Samsun Hurdacı

İlkadım Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm ismimiz ile faaliyetleirmize devam etmekteyiz. En doğru İlkadım hurda borsası fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Piyasadan farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Bütün hizmetlerimizi buradan detaylı inceleyebilirsiniz. İlkadım şehir merkezinin çevresinde hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Samsun hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Yurdun talep ettiğiniz bölgesinde, her çeşit hurda alımı yapıyoruz. En hızlı Samsun İlkadım hurdacı firmasıyız.

İlkadım Hurdacısı

İlkadım hurdacı olarak Samsun bölgesinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın nakliyesi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz Sizlerde her çeşit karton hurdası satmak sebebiyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. İlkadım genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. İlkadım hurdacısı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. İlkadım etrafında yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Samsun merkezinin hızla değişen ilçesi İlkadım daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İlkadım çevresinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

İlkadım Hurdacı Telefonu

İlkadım hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Şimdi telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız. İlkadım hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşyalabileceğiniz konumda bulunuyor.

İlkadım Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Hurda paslanmaz almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı fimayız. Samsun İlkadım geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi bakır hurdası alım satımı yapıyor.

Tonajlı alüminyum, kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, sarı hurdası ve demir hurda alımında yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. İlkadım hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. İlkadım yerinden hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metalin değerini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

İlkadım Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatı paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Buradaki Samsun İlkadım hurda krom ton fiyatlarını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz.

İlkadım Hurda Kablo Alan Firma

Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir. İlkadım hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo alıyoruz. Ayrıca enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken en doğru fiyat teklifini gönderiyoruz. İlkadım ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İlkadım hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kablo iletkenliği ile elektronik eşyalarda kullanılıyor. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası alımı için telefon edebilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Samsun İlkadım ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla kablo alan hurdacı yazıyı okuyun. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki İlkadım elektrik kablosu kg fiyatını talep edenlere her gün ulaştırıyoruz. Piyasada sıklıkla ticareti yapılan 40% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

İlkadım Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız. Samsun ili İlkadım hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızda paylaşılan Samsun İlkadım kurşun hurda ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler makalemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

İlkadım Hurda Alüminyum Alım Satımı

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Samsun İlkadım hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz.

Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda ticareti için arayın. Müşterilerimizin destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz. İlkadım ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Sitemizdeki İlkadım alüminyum hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Kesin sitemizdeki alüminyum alan hurdacı yazıya bir göz atın. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz.

İlkadım Hurda Bakır Alım Satımı

Buradaki İlkadım sorma bakır hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Samsun İlkadım bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İlkadım genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

İlkadım bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan İlkadım hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır alımı yapıyoruz.

İlkadım Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız İlkadım ilçe genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Demir hurdası, dünya genelinde en çok kullanılan madenler içindedir. Sitemizdeki Samsun İlkadım hurda demir ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Bildiğiniz gibi her çeşit demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimizi inceleyiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı demir hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. İlkadım çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

İlkadım Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İlkadım çinko levha kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için bize iletişim kurabilirsiniz. Samsun, İlkadım ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

İlkadım Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. İlkadım hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. İlkadım genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Firmamız bu çeşitlerin ticaretinde hurda sarı pirinç radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda almaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır.

Bu neden ile İlkadım hurda sarı ticareti yapan firmayız. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı denilmektedir. Bu sayfadaki İlkadım sarı pirinç ton fiyatlarını dileyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacı içerikli metne bir göz atın.

İlkadım Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda her boyutta 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. İlkadım Samsun çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile.

İlkadım Hurda Fiyatları

İlkadım hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında hızlı bir biçimde değişmekte. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alımında piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kesin hurda fiyatına ulaşmak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

İlkadım Hurdacılar Sitesi

İlkadım hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizle atık hurda malzeme alımı ve satımı yapmaya başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu cins atıkların ticaretini yapmıyoruz. Şimdikinden daha temiz bir Samsun İlkadım yaratmak için çok çalışıyoruz.

İlkadım Cam Hurda Alanlar

Genelde renkli ve şeffaf içecek şişesi, sökülmüş araba camı vb. cam hurdaları bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemenin adıdır. İlkadım genelinde cam hurdası alan yerler arasında bulunmaktayız.

İlkadım Hurda Akü Alım Satımı

Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunabiliyor.

Akü hurdası fiyatları linkine tıklamalısınız. Bu yüzden hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suyu nedeniyle değerlidir. Zamanla kullanılamayacak hale gelen aküye hurda akü denilmektedir.

İlkadım İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından satın alınan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri ikinci el portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla malesef iflas eden nalburlardan satın almış olduğumuz

İlkadım Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin gerektiği bir biçimde yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vb. tüm hurdaları satın almaktayız. Yıkım sırasında istenen iş güvenliği önlemleri Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

İlkadım Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. En avantajlı fiyata hurda mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. Samsun ile İlkadım ilçesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İlkadım hurda plastik alımı yapanlar içinden ön planda olan İlkadım hurdacısıyız. Sayfamızdaki Samsun İlkadım hurda plastik kilo fiyatını bip grubumuza katılarla bedelsiz paylaşıyoruz

İlkadım Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Hurda jeneratör alan hurdacılar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren İlkadım Hurdacı Firma

Nerdeyse 16 yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren İlkadım hurdacı firması olarak günün her saatinde sektörde çalışıyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübe vasıtası ile araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

İlkadım Hurda Kağıt Alan Firmalar

İlkadım hurda kağıt aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizde paylaşılan Samsun İlkadım hurda karton ton fiyatı dün güncellenmiştir İlkadım kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, koli hurdası fiyatı sorabilirsiniz. Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha fazla oranda kazanım etme imkanı takdim ediyoruz. Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz.

İlkadım Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla batan butikler tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el hurda raf satanlar içindeyiz. Buradaki İlkadım raf hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı yazımızı okusanız harika bir şey yaparsınız. Hurda raf İlkadım satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız.

İlkadım Fabrika Bozumu

İşe başlamadan yıkılması istenen mülkün incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması gerekmektedir. İlkadım fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir.

Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar arasında lider konumdayız. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik.

İlkadım Klima Hurdası Alan Yerler

Klima hurdası İlkadım çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İlkadım ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan hurdacılar içindeyiz.

İlkadım İkinci El Lokanta Aletleri Alımı

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alıp satmaktayız. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü ocak, aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemek amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi reataurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Temiz tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizi arayabilirsiniz.

İlkadım Kumaş Hurdası Alanlar

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaş parçası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, parça kumaş hurda, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda için peşin parayla ödeme yapılır. İlkadım çevresinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı zaman kaybetmeden arayın. Bu sayfadaki Samsun İlkadım hurda kumaş kg fiyatı az önce güncellenmiştir. İlkadım kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

İlkadım Moloz Döküm Yerleri

Molozlar İlkadım Belediyesi’nce önceden belirlenen araziye naklediliyor. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınma işi itina ile yapılmaktadır.

En Yakın İlkadım Hurdacı Telefon Numarası

En yakın İlkadım hurdacı hizmeti ile hurda alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak İlkadım bölgesinde hurda malzeme almaktayız. İlkadım hurdacısı olan firmamızla yerinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yerler İlkadım ilçesinde servisler sunmaktan onur duyuyoruz.

İlkadım İkinci El Eşya

İkinci el patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu bulunur. Kısa bir zaman kullandığınız 2.el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki mobilyalarınızı adresten alıyoruz. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya fiyatları konusunda detaylı bilgi içeren paylaşımımızı inceleyin İlkadım Samsun bölgesinde kullanılmış, 2.el koltuk satın alabilirsiniz. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak maksadıyla cep telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz.

İlkadım Hurda Araç Alan Yerler

Bazı dönemlerde İlkadım bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. İlkadım hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı hurda araba, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

İlkadım Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında elimizden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Bu ilçede %95 nikel şablon , %99 şablo nikel hurdası, anot nikel hurdası, turbo nikel alıyoruz. Samsun ile İlkadım hurda nikel alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp