Erzurum Hurdacı

Horasan Hurdacı Telefonu

Erzurum Horasan yakınlarında hurdanızın değerini sormak sebebi ile personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Güzel yurdumuzun tüm mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz. En doğru Horasan hurda fiyat listeleri ile profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Aktif olduğumuz tüm hizmetlere okuduğunuz yazımızdan erişebilirsiniz.

Halk Metal Hurdacılık firmamız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Horasan hurdacı firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Erzurum hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Erzurum Horasan Hurdacısı

Horasan hurdacı firması olarak Erzurum genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzemenin alımı için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Horasan bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan metalleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı için şirketimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Horasan hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Horasan merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Erzurum merkezinin eşsiz ilçesi Horasan öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Erzurum Horasan için değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Horasan Hurdacı Telefonu

Horasan her türde hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile bizi aramanız gereklidir. Horasan hurdacı numarası sitemizin altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Horasan Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, ekstra demir, hurda kablo, çinko,hurda sarı, ve hurda kurşun aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Horasan hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Horasan adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın piyasa değerini düşürüyor. Horasan geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda kurşun alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda bakır alımı için evinize geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Horasan hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Horasan Hurda Krom Alım Satımı

430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı ziyaret ederseniz harika olacaktır. Yapısından dolayı çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Horasan hurda krom tank kg fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yolluyoruz.

Horasan Kablo Hurda Alımı

Horasan ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. İçindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızda bulunan Horasan bakır kablo fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Horasan hurdacı firmayız. . Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo için en güzel fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Horasan hurdacı firması olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Satıcılarda çoğunlukla ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı içerikli metni ziyaret edin. Adresten tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Erzurum Horasan hurdacısı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Horasan Hurda Kurşun Alımı

Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami çatı söküm kurşunu satışı yapmak nedeni ile telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Kurşun cevheri gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun ton fiyatı gönderimize göz gezdirmek istemelisiniz. Metal kurşunun eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Erzurum ile Horasan kurşun hurdası alımı için depoladığınız yere geldiğimiz yerler içindedir. Sayfamızdaki Horasan hurda Cami kurşunu kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Horasan Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Sitemizdeki Horasan hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Bize verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Erzurum Horasan hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için telefonunuzu istiyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan hurdacıyız. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Horasan ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Horasan Hurda Bakır Alım Satımı

Horasan içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır alan Horasan hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Horasan hurda bakır fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Erzurum Horasan bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Horasan hurda bakır fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz.

Horasan Demir Hurdası Alım Satımı

Unutmayın ki her tür demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Hurda demir, dünya genelinde en fazla bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Erzurum Horasan 1.sınıf hurda demir fiyatlarını whatsapp gurubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir.

Horasan ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı gönderimize göz atarsanız harika olur.

Anlık güncel demir hurda fiyatı istemek sebebi ile gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacılar makalesine bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Horasan ilçesinde hurda demir ticareti yapıyor.

Horasan Çinko Hurdası Alım Satımı

Horasan ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Horasan çatı söküm çinkosu kilo fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacı bölümümüzü okursanız muhteşem olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Horasan Sarı Hurda Alanlar

Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Erzurum Horasan hurda sarı kg fiyatını dileyene her gün ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı metini ziyaret edin.

Halk Metal Hurdacılık firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda sarı bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Erzurum Horasan hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Bu sebep ile Horasan sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Horasan genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Horasan Sac Hurdası Alım Satımı

Erzurum Horasan ilçesinin her yerinden hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Hurda sac alanlar içindeyiz. Veranda çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurdası vardır.

Horasan Hurda Fiyatları

Horasan hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları her saat değişiklik gösteriyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Güncel kilo fiyatlarına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz.

Horasan Hurdacılar Sitesi

Horasan hurdacılar sitesi içindeki depomuzun vasıtası ile hurda eşya alım satımı işlerine başladık. Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu türeki hurdaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Daha çok güzel bir Erzurum Horasan oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

Horasan Hurda Cam Alanlar

Horasan Akü Hurda Alımı

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Motosikletlerde enerji ihtiyacı için kullanılıyor. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda akü alan hurdacı linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile şirketimiz gibi şirket içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar.

Horasan İkinci El İnşaat Malzemesi

Horasan çevresinde yıkılan ev benzeri binalardan temin edilen hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç pompası, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası ikinci el portatif, plywoon hurda alıp satıyoruz. Dolayısı ile kapatılan nalburlardan satın aldığımız

Horasan Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden yıkılması gereken binaların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız. Tıpkı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz.

Horasan Plastik Hurda Alımı

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Erzurum şehri Horasan bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin satışı yapmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Horasan hurda plastik alan yerler içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sitemizdeki Erzurum Horasan hurda plastik ton fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırıyoruz

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere denir. En avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Horasan 2.el jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör satılır.

7/24 Hizmet Veren Horasan Hurdacı

Bu sürenin sağladığı özgüvenle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Horasan hurdacı firması olarak haftanın yedi günü atık hurda alım satımı yaparız. Neredeyse 1994 senesinden bugüne hurdacılığa hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Horasan Kağıt Hurdası Alan Firmalar

Bölgenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra özenle hurda satmak isteyenlere piyasa değerinden fazla miktarda kazanç etme olanağı iletiyoruz. Daha fazla kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapan depolar arasındayız. Horasan hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt, karton hurda alımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki Horasan hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz yollamaktayız

Horasan 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genellikle ekipmanını yenileyen işyerlerinden temin ettiğimiz market rafı hurdası, reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el market rafı satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Horasan hurda çelik raf fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Raf hurda alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile sayfasının linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Horasan alımı amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz.

Horasan Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihalelerini başarıyla tamamladık. Horasan fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak taşınmazın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk.

Horasan Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Horasan etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Horasan ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

Horasan 2. El Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, endüstriyel 3 gözlü ocak vb. endüstriyel mutfak aletini görmek amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel reataurant mutfağı aletleri almaktayız. Titiz kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Horasan Parça Kumaş Alım Satımı

Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için telefon numaramızı şimdi arayın. Erzurum Horasan kiloyla hurda kumaş alanlar arasında en iyi fiyatı veriyoruz.

Bu sayfadaki Horasan kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Erzurum Horasan çevresinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımları için adresinize gelmekteyiz.

Parti malı hurda çamaşır kumaşı, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda parça kumaş, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımında peşin parayla ödeme yapılır. Erzurum Horasan etrafında hurda kumaş alıyoruz.

Horasan Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Horasan Belediyesi tarafından bildirilen alana dökülüyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenle personellerimizce yapılıyor.

En Yakın Horasan Hurdacı Numarası

Horasan hurdacı sitesi bünyesindeki çalışanlarımızla yerinden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı Horasan ilçesinin tamamında hizmetler vermekten gurur duyuyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacılık olarak Horasan bölgesinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Horasan hurdacı adı ile her türden hurda alıp satarken arzu ettiğiniz yere tecrübeli personel yolluyoruz.

Horasan 2.El Eşya

Uygun fiyata çok temiz kullanıldığı bilinen ve 2. el salon takımı satın alabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, patron masası elimizde çok miktarlı bulunur. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile çağrı merkezimizle etkileşim kurabilirsiniz. Titiz kullandığınız ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu makaleye göz gezdirin

Horasan Hurda Araç Alan Hurdacı

Horasan hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İmkan buldukça Horasan yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, kazalı hurda otomobil, hurda motor .

Horasan Nikel Hurda Alanlar

Erzurum Horasan ilçesinde hurda %95 – %99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Erzurum ve Horasan nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu sebeple nikel hurdası alınıp satıldığında gayet özen ile çalışılmalıdır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp