Kastamonu Hurdacı

İhsangazi Hurdacı Telefonu

İhsangazi merkezinde hurda fiyatı öğrenmek amacı ile 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Tam zamanlı Kastamonu İhsangazi hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler beğeninize sunmaktayız. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. En iyi Kastamonu İhsangazi hurdacı firma olarak başarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Halk Metal olarak hizmet veriyoruz. Güzel yurdumuzun dilediğiniz köşesinde, hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kastamonu hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Kastamonu İhsangazi Hurdacı Firmalar

İhsangazi hurdacı firması olarak Kastamonu ilinin her yerinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. İhsangazi bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizde her çeşit hurda satışı nedeniyle hatlarımızı çaldırabilirsiniz. İhsangazi hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İhsangazi içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu merkezinin gözde ilçesi İhsangazi sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sadece İhsangazi ilçesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

İhsangazi Hurdacı Telefonu

İhsangazi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Boş yere süre harcamadan arayıp günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak sebebi ile bizi aramanız gereklidir. İhsangazi hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

İhsangazi Kurşun Hurda Alımı

Kastamonu İhsangazi hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki İhsangazi hurda Cami kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilere güncel olarak yollanmaktadır. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Kurşunun kullanılmakta olan eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası alımı paylaşımımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

İhsangazi Hurda Krom Alım Satımı

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımına göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki İhsangazi krom hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

İhsangazi Hurda Alım Satımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. İhsangazi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın piyasadaki değeri düşmektedir.

Hurda alüminyum almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. İhsangazi hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. İhsangazi ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor.

İhsangazi Hurda Çinko Alan Hurdacılar

İhsangazi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Kastamonu İhsangazi çinko hurdası ton fiyatını dileyene saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

İhsangazi Bakır Hurdası Alan En Yakın Firma

Burada yer almakta olan İhsangazi bakır fiyat listesini grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Kastamonu İhsangazi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İhsangazi bakır hurda fiyat listesi için arayın. İhsangazi içerisinde hurda bakır almaktayız.

Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır alan İhsangazi hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

İhsangazi Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalesine bakmak istemelisiniz. Sizinde bildiği gibi her nevi pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. Halk Metal Kastamonu İhsangazi ilçesinin her yerinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Anlık demir hurda fiyatı edinmek amacıyla bize ulaşın. Demir hurdası fiyatları makalemize bir göz atmalısınız.

İhsangazi çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir, İhsangazi bölgesinde en çok çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki İhsangazi toplama demir hurdası fiyat listesini üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

İhsangazi Kablo Hurdası Alanlar

Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. İhsangazi ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. İhsangazi bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kastamonu İhsangazi elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Kastamonu İhsangazi hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bundan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki İhsangazi hurdacı firmayız. . Bunun yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımında değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir.

İhsangazi Hurda Sac Alan Yerler

Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. İhsangazi çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alımı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası var. Sac hurda alımı yapıyoruz.

İhsangazi Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdalar mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi yoktur. Sayfamızdaki Kastamonu İhsangazi hurda sarı pirinç kg fiyatını dileyenlere saat başı gönderilmektedir. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkında paylaşılmış içeriğe göz atabilirsiniz.

İhsangazi ilçenin tümünde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Halk Metal bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu nedenle İhsangazi sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. İhsangazi hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

İhsangazi Alüminyum Hurda Alanlar

Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. İhsangazi bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Buradaki İhsangazi alüminyum hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Sitemizdekialüminyum alan hurdacılar yazıyı okuyabilirsiniz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Kastamonu İhsangazi alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant alan firmayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz.

İhsangazi İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el iskele, plywoon hurda mevcuttur. Yıkılmış fabrika binalarından temin edilen hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alıyoruz. Ayrıca kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz

İhsangazi Akü Hurdası Alan Yerler

Akü hurdaları içindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar konusunun linkine tıklayın. Dolayısıyla Halk Metal gibi kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı nedeniyle sıkça bulunuyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur.

İhsangazi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım yapanların dediği gibi kolay değildir. İlk önce sökümü teklif edilen fabrikanın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir.

Güvenli biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Sektörde sayısız fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik. İhsangazi Kastamonu fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz.

İhsangazi Hurda Cam Alımı

İhsangazi ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf oto camı, meyve suyu şişesi şekillerinde hurda camlar bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki su koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

İhsangazi Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu türde hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Şimdiki halinden güzel bir Kastamonu İhsangazi oluşturmak için çok çalışıyoruz. İhsangazi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımız vasıtası ile hurda malzeme geri dönüşüm işlerine başladık.

İhsangazi Otomobil Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ara sıra İhsangazi bölgesinde hurda araba alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan römork, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

İhsangazi 2.el Raf Fiyatları

Buradaki Kastamonu İhsangazi ikinci el raf ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler hurda raf hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Raf hurdası İhsangazi alımı sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle yenilen pastanelerden satın aldığımız mağaza raf hurdası, teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar arasından seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafları satıyoruz.

İhsangazi Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımı yapılırken oldukça özen ile çalışılmalıdır. Bu ilçede anot nikel, turbo nikel, %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon alıyoruz. İhsangazi nikel hurdası alımı yapıyoruz.

İhsangazi Bina Yıkımı

Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işleri yapmaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken dükkanların uygun bir şekilde yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası vs. tüm hurdanızı alıyoruz. Yıkım esnasında istenilen iş güvenliği önlemleri

İhsangazi Plastik Hurda Alan Yerler

İhsangazi hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Sayfamızdaki Kastamonu İhsangazi hurda naylon fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri vardır. Kastamonu ve İhsangazi bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

İhsangazi Kağıt Hurdası Alanlar

Ederinden fazla fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Hurda kağıt alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Kastamonu İhsangazi karton hurdası fiyat listesini abonelerimize bedelsiz ulaştırmaktayız Bölgenin her yerinde kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha çok miktarda kâr elde etme olanağı veriyoruz. İhsangazi kağıt hurdası alan firmalar arasındaki iş yerimiz ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz.

İhsangazi 2.el Ev Eşyası

Çok uygun fiyatlara çok temiz kullanılmış olan, 2. el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. 2.el ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu alımı için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Titizlik ile kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi fiyatı başlıklı içeriğini inceleyin

İhsangazi 2.el Endüstriyel Ekipmanı Alımı

Titizlikle kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alınır. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, aspiratör, krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, salata dolapları vb endüstriyel mutfak malzemelerini görmek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

İhsangazi Parça Kumaş Alım Satımı

Buradaki İhsangazi hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Toptan parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı şimdi aramalısınız. İhsangazi ilçesinin tümünde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelmekteyiz. Kastamonu İhsangazi kiloyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Hurda kumaş firesi almaktayız. Kilosuyla parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz.

En Yakın İhsangazi Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurdacılık olarak İhsangazi çevresinde hurda satımı yapıyoruz. İhsangazi en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her türden hurda eşya alıp satarken yerinize gelmekteyiz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yer İhsangazi genelinde hizmet ediyoruz. İhsangazi hurdacı sitesi firmamızla yerinizden her çeşit hurda atık alım ve satım hizmetleri vermeye başladık.

İhsangazi 2. El Jeneratör Alım Satımı

Her voltajda az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacı firmalar arasındayız. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

Güncel İhsangazi Hurda Fiyatları

İhsangazi hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar piyasada her saat değişmekte. Anlık fiyat listesine erişmek sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek fiyatlara alımlar uyguluyoruz.

7/24 Açık İhsangazi Hurdacı Firma

Tam dört yıldır geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. Akıp giden yılların kazandırdığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren İhsangazi hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zaman farketmeksizin açığız.

İhsangazi Klima Hurdası Alan Hurdacı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima İhsangazi bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. İhsangazi çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir.

İhsangazi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları İhsangazi Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen yerlere nakledilir. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınması itinayla tarafımızca yapılıyor.

Daha Fazla Göster