Ordu Hurdacı

İkizce Hurdacı Telefonu

İkizce ilçesi yakınlarında hurda satmak sebebiyle dilediğiniz vakit hurda alım satım numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Yurdumuzun dört bir noktasında, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. İkizce hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Ordu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. En doğru İkizce hurda borsası listesi ile hurdanızı alıyoruz. Piyasadan farklı faaliyetler yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hurda alımı yapmaktayız.

İkizce Hurdacıları

İkizce genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. İkizce hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ordu İkizce etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ordu merkezinin gözde ilçesi İkizce 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İkizce için değil, her yerde hizmet veriyoruz. İkizce hurdacı firması olarak Ordu ilinin tümünde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki atık malzemeniz için konumuza en yakın hurda taşıma ekiplerimizi göndermekteyiz Sizlerde her nevi kablo hurdası satışı yapmak nedeniyle şirketimizi telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz.

İkizce Hurdacı Telefon Numarası

Ordu İkizce adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. İkizce hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Boşa süre geçirmeden numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

İkizce Hurda Krom Alımı

430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümüne bir göz atmalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Ordu İkizce krom ton fiyatını dileyene günlük yollamaktayız.

İkizce Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası adında bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu yüzden İkizce sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz. İkizce hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapıyor.

İkizce bölgesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Ordu İkizce sarı pirinç hurdası ton fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri vardır. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde liderlik etmektedir.

İkizce Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık hurda demir kilo fiyatları talep etmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderimize mutlaka göz atmalısınız. Demir hurdası, dünyada çokça kullanılan madenler içindedir. Sayfamızdaki İkizce ekstra demir hurdası fiyat listesi günceldir. İkizce çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm Ordu İkizce ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bölümünü şahane olur. Bildiğiniz gibi her nevi demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapmaktayız.

İkizce Hurda Alüminyum Alanlar

Ordu İkizce alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Sitemizdeki İkizce hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel alımı yapan hurdacıyız. İkizce ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için aramanızı beklemekteyiz.

Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.

İkizce Hurda Sac Alımı

İkizce etrafında hurda sac onduline, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek sebebiyle. Firmamızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurda alanlar içindeyiz.

İkizce Hurda Alan Yerler

İkizce adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Bu sebepten metalin piyasadaki kıymetinin inmesine neden olur. Tonajlı kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum, sarı, çinko hurda, hurda demir, çatı minare kurşunu alırken piyasadan yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. İkizce hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Hep birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda demir almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı fimayız.

Ordu İkizce ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

İkizce Kurşun Hurda Alan Firma

Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. İkizce Ordu hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki İkizce hurda Cami kurşunu fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Yeryüzünde cevher halinde bulunan metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası alanlar makalesini incelemelisiniz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir.

İkizce Hurda Çinko Alan Yerler

İkizce etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki İkizce çinko hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası alan yerler yazımıza bir göz atmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için arayın.

İkizce Hurda Kablo Alanlar

Etrafta çoğunlukla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Adresten hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alımı esnasında en güncel fiyatı sunuyoruz.

İkizce genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan İkizce hurdacı firmayız. . Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Hurda kablo hakkında paylaşılmış metne bir göz atabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz.

İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Ordu İkizce ttr kablo hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Ordu İkizce ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın.

Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. İkizce hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alım satımı için buradayız. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

İkizce Bakır Hurda Alanlar

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. İkizce içerisinde hurda bakır almaktayız. Sitemizde bulunan İkizce bakır kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Ordu İkizce bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. İkizce bakır hurda fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan İkizce hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

İkizce Jeneratör Hurda Alan Firma

Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz için en yüksek fiyatları biz sunuyoruz.

İkizce Plastik Hurda Alımı

En yüksek fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. İkizce plastik hurda alım satımı yapanlar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İkizce plastik kilo fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz Ordu il İkizce bölgesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik, polistren, hurda jelatin alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

İkizce İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, alçı mikseri, harç makinesi 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Ayrıca batan esnaflardan satın almış olduğumuz

İkizce Bina Yıkımı

Bina yıkımında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurda eşyayı alıyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. İkizce kentsel dönüşüm içinde yıkılacak iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması için yıkımlarını sağlıyoruz.

İkizce Hurdacılar Sitesi

Çocuklara yaşanır bir Ordu İkizce oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. İkizce hurdacılar sitesi 9. bloktaki hurdacı dükkânımız sayesinde hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

İkizce Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımında oldukça hassas davranmalıyız. Ordu İkizce nikel hurdası alıyoruz. Özellikle anot hurda nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası alımında hurda nikel piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

7/24 Hizmet Veren İkizce Hurdacı Firma

7/24 hurda alan İkizce hurdacı dükkânımız aracılığıyla günün her saatinde çalışıyoruz. Yılların verdiği deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. Neredeyse 25 yıldır hurdacılık yapan şirketiz.

İkizce Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan depolardır. Atıl aküler içindeki kurşunlu suları nedeni ile kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik kaynağı kullanılıyor. Akü hurda alan yerler makalemize bir göz atın. Bu sebep ile hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır.

İkizce Araba Hurdası Alan Firma

Ara sıra İkizce çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. İkizce hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araç hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, hurda motor alıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

İkizce Hurda Cam Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeyi tutabilen inorganik sert maddedir. Bu dönemde şeffaf meyve suyu şişesi, kırık araba camı türde cam hurdalar çok fazla alımında ilgileniyoruz. İkizce ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız.

İkizce Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Daha önce sayısız fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. İkizce Ordu fabrika sökümü uzun yılların tecrübesine sahibiz. Sökümden önce yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi doğru olur. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir konumdayız.

İkizce Karton Hurdası Alımı

İkizce kağıt hurdası aldığımız alanlar içinde yer almaktadır. Burada paylaşılan İkizce hurda karton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz yolluyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Ordu İkizce hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki Halk Metal Geri Dönüşüm ile karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölgenin tümünde beyaz kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde satıcılara daha fazla oranda kazanma avantajı veriyoruz.

İkizce Güncel Hurda Fiyatları

Yeni alüminyum hurdası fiyatları başlıklı metne bir göz atın Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. İkizce hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında anlık güncellenmektedir.

İkizce İkinci El Restoran Aletleri Alım Satımı

Sanayi tipi ikinci el retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza bekletme dolabı alınır. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, meze dolapları vs endüstriyel otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

İkizce Hurda Kumaş Alımı

Sitemizdeki İkizce kumaş hurdası ton fiyatlarını dileyene bedelsiz göndermekteyiz. Spot gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı satmak amacıyla bu sayfadaki numaraları şimdi arayınız. İkizce etrafında hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş alımlarında çağırdığınız konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Ordu İkizce kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

İkizce çevresinin her bölgesinde kumaş hurdası almaktayız. Parti malı penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır.

İkizce Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları temin edilir. Ordu İkizce içinde çok az kullanılmış olan, ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Temiz kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat sunulmaktadır. Geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası fiyatı hakkında bilgi paylaşılan gönderimizi ziyaret ediniz Kısa bir süreliğine kullanılmış ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bizlere ait telefonları tuşlayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

İkizce 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sayfamızdaki İkizce 2.el market rafı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan yerler gönderisine bir göz atmanız iyi olur. İkizce 2. el raf hurdası satışı yapmak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Genelde kapanan yerler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, hurda market rafı içinden seçilen kullanılabilir ikinci el market rafları satıyoruz.

İkizce Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkizce ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacı fimayız. İkinci el klima İkizce ilçesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

İkizce Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları İkizce Belediyesi’nce alınan kararlar ile bildirilen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

En Yakın İkizce Hurdacı Telefon Numarası

İkizce hurdacı sitesi olan firmamızla kapınızdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. İkizce en yakın hurdacı firma hizmetiyle hurda alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmet ile size en yakın hurda alan yer İkizce etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla İkizce ilçesinde her çeşit hurda malzeme alırız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp