Kayseri Hurdacı

İncesu Hurdacı Firma

İncesu bölgesi yakınlarında hurda malzeme değerlerini sormak nedeniyle aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alımına özel yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Kayseri hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Güzel ülkemizin dört bir keşesinde, hurda alımı yapıyoruz.

Kayseri İncesu hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam zamanlı Kayseri İncesu hurda fiyatları ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Kayseri İncesu Hurdacıları

İncesu hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Kayseri İncesu etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satmak sebebi ile şirketimizi tuşlamalısınız. Kayseri ilinin naif ilçesi İncesu daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kayseri İncesu ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İncesu bölgesinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine yarar sağlamaktayız. İncesu hurdacı firması olarak Kayseri genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yerinize en yakın konumda bulunen araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

İncesu Hurdacı Telefonu

Kayseri İncesu adresten her çeşit hurda alımı her tür hurda alım faaliyetleri sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile bizi aramalısınız. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. İncesu hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

İncesu Hurda Alım Satımı

Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı demir hurdası, bakır, kurşun hurdası, kablo hurda, çinko hurda, hurda sarı ve hurda alüminyum alımında yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. İncesu hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız.

Hurda karton almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. İncesu adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu yüzden malzemenin kıymeti düşüyor. Kayseri İncesu ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor.

İncesu Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Buradaki İncesu krom hurdası ton fiyatı güncellendi. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları hurda krom hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayın.

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

İncesu Kablo Hurda Alanlar

Kayseri İncesu ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki İncesu kablo fiyat listesini isteyenlere günlük gönderiyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Ek olarak tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alımında ederinin üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Piyasada hızlıca edinilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Anlık bilgi için kablo hurda alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılar için önemlidir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası fazla fiyatlar sunuyoruz. Kayseri İncesu hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İncesu hurdacı arayanlar için buradayız. . Konumdan hurda tek damar kablolar almaktayız. İncesu ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz.

İncesu Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kayseri İncesu kurşun hurda alıp satmak için kapınıza geldiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizde yayımlanan İncesu kurşun hurda fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alırız. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renkli haliyle bilinir. Hurda kurşun kilo fiyatı hurda kurşun konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir.

İncesu Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Kayseri İncesu hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. İş yerimize güven duyanların destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek alıyoruz.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. İncesu ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayfadaki İncesu alüminyum hurda kg fiyatı daima güncelleniyor. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

İncesu Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki İncesu hurda bakır ton fiyatları güncellendi. Kayseri İncesu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan İncesu hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi var. İncesu bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan firmayız. İncesu hurda bakır fiyatları için arayın.

İncesu Hurda Demir Alan Hurdacı

Demir, İncesu genelinde en çok satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda bulunan İncesu toplama demir hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. İncesu ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları edinmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız. Firmamız İncesu ilçesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümünü ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir.

İncesu Hurda Çinko Alan Yerler

Kayseri, İncesu çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki İncesu çinko hurdası fiyat listesini arzu edene her gün gönderiyoruz. Çinko hurda alan yerler linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı için telefonlarımızla irtibat kurun.

İncesu Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu sebep ile İncesu sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir.

Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar içinde sayılabilmektedir. İncesu bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

Halk Metal bu hurdaların yanı sıra sarı hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz almaktadır. İncesu hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Sitemizdeki İncesu hurda sarı pirinç kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi öğrenmek için hurda sarı yazıyı ziyaret edin.

İncesu Sac Hurdası Alım Satımı

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapıyoruz. İncesu bölgesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı nedeni ile arayınız. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

İncesu Anlık Hurda Fiyatları

Anlık hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. İncesu hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında saat başı değişkenlik gösteriyor. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda ticareti yaparken piyasasından yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz.

İncesu Hurdacı Sitesi

İncesu hurdacılar sitesindeki dükkânımızla atık hurda malzeme ticareti hizmeti veriyoruz. Sadece bu atıkların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Daha çok temiz bir Kayseri ve çok daha yaşanabilir İncesu yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

İncesu Cam Hurda Alanlar

İncesu çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Günümüzde şeffaf otomobil camları, süt şişesi çeşitlerinde hurda cam cinsleri çok fazla geri dönüştürülüyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert yapıdaki sıvı maddeyi tutan organik olmayan katı bir maddedir.

İncesu Akü Hurdası Alan Firma

Akü diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Akü içerdiği kurşun bulunduran suları nedeni ile oldukça kıymetlidir. Hurda akü fiyatı bölümümüzü okumak öğrenmenizi sağlar. Dolayısıyla firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapabilir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü denilmektedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunmaktadır.

İncesu 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye ve benzeri binalardan temin edilen hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alan yerler içindeyiz. Müteahhitlerce bir site yapımında kullanılan boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Ayrıca ne yazık ki işi bırakan depolardan satın almış olduğumuz

İncesu Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımını sağlıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen gibi tüm hurda eşyayı satın alıyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Yukarıdaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

İncesu Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İncesu hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sayfadaki Kayseri İncesu plastik hurdası kilo fiyatı günceldir Kayseri ve İncesu ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, hurda polistren kristal alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

İncesu 2.el jeneratör Alımı

2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacıyız. Kullanılamayan jeneratör, trafo alan şirketler arasındayız. Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur.

7/24 Hurda Alan İncesu Hurdacı

Sektörde harcadığımız yılların sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren İncesu hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 geri dönüşümde çalışmaktayız. Nerdeyse 25 yıldan beri hurdacılık yapıyoruz.

İncesu Hurda Kağıt Alımı

Bölgede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle satıcıya çok daha yüksek oranda kazanç etme imkanı veriyoruz. İncesu kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Değerinden yüksek kağıt fiyatıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İncesu hurda kağıt ve karton kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır

İncesu İkinci El Raf Fiyatları

Buradaki İncesu hurda raf fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. İncesu ikinci el raf hurdası almak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla kapatılan mağazalar tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satıyoruz.

İncesu Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle sökülecek imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. İncesu fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde lider bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrika söküm işleri yapıyoruz. Yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz.

İncesu Klima Hurdası Alımı

Hurda klima İncesu bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İncesu bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

İncesu 2. El Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri almaktayız. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler buradaki telefon numaralarını arayabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom dinlendirici, lokanta tipi ocaklar vb. endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

İncesu Parça Kumaş Alımı

Kayseri İncesu etrafında hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize ekip göndermekteyiz. Kayseri İncesu bölgesinin tümünde kumaş fire hurdası alıyoruz. Kiloyla poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayınız. İncesu kiloayla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Buradaki Kayseri İncesu kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

İncesu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar İncesu Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlasmamıza göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor.

En Yakın İncesu Hurdacı

İncesu en yakın hurdacı adı ile her cins hurda malzeme alım satımında adresinize araç yolluyoruz. Bu şekilde hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İncesu çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. Halk Metal olarak İncesu ilçesinde hurda malzeme alırız. İncesu hurdacıları içinde olan firmamızla yerinden hurda alımı yapıyoruz.

İncesu İkinci El Eşya

Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, personel masaları, personel koltuğu alıyoruz. Ederinden uygun fiyatlara yeni gibi ve 2. el yatak odası tk. satıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki yatak odası takımlarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı yapan firmalar konulu sayfamıza ulaşınız Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak nedeniyle firmamızla ulaşabilirsiniz.

İncesu Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Zaman zaman İncesu bölgesinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Fakat hurda araç trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş hurda araba, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, yük vagonu, motor hurdası alıyoruz.

İncesu Hurda Nikel Alan Firmalar

Bu bölgede %99 nikel şablon – %95 nikel şablon, anot nikel, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince özenli hareket edilmelidir. İncesu nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp