Şanlıurfa Hurdacı

Harran Hurdacı Telefon Numarası

Harran şehir merkezinde hurda fiyatları sormak amacıyla 7/24 en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Harran hurdacı firmasıyız. En doğru Harran hurda fiyat listeleri ile hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bütün faaliyetleri bu siteden detaylı takip edebilirsiniz. Tonajlı hurda eşya alımına özel piyasadan yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Şanlıurfa hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Türkiye’nin dört bir yanında, her nevi hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz.

Şanlıurfa Harran Hurdacı Firmalar

Harran hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Harran ilçesinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda satmak amacıyla iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Şanlıurfa ilinin nadide ilçesi Harran gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Şanlıurfa Harran etrafında değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Harran hurdacısı olarak Şanlıurfa bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki hurda taşıma araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz Harran mahallelerinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz.

Harran Hurdacı Numarası

Şanlıurfa Harran hurdacılık hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Harran hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere süre harcamadan arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

Harran Hurda Krom Alım Satımı

430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Şanlıurfa Harran krom hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Harran Sarı Hurdası Alan Firmalar

Pirinç metali halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Harran hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Buradaki Şanlıurfa Harran hurda sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Güncel bilgiye ulaşmak için hurda sarı pirinç metini inceleyin. Harran genelinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Aslını söylemek lazımsa hurda sarı adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu sebeple Harran sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız.

Harran Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. Demir, yer yüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Harran extra demir hurda kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Anlık demir hurdası fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesini okumalısınız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı sayfamıza bakmak istemelisiniz. Harran ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Harran ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Harran Alüminyum Hurdası Alımı

Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Şanlıurfa Harran hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Harran ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil alımı için tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Buradaki Harran alüminyum hurda fiyat listesini isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı içerikli makaleye bir göz atın Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Sizlerin desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Harran Hurda Sac Alımı

Şanlıurfa Harran etrafında hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz. Hali hazırda kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur.

Harran Hurda Alım Satımı

Şanlıurfa Harran ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Harran kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su iletemasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin değeri düşebilir. Tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurdası, çinko hurda, toplama demir, kurşun hurdası alımı yaparken Şanlıurfa Harran hurdacı firmalardan yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Harran hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Harran Hurda Kurşun Alımı

Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar yazısına göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Metal kurşun hala kullanılan madendir. Harran kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Harran hurda Cami kurşunu fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami çatı söküm kurşunu satmak amacıyla bizi arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Harran Çinko Hurdası Alanlar

Şanlıurfa, Harran çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Harran hurda çinko levha kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda fiyatı paylaşımını okumak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyat listesi istemek için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Harran Kablo Hurda Alımı

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında anlık fiyatları öneriyoruz. Çünkü sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Harran hurdacı firmayız. Şanlıurfa Harran genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımına liderlik ediyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

Şanlıurfa Harran hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Satıcılarda kolayca ele geçen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem taşır. Her yerden hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Şanlıurfa Harran ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. İçindeki tellerin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Harran bakır kablo kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Hurda kablo alanlar başlığıyla yazılmış içeriği okuyun.

Harran Bakır Hurdası Alanlar

Harran bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alıyoruz.

Harran bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayın. Sayfamızdaki Harran yanık bakır hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Şanlıurfa Harran bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgi var. Antikron kırma granür bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Harran hurdacı telefonunu hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Harran Jeneratör Hurdası Satanlar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacıyız.

Harran Plastik Hurdası Alanlar

Şanlıurfa şehri Harran bölgesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Harran plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan firmayız. Buradaki Harran hurda naylon fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, market poşeti, pimapen, hurda şeffaf naylon alıyoruz.

Harran İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış yurt binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el kapı, pencere, mutfak dolapları alan yerler içerisindeyiz. Dolayısıyla batmış şirketlerden aldığımız Tamamlanmış projelerde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

Harran Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm tedbirler Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri her cinsten hurdayı almaktayız. Üst tarafta fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Harran kentsel dönüşüm içinde yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yeniden yapılması nedeniyle yıkımlarını sağlıyoruz.

Harran Hurdacı Sitesi

Harran hurdacılar sitesi üçüncü blokta bulunan iş yerimizin aracılığı ile hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Şimdiki halinden yaşanılır bir şehir için çok çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Harran Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında oldukça hassasiyetle davranılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir. Şanlıurfa Harran ilçesinde %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alımında piyasanın üstünde kg fiyatı veriyoruz. Şanlıurfa ile Harran hurda nikel alıyoruz.

7/24 Açık Harran Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan sekiz senesinden bu günlere hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün sağladığı profesyonellikler vasıtası ile güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Harran hurdacı olan firmamız ile 7/24 çalışıyoruz.

Harran Hurda Akü Alanlar

Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla kullanılmaktadır. Akü hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içerisindedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir.

Harran Otomobil Hurdası Alanlar

Ara sıra Harran yakınlarında araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda vagon, çekme belgeli hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Harran Cam Hurda Alanlar

Harran genelinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı geçirmeyen amorf katı maddedir. Son zamanlarda renkli sökülmüş otomobil camı, soda ve gazoz şişesi vs. cam hurdalar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Harran Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak taşınmazın incelikle gezilmesi gerekmektedir. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Şanlıurfa Harran fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı bir yerdeyiz.

Harran Kağıt Hurdası Alım Satımı

Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Harran hurda karton kağıt fiyatları anlık güncelleniyor Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle satıcılara daha çok kazanma şansı yöneltiyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. Şanlıurfa Harran kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız Halk Metal sunduğu hizmetlerle karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Harran Hurda Fiyatları

Sitemizdekihurda fiyatları içeriği okuyun Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Harran hurdacı firmalar arasında hurda alım satımında kullanılan fiyat listeleri piyasada saat başı değişmektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında öteki firmalardan daha fazla ton fiyatları teklif ediyoruz.

Harran Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alımı

Sanayi tipi 2. El retoran mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz meze reyonları, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını yakından incelemek amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. Temiz tabak kurtuma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Harran Kumaş Alımı

Yüksek tonajlı nevresim kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Şanlıurfa Harran etrafında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Kilosuyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için firmamızı hemen arayınız. Şanlıurfa Harran ilçesinde hurda süprem, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı alımları için yerinize gelecek personeli oluşturduk. Şanlıurfa Harran kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bu sayfada yayımlanan Şanlıurfa Harran kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz.

Harran İkinci El Eşya

Kısa bir süre kullanılmış olan 2el olarak satılabilecek temizliğe sahip salon takımlarını nakit para ile almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uygulamaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası fiyatları başlıklı yazımıza ulaşabilirsiniz Çok makul fiyatlarla sıfır gibi ve 2. el oturma grupları satıyoruz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla burdaki telefonla bağlantı kurabilirsiniz. Temiz ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası çok miktarlı bulunur.

Harran İkinci El Raf Fiyatları

Genelde kapatılan mağazalardan aldığımız teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, teşhir rafları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Burada paylaşılan Harran çıkma raf ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda fiyatları makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Harran ikinci el raf hurda satmak nedeni ile firmamıza ait numaramıza ulaşabilirsiniz.

Harran Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Harran çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Klima hurdası Harran çevresinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Harran Moloz ve Hurda Nakliyesi

Harran hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işi güvenle yapılır. Yıkım molozu Harran Belediyesi tarafından daha önce belirlenen yere nakledilir.

En Yakın Harran Hurdacı

Halk Metal firmamızla Harran ilçesinin etrafında hurda alımı yapıyoruz. Harran hurdacı firması bünyesindeki personelimiz ile konumdan her çeşit hurda atık alım satım hizmetimiz var. En yakın Harran hurdacı servisiyle hurda eşya alımında yerinize profesyonel personel yolluyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Harran ilçesinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp