Trabzon Hurdacı

Hayrat Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal olarak hurda malzeme alıyoruz. Trabzon Hayrat ilçesinin çevresinde hurdanızın piyasa değerini öğrenmek için dilediğiniz vakit en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Çok miktarda hurda malzeme satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Trabzon hurdacı firmamız hizmetinizdedir. En büyük Trabzon Hayrat hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin irtibat kurduğunuz her ilinde, hurda alıyoruz. Anlık Hayrat hurda fiyat listeleriyle hizmetimize devam etmekteyiz. Eşsiz faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Başarı ile sürdürmeye devam ettiğimiz tüm faaliyetlere ziyaret ettiğiniz alandan erişebilirsiniz.

Trabzon Hayrat Hurdacı Firma

Hayrat mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın yararına çalışıyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı nedeniyle destek telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Hayrat hurdacı firması olarak Trabzon genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için en yakınınızdaki hurda nakil ekibimizi yönlendirmekteyiz Hayrat hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Trabzon Hayrat etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Trabzon merkezinin hızla değişen ilçesi Hayrat ilk hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Trabzon Hayrat ilçesinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Hayrat Hurdacı Telefon Numarası

Hayrat yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla firmamızı arayabilirsiniz. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Hayrat hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Hayrat Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşunun eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Hayrat kurşun hurda alım satımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Hayrat kurşun hurda ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun alım satımı makalesini gezmek iyi gelir.

Hayrat Krom Hurda Alım Satımı

Oldukça sert bir maden yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar gönderisine mutlaka bir göz atın. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Trabzon Hayrat krom fiyat listesini saat başı yollamaktayız. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hayrat Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı hurda kurşun, inşaat demiri, çinko hurda, alüminyum hurda, hurda bakır, kablo hurdası ve hurda sarı alımı yaparken değerinden daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Hayrat hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimzle ön plana çıkıyoruz. Hayrat yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Topladığınız hurdayı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetinin düşmesine sebep olur. Trabzon Hayrat ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Hayrat Çinko Hurda Alım Satımı

Buradaki Hayrat hurda çinko ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Trabzon, Hayrat bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Hayrat Bakır Hurda Alımı

Hayrat genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Trabzon Hayrat bakır kilo fiyatını bip grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Trabzon Hayrat hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alıyoruz. Soyma bakır hurda, Antikron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Hayrat hurda bakır fiyatları için firmamızı arayınız. Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Hayrat hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Hayrat Demir Hurda Alanlar

Bildiğiniz üzere her türde demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sitede yer alan Hayrat inşaart demiri fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

Hayrat etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımını muhteşem olacaktır.

Anlık güncel demir hurdası fiyatları öğrenmek sebebiyle gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı makalemize bir göz gezdirirseniz şahane olacaktır. Halk Metal Hayrat bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Hayrat Hurda Kablo Alımı

Hayrat hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik yapıyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız. Etrafta sıklıkla ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hayrat hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hayrat hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Halk Metal şirketimizle sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Hurda kablo alan hurdacı konulu konuyu inceleyebilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yer alan Hayrat elektrik kablosu ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yollamaktayız.

Hayrat ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılıyor.

Hayrat Hurda Sac Alanlar

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hayrat ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek için. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız.

Hayrat Sarı Hurdası Alanlar

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımında piyasaya hakimdir. Hayrat ilçesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle Hayrat hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Hayrat hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

Sitemizde yayınlanan Trabzon Hayrat sarı pirinç ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar metne göz atabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda çeşidi varolmamıştır.

Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

Hayrat Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Trabzon Hayrat hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizin sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Hayrat alüminyum hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Hayrat ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alırken tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Hayrat 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla batan satıcılardan aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva makinesi 2.el vidalı iskele, plywoon hurda alımı yapıyoruz. Yıkılan fabrika binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pecere, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Hayrat Akü Hurdası Alanlar

Araçlarda enerji ihtiyacı amacıyla bulunur. Hurda akü alan yerler hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla Hayrat hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Uzun süre sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle kıymetlidir. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan cihazdır.

Hayrat Fabrika Bozumu

Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce on binlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenle yerine getirdik.

Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan üretim yerinin incelikle incelenerek gerekli proje ve ekipmanın seçilmesi gereklidir. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Hayrat fabrika söküm işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz.

Hayrat Cam Hurdası Alımı

Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden amorf sert malzemenin isimdir. Özellikle rengarenk çıkma otomobil camı, süt şişesi türde cam hurda çeşitleri oldukça fazla satılıp alınıyor. Hayrat etrafında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

Hayrat Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Hayrat hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızın vasıtasıyla hizmet ediyoruz. Milletimize her haliyle temiz bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Hayrat Araç Hurdası Alan Firma

Pek tabi size hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Hayrat bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda yük vagonu, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası için arayabilirsiniz. Fakat araç hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Hayrat İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Çoğunlukla kapatılan dükkanlardan satın aldığımız market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satan firmalar arasındayız. Sayfamızda yayımlanmış olan Trabzon Hayrat 2.el raf ton fiyatı güncellendi. Raf hurda alanlar paylaşımını gezmek iyi gelir. Hurda raf Hayrat satmak sebebi ile sitemizdeki numaraya ulaşabilirsiniz.

Hayrat Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında oldukça hassas davranılmalıdır. Nikel hurdaları muhteviyatında kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Trabzon ve Hayrat hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel, nikel turbo alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Hayrat Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Aynen fabrika sökümünde olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında bilinen tedbir önlemleri Hayrat kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak dükkanların tekrar inşa edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. her cins hurdanızı alıyoruz.

Hayrat Plastik Hurda Alım Satımı

Güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı için yerinize geliyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

Hayrat plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Hayrat hurdacı firmasıyız. Burada paylaşılmış olan Hayrat hurda plastik ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz Trabzon ve Hayrat bölgesinin tümünden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen, polistren alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

Hayrat Karton Hurda Alanlar

Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Trabzon Hayrat karton hurdası kg fiyatını uygulamamızı kulananlara ücretsiz gönderiyoruz İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle satıcıya daha çok miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Hayrat kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz ile iletişim kurarak hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda fiyatı edinebilirsiniz.

Hayrat İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, çalışma masası için ücreti nakit para ödemekteyiz. Sıfırdan farkı olmayan 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı sormak nedeni ile cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz. Titizlikle kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyaları adresinize gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatları başlıklı içeriğimizi ziyaret edin Piyasadan uygun fiyatlara yeni gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz.

Hayrat Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alanlar

İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, restaurant tipi bulaşık makinası alıyoruz. Sanayi tipi ikinci el reataurant malzemeleri alıyoruz. 2.el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

Hayrat Kumaş Hurdası Alan Firma

Kumaş hurdası almaktayız. Trabzon Hayrat çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Kiloyla parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parça kumaş, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Parti malı pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için buradaki numarayı vakit geçirmeden arayınız. Hayrat kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sitede bulunan Hayrat hurda kumaş fiyatları günceldir.

En Yakın Hayrat Hurdacı

Halk Metal olarak Hayrat ilçesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Hayrat hurdacı firma olan firmamızla konumdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Hayrat hurdacı firma servisi ile hurda eşya alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Hayrat ilçesinin tümünde servisler vermekten kıvanç duyarız.

Hayrat Hurda Jeneratör Alanlar

Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alanlar arasındayız. 2. el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz.

Güncel Anlık Hayrat Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz Hayrat hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri piyasada her saat değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat listesine erişmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

7/24 Açık Hayrat Hurdacı

Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmayla makine parkurumuzu geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Hayrat hurdacı dükkânımız vasıtası ile gece gündüz geri dönüşüm sektöründe çalışmaktayız. Tam on beş seneden bu yana hurda alım satım yapan şirketiz.

Hayrat Klima Hurdası Alımı

Klima hurdası Hayrat bölgesinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hayrat çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. 2.el Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Hayrat Moloz Dökümü

Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınma işi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Hayrat Belediyesi’nce önceden bildirilen alana taşınır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp