

Buradaki Harmancık soyma bakır hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak yolluyoruz. Bursa Harmancık bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Harmancık bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Harmancık içinde bakır hurda alıyoruz.

Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgi var. Kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alıyoruz. antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Harmancık hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Harmancık İkinci El Eşya

Piyasasından fiyata temiz bir biçimde kullanılmış ve ikinci el salon tk. satabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki mobilyaları bildirdiğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alan firma konulu içeriğimizi ziyaret ediniz Temiz çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası mevcuttur. Sıfır gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Harmancık Jeneratör Hurda Satanlar

Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Anlık Güncel Harmancık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Geniş sitemizdeki anlık hurda fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz Harmancık hurdacı hurdacılık esnasında kullanılan ton fiyatları piyasada an be an güncelleniyor. En güncel fiyatlara ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Harmancık Karton Hurda Alanlar

Bursa Harmancık kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız sunduğu hizmetler ile karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda fiyatları öğrenebilirsiniz. Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile sizlere daha fazla miktarda kâr elde etme imkanı veriyoruz.

Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Harmancık kağıt hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Harmancık hurda karton ve kağıt kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

7/24 Açık Harmancık Hurdacı Firması

Sektörün sağladığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Harmancık hurdacı firması olarak zaman farketmeden atık hurda malzeme alıyoruz. Bin dokuz yüz doksan sekizden beri geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Harmancık Hurda Otomobil Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Harmancık çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, römork, kazalı araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

En Yakın Harmancık Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla Harmancık bölgesinde hurda alırız. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Harmancık bölgesinde servis ediyoruz. Harmancık hurdacı şirketi arasındaki çalışanlarımızla konumdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Harmancık en yakın hurdacı servisi ile hurda metal alırken yerinize geliyoruz.

Harmancık Cam Hurdası Alımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf çıkma oto camları, gazoz ve soda şişesi şekillerinde cam hurda çok fazla eritiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik amorf sert malzemenin isimdir. Harmancık genelinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

Harmancık Hurdacı Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Bursa ve çok daha yaşanır Harmancık yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Harmancık hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bu türeki malzemelerin ticaretini yapıyor değiliz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Harmancık Fabrika Bozumu

Profesyonel şekilde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında meşhur olduk. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi uygun olacaktır. Uzun zamandır sayısız fabrika sökümü ihalesini aldık. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Harmancık Bursa fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Harmancık Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Harmancık etrafında hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz. Hurda klima Harmancık bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Harmancık Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınması itina ile yapılmaktadır. Molozlar Harmancık Belediyesi’nce belirlenen yere nakliyesi yapılıyor. Halk Metal tarafından satın alınacak her türlü hurdanın şirketimize ait depolama alanına taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Harmancık Hurda Akü Alımı

Akü hurdası içerdiği kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alanlar gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Bu sebeple Harmancık hurdacı depomuz benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle sıkça bulunuyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Harmancık Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli metaller içerisindedir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet özen ile davranmalıyız. Bursa Harmancık nikel hurdası alımı yapıyoruz. Özellikle %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Harmancık 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı alıp satmaktayız. İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile alıcıları depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel reataurant mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar bizi arayabilirsiniz.

Harmancık Kumaş Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Harmancık kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Parti malı parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme satmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını hemen arayın. Bursa Harmancık bölgesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımları için yerinize geliyoruz. Harmancık kiloyla kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Hurda kumaş alım satımı yapılır. Toptan hurda kumaş baskı artığı, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alıyoruz.

Harmancık Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu gibi hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdanızı ücretle alıyoruz.

Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Harmancık 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Harmancık 2.el market rafı fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda alımı yazımıza kesinlikle bir göz atın. Raf hurdası Harmancık satmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan butikler tarafından satılan çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Harmancık Plastik Hurdası Alan Firmalar

Avantajlı fiyata kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe almaktayız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Harmancık plastik hurda alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Harmancık hurdacısıyız. Sitemizdeki Harmancık naylon hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Bursa şehri Harmancık ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Harmancık İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç mikseri 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan ardiye binalarından elde edilen yeni gibi ikinci el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp