Şanlıurfa Hurdacı

Hilvan Hurdacı

Hilvan hurdacı firmasıyız. En iyi Hilvan hurda fiyatları ile malzeminizi almaktayız. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı bulunduğunuz makaleden detaylı öğrenebilirsiniz. Yurdun bütün illerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal firmamızla hurda malzeme alıyoruz. Hilvan meydadının etrafında hurda malzeme değerlerini öğrenmek nedeni ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı hurda satanlara özel piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Şanlıurfa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Hilvan Hurdacı Firmalar

Hilvan hurdacısı olarak Şanlıurfa ilinin tamamında her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakınınızdaki hurda alım aracımızı yönlendirmekteyiz Hilvan bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda madenleri eriterek tüm halkımızın yararlanması için çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi bakır hurdası satmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Hilvan hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Hilvan çevresinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Hilvan daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Şanlıurfa Hilvan bölgesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Hilvan Hurdacı Telefonu

Şanlıurfa Hilvan yerinden her türde hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar arasında yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Hilvan hurdacı telefonu bu sayfanın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır.

Hilvan Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firma

İtiraf etmek lazımsa sarı hurda ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Hilvan ilçenin tümünde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Şanlıurfa Hilvan hurda sarı pirinç fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar hakkında yazılmış yazıya bir göz atabilirsiniz. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunmaktadır.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Şanlıurfa Hilvan hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yapmaktadır.

Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz almaktadır. Bu yüzden Hilvan sarı pirinç hurda ticareti yapmaktayız.

Hilvan Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Hilvan hurda krom tank ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Hilvan Hurda Alan Firma

Hilvan hurdacı firma olan Halk Metal hurdacılık her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hilvan yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su iletemas halinde korozyona uğruyor. Bu neden ile metallerin piyasa kıymetini düşürmektedir. Hurda paslanmaz almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Hilvan hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum satanlara özel yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Hilvan hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimzle öncü konuma çıkıyoruz.

Hilvan Sac Hurda Alımı

Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Firmamızda her boyutta 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hilvan ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Hilvan Hurda Bakır Alanlar

Hilvan içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz. Hilvan hurda bakır kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır alan hurdacı yazımızda geniş bilgilendirme mevcut. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Bu sayfadaki Şanlıurfa Hilvan hurda bakır ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Şanlıurfa Hilvan bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Hilvan hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Hilvan Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Hilvan ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımı sizinle yapmaktayız. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapılır. Şanlıurfa Hilvan hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Burada paylaşılan Hilvan hurda alüminyum kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki yazıya göz atın Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Hilvan hurdacılık firmaları içindeyiz. Firmamıza verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu diliyoruz.

Hilvan Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu bilinmektedir. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu satmak için iletişim sayfamızdaki telefon numarasını tuşlayarak ulaşınız. Hilvan Şanlıurfa hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Burada yer almakta olan Şanlıurfa Hilvan çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı yollamaktayız. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurda fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atın.

Hilvan Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Genelde çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Şanlıurfa Hilvan hurdacısı Halk Metal her türlü antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Hilvan ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız.

Tonajlı hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo içeriğiyle paylaşılmış konuyu okuyun. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir. Hilvan etrafında bolca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo,50% bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Hilvan hurda kablo kilo fiyatı güncellendi.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hilvan hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. . Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımı esnasında değerinin üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Bir de hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Şanlıurfa Hilvan hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Hilvan Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Hilvan nikel hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurda alan yerler sayfamızı incelerseniz iyi olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Hilvan çevresinin her yerinde çinko hurdası alıyoruz.

Hilvan Demir Hurdası Alımı

Hilvan çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere her cins demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Şanlıurfa Hilvan demir hurda ton fiyatları günceldir. Firmamız Hilvan ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Hilvan Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda arsenik içermektedir. Hilvan hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, hurda %95 , %99 nikel şablon alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Bu neden ile hurda nikeller toplanırken elden geldiğince hassas çalışılmalıdır.

Hilvan Kırık Cam Hurda Alanlar

Hilvan çevresinde cam hurda alanlar içerisinde yer alıyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvıları koruyan amorf ve organik olmayan sert malzemeye verilen adıdır. Bu dönemde renkli ve şeffaf kırılmış araç camları, içecek şişesi biçiminde hurda camlar bulunabilmekte.

Hilvan İkinci El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva mikseri, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılmış depo ve benzeri binalardan sökülmüş yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere alan firmalar arasındayız. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan iş yerlerinden almış olduğumuz

Hilvan Fabrika Sökümü

İşe başlamadan yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalesini aldık.

Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde lider olduk. Hilvan fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Hilvan Klima Hurda Alımı

Klima hurdası Hilvan ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hilvan bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Hilvan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Hilvan Belediyesi tarafından planlanan moloz bırakma alanlarına nakledilir. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması itina ile yapılır.

En Yakın Hilvan Hurdacı Firma

Hilvan en yakın hurdacı firma ismiyle hurda metal tartmak sebebiyle adresinize profesyonel personel yolluyoruz. Bu haliyle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Hilvan etrafında hizmetler veriyoruz. Halk Metal olarak Hilvan genelinde her tür hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz. Hilvan hurdacı firması olan firmamız ile adresten hurda malzeme almaya başladık.

Hilvan Anlık Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımı yaparken piyasa fiyatlarından özel ton fiyatı uyguluyoruz. Güncel bilgiye ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Hurda fiyatları konulu konuyu okuyun Hilvan hurdacısı olarak hurda alım satımında uygulanılan fiyat listesi saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

Hilvan Jeneratör Hurdası Alanlar

2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz.

Hilvan Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Güncel fiyatlarla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda almaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Hilvan plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Hilvan hurdacısıyız. Buradaki Hilvan hurda naylon fiyat listesi güncellenmiştir Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Şanlıurfa ile Hilvan ilçesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Hilvan Hurdacı Firması

Tam tamına yirmi iki senedir hurda alımı yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Hilvan hurdacı olarak 7/24 kapınıza kadar gelmekteyiz. Sizlerin kazandırdığı deneyimlerler makine parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Hilvan Akü Hurdası Alımı

Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Taşıtlarda enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akü hurdası alımı makalesine bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Dolayısı ile Halk Metal ve benzeri firma içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Akü diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır.

Hilvan Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alımı

İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, paslanmaz salata dolapları, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. Kısa süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Hilvan Kumaş Alımı

Şanlıurfa Hilvan etrafında hurda viskon, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize gelecek ekibi oluşturduk. Şanlıurfa Hilvan etrafında hurda kumaş firesi alıyoruz. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayın. Şanlıurfa Hilvan kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Bu sayfada paylaşılmış olan Şanlıurfa Hilvan hurda kumaş ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız.

Hilvan Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Sizin gibi kıymetli dostlara olması gerektiği gibi temiz bir Hilvan oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hilvan hurdacılar sitesindeki firmamızla hurdacılık yapıyoruz.

Hilvan Bina Yıkımı

Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler vb. her türlü hurda eşyayı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler vb. her türlü hurda eşyayı alıyoruz. Hilvan kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış dükkanların yeniden inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

Hilvan Hurda Karton Alanlar

Hurda karton alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Şanlıurfa Hilvan hurda kağıt ve karton fiyatlarını bip grubumuzda paylaşmaktayız İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere daha yüksek oranda kazanma şansı sunuyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Hilvan kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Hilvan Hurda Araç Alan Firma

Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, parçalanmış hurda araç, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor için hemen arayın. Ara sıra Hilvan yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

Hilvan Hurda Raf Alanlar

Genelde iflas eden pastahaneler tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satıcıları arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Hilvan ikinci el market rafı kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Raf hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Hilvan satışı yapmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Hilvan Hurda Beyaz Eşya

Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip mobilyaları istediğiniz yere gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacı konusunda detaylı bilgi veren makaleyi ziyaret ediniz Az kullanılmış öğrenci masaları, büro mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satacaklara bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Her türlü 2. el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı sormak için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Piyasasından fiyatlara kullanılmış, ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp