Rize Hurdacı

Hemşin Hurdacı

Hemşin bölgesinin etrafında hurda fiyatı sormak nedeniyle personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ülkemizin dört bir keşesinde, hurda alıyoruz.

En doğru Hemşin hurda fiyatları ile profesyonelliği sürdürüyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi sunmaktayız. Bütün hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Rize Hemşin hurdacı firması olarak başarılarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Rize hurdacı olarak Hemşin ilçesinin her caddesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Hemşin Hurdacısı

Hemşin mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğrayan madenleri yeniden işleyerek halkımızın yararı için çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle bizi tuşlayabilirsiniz. Hemşin hurdacı olarak Rize bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin transferi için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi göndermeye devam etmekteyiz Hemşin hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Hemşin ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Rize ilinin gözde ilçesi Hemşin sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Hemşin ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Hemşin Hurdacı Numarası

Hemşin hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alıyor. Rize Hemşin hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

Hemşin Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda
, Çatı söküm kurşunu satmak nedeni ile telefon numaralarımızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Hemşin kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Rize Hemşin kurşun hurda fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün yolluyoruz.

Hemşin Krom Hurdası Alım Satımı

Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Rize Hemşin krom hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler sayfamızı ziyaret ederseniz harika bir şey yapacaksınız.

304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Hemşin Hurda Alımı

Hurda karton almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Rize Hemşin ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, bakır, demir, kablo hurdası, hurda çinko, kurşun alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Hemşin hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız. Hemşin adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın değerleri düşmektedir. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Hemşin Çinko Hurda Alan Hurdacı

Hemşin çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Hemşin çatı söküm çünkosu ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatları paylaşımımıza göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Hemşin Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Hurda antikron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Hemşin genelinde bakır hurda alıyoruz. Burada yayımlanan Hemşin bakır ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara ücretsiz gönderilmektedir. Rize Hemşin bakır hurda alan yerler arasındayız. Hemşin hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Hemşin hurdacı telefon numarasını hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Hemşin Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Hemşin ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Firmamız Hemşin genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Güncel anlık hurda demir fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her tür demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Hemşin ekstra demir hurdası ton fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile her hafta paylaşıyoruz.

Hemşin Hurda Kablo Alımı

Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Satıcılarda hızlıca satılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Hemşin hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hemşin ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. İçerisindeki telin madenine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu yazdıda paylaşılan Hemşin hurda kablo fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları almaktayız. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir.

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm olarak sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alan yerler için önem taşır. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıkça kullanılıyor. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hemşin hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız her çeşit hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo alıyoruz.

Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat listesi veriyoruz. Hemşin hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hemşin Sac Hurdası Alım Satımı

Hemşin çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Ek bina çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolarımızda tek bir deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Hemşin Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Rize Hemşin hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri vardır. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Aslında sarı hurdası olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Hemşin ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Rize Hemşin sarı pirinç hurdası fiyat listesi her dakika güncelleniyor. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla sarı hurdası alanlar yazıya göz atabilirsiniz.

Dolayısıyla Hemşin hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alım satımında en doğru fiyat bilgisini uyguluyor.

Hemşin Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Burada paylaşılmış olan Rize Hemşin alüminyum hurda ton fiyatlarını telegram grubumuzda dakik bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda alüminyum başlıklı metne göz atın Rize Hemşin alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Şirketimize verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Hemşin bölgesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımları sizin yanınızda yapıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Hemşin 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile işi bırakan depolardan satın aldığımız Hemşin etrafında yıkılan fabrika vb binalardan çıkarılan yeni gibi ikinci el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alım satımı yapıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Hemşin Akü Hurdası Alım Satımı

Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurda alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Dolayısı ile Halk Metal Geri Dönüşüm gibi firma bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapabilir. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan cihazdır. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren akü suyu nedeni ile geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Araçlarda enerji kaynağı bulunur.

Hemşin Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hemşin fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık. Başlamadan önce sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Hemşin Hurda Cam Kırığı Alan Firma

Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvı maddeleri muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Hemşin ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf meşrubat şişesi, kırılmış araç camı çeşitlerinde hurda cam yüklü miktarda satılıp alınıyor.

Hemşin Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Şimdiki halinden yaşanır bir Rize Hemşin oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hemşin hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımız ile hurda malzeme alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Hemşin Hurda Otomobil Alan Yerler

Pek tabi sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazen Hemşin çevresinde hurda araç alıyoruz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, motor hurdası için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Hemşin Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan depolar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Bu sayfadaki Hemşin 2.el raf fiyat listesi günceldir. Raf hurda alan yerler paylaşımını incelemelisiniz. Hemşin hurda raf satışı yapmak için aşağıdaki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Hemşin Nikel Hurdası Alanlar

Bu bölgede anot nikel, %95 – %99 şablon nikel, hurda turbo nikel alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince dikkat ile çalıŞmalıyız. Hemşin hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası arsenik içermektedir.

Hemşin Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda gerekli iş güvenliği önlemleri Hemşin kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

Hemşin Hurda Plastik Alan Firma

İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Hemşin plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan Hemşin hurda deposuyuz. Sitemizdeki Rize Hemşin plastik fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Rize şehri Hemşin bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Hemşin Karton Hurdası Alan Firmalar

Değerinden yüksek fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Hemşin Rize hurda kağıt alanlar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Hemşin kağıt hurda alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Bu sitede bulunan Hemşin hurda karton ve kağıt ton fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özen ile hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Hemşin İkinci El Ev Eşyası

Uygun fiyatlara kullanılmış, 2.el masa, sandalye satabilirsiniz. Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları sormak amacı ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar hakkında bilgi yazılan içeriğimizi okuyunuz İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, personel masaları almak amaçlı olarak bizi arayabilirsiniz.

Hemşin 2. El Restoran Ekipmanları Alımı

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri almaktayız. İyi kullanılan restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Hemşin Kumaş Hurdası Alanlar

Rize Hemşin bölgesinin her bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımlarında yerinize geliriz. Rize Hemşin ilçesinin her bölgesinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Tonajlı hurda dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımı yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Hemşin kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Burada yayınlanan Hemşin hurda kumaş kg fiyatını abonelerimize bedelsiz yollamaktayız.

En Yakın Hemşin Hurdacı Numarası

Hemşin hurdacı firma içindeki personelimizle adresinizden her türlü hurda alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Hemşin ilçesinin tamamında hurda alıyoruz. Bu yöntem ile size en yakın hurda alan yer Hemşin ilçesinde servis sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hemşin en yakın hurdacı hizmetiyle hurda eşya nakliyesi yapmak sebebiyle ayağınıza gelmekteyiz.

Hemşin Jeneratör Hurda Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz için en yüksek fiyatları biz sunuyoruz.

Hemşin Hurda Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları içerikli konuya bir göz atabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alım satımı yaparken ton fiyatından fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz. Güncel fiyatlara erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Hemşin hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı piyasada hızlıca değişkenlik göstermektedir.

7/24 Hurda Alan Hemşin Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Hemşin hurdacı olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektörde hizmet vermekteyiz. Farkına vardığınız üzere otuz iki yıldan beri hurda alımı yapmaktayız. Geçen yılların kazandırdığı tecrübeyle araç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Hemşin Hurda Klima Alanlar

Hemşin bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Hemşin bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Hemşin Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın firmamıza ait alana taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Hemşin Belediyesi’nce planlanan alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp