Kastamonu Hurdacı

İnebolu Hurdacı Firma

İnebolu etrafında hangi hurda cinslerini alıp almadığımızı öğrenmek için günün her saatinde hurda alım numaralarımıza görüşmeniz yeterlidir. Türkiyemiz’in talep ettiğiniz ilçesinde, her türlü hurda alımında tecrübeliyiz. Güncel İnebolu hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bütün hizmet alanlarımızı ziyaret ettiğiniz yazıdan erişebilirsiniz.

Halk Metal adı ile hurda alım satımı yapmaktayız. En tecrübeli İnebolu hurdacı firmasıyız. Miktarı yüksek hurda satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kastamonu hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Kastamonu İnebolu Hurdacıları

İnebolu hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kastamonu İnebolu bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her çeşit krom hurdası satışı yapmak sebebiyle destek telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Kastamonu ilinin gelişen ilçesi İnebolu öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İnebolu için değil, bütün ilçelerde hizmet veriyoruz. İnebolu bölgesinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. İnebolu hurdacı olarak Kastamonu ilinin tümünde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için en yakınınızdaki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

İnebolu Hurdacı Telefon Numarası

İnebolu yerinden her çeşit hurda alımı her nevi hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz ilçeler içindedir. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İnebolu hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

İnebolu Hurda Sac Alımı

Sac hurdası alan şirketler içerisindeyiz. İnebolu Kastamonu ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda her kalitede ikinci el trapez sac var. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

İnebolu Hurda Çinko Alan Hurdacılar

İnebolu, Kastamonu ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki İnebolu nikel hurdası ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Çinko hurda alanlar bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayabilirsiniz.

İnebolu Hurda Alanlar

İnebolu yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanızın kıymetinin inmesine neden olur. Hurda paslanmaz almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar içindeyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alan İnebolu hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Kastamonu İnebolu ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her türlü kablo hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,çinko, hurda demir aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. İnebolu hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz.

İnebolu Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

Bu yüzden İnebolu sarı pirinç hurda alan firmalar içerisindeyiz. Burada yayınlanmış olan Kastamonu İnebolu hurda sarı ton fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı yolluyoruz. Anlık sitemizde bulunan hurda sarı alan yerler konuya bir göz atabilirsiniz. Kastamonu İnebolu hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. İnebolu ilçesinde hurda sarı almaktayız.

Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri para eden hurda malzemeler içinde sayılır. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor.

İnebolu Alüminyum Hurda Alımı

Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz.

İnebolu bölgesinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası İnebolu hurdacısıyız.

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Buradaki İnebolu alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar konulu metini okuyun Kastamonu İnebolu alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

İnebolu Krom Hurda Alımı

Çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı sayfasının linkine tıklamalısınız. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfada paylaşılan Kastamonu İnebolu hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz.

İnebolu Hurda Kurşun Alan Firmalar

Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşun hurda
, Cami kubbe kurşunu alımı yapıyoruz. İnebolu kurşun hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Buradaki İnebolu hurda Cami kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renkli şekliyle biliniyor. Hurda kurşun alımı paylaşımına bakmak istemelisiniz.

İnebolu Demir Hurda Alım Satımı

İnebolu ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatları edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımıza bir göz atmak istersiniz.

Hurdacı firmamız İnebolu ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı yazımıza bir göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her tür demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünyada en fazla alım satımı yapılan metaller içindedir. Sayfamızda paylaşılmış olan Kastamonu İnebolu toplama demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

İnebolu Hurda Kablo Alanlar

Etrafta bolca satılan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Yerinden hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki İnebolu hurda kablo fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile her hafta paylaşıyoruz.

Kastamonu İnebolu hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. İnebolu hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımına öncülük ediyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan İnebolu hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kablo hurda alanlar hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

İnebolu ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar için en doğru fiyat listesini vermekteyiz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satacak olanlar bize ulaşın. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

İnebolu Hurda Bakır Alımı

İnebolu genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan İnebolu hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bu sayfadaki Kastamonu İnebolu sorma bakır hurdası ton fiyatı dün güncellendi. Kastamonu İnebolu hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır alan hurdacılar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alıyoruz. İnebolu bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

7/24 Hizmet Veren İnebolu Hurdacı Firması

7/24 hurda alan İnebolu hurdacı firması olarak gece gündüz açığız. Geçen yılların sağladığı kurumsallaşma ile makine sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Yaklaşık 2019 yılından bugünlere dek hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz.

İnebolu Hurda Raf Alanlar

Özellikle raflarını yenileyen fabrikalardan satın aldığımız ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el market rafları satıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Bu yazdıda paylaşılan Kastamonu İnebolu ikinci el market rafı kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Hurda raf alanlar makalesini okumak bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda raf İnebolu alımı nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

İnebolu Akü Hurda Alan Firmalar

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolayan elektrik deposudur. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Hurda akü ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Elektrikli otomobillerde enerji deposu bulunuyor.

En Yakın İnebolu Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacı sitesi olarak İnebolu ilçesinin her yerinden hurda malzeme almaktayız. İnebolu hurdacı firmamız ile kapıdan hurda malzeme satım hizmeti veriyoruz. İnebolu en yakın hurdacı hizmetleri ile her çeşit hurda malzeme alırken ayağınıza ekip yolluyoruz. Böylelikle size en yakın hurdacı İnebolu etrafında servis vermekten onur duyuyoruz.

İnebolu İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılan yurt ve benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz. Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılan yük asansörü, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el seyyar iskele, plywoon hurda satılıktır.

Güncel İnebolu Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla fiyatla alımlar uyguluyoruz. İnebolu hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar İnebolu hurda pazarında anlık güncelleniyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz

İnebolu Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima İnebolu çevresinde çok alınan hurda malzemeler içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İnebolu bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir.

İnebolu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozların taşıma işi itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozu İnebolu Belediyesi tarafından bildirilen yerlere nakil ediliyor. İnebolu hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

İnebolu Plastik Hurdası Alımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Kastamonu ile İnebolu ilçesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İnebolu plastik hurda alanlar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Buradaki İnebolu hurda plastik fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız İyi fiyata kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alım satım işleri yapıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir.

İnebolu Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de size hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda İnebolu çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşmüş hurda otomobil, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alıyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

İnebolu 2. El Lokanta Aletleri Alanlar

Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını görmek için sizleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgahlar, lokanta tipi bulaşık makinası alıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

İnebolu Parça Kumaş Alanlar

Kastamonu İnebolu çevresinin tümünde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımları için bulunduğunuz yere geliyoruz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alımlarında nakit para ödeme yapmaktayız.

Toptan parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayın. İnebolu kilo ile tartıp kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Buradaki İnebolu kumaş hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

İnebolu Hurda Beyaz Eşya

İnebolu ilçesinin tamamında sıfır gibi ve 2. el kanepeler satıyoruz. Sahibinden personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası stoğu öğrenmek amaçlı olarak firma telefonlarımızı arayınız. Kısa süre 2el piyasasında satılabilecek bir durumdaki salon takımlarını evinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapanlar başlıklı gönderimizi ziyaret edin İyi durumda 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak için telefonlarımızıarayabilirsiniz.

İnebolu Hurdacı Sitesi

Milletimize yaşanılır bir Kastamonu ve çok daha temiz İnebolu bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her cins hurdanızı alıyoruz. İnebolu hurdacılar sitesi B bloktaki dükkânımızla hurda malzeme alım işleriyle geri dönüşümde lideriz.

İnebolu Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel yeni üründen farkı olmayan ikinci el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

İnebolu Cam Hurda Alımı

İnebolu etrafında cam hurdası alan firmalar arasındayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf araba camı, meyve suyu şişesi vb. hurda camlar tonajlı geri dönüştürülüyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

İnebolu Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Tıpkı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cinste hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

İnebolu Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile nikel hurdası alınırken çok hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirlidir. Kastamonu ve İnebolu nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

İnebolu Hurda Karton Alan Firmalar

İnebolu kağıt hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizde paylaşılan İnebolu hurda kağıt, karton fiyat listesi biraz önce güncellendi İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde satıcılara ederinden fazla kazanma avantajı yöneltiyoruz. Avantajlı fiyata bristol hurda, karton bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. İnebolu kağıt hurda alan yerler içindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz.

İnebolu Fabrika Bozumu

İlk önce yıkılacak taşınmazın detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması uygun olacaktır. Kastamonu İnebolu fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Güvenlice fabrika sökümleri yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp