Bilecik Hurdacı

İnhisar Hurdacı Firma

İnhisar merkezinde hurdanızın değerini sormak nedeni ile 7/24 ekiplerimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Memleketin bütün mahallelerinden, hurda alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda eşya alımlarına özel yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bilecik hurdacısı olarak İnhisar ilçesinin her yerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Halk Metal firmamızla hizmetimize devam ediyoruz. En doğru İnhisar hurda fiyatları ile hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Eşsiz faaliyetler yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimizi buradan detaylı takip edebilirsiniz. İnhisar hurdacı firmasıyız.

İnhisar Hurdacısı

İnhisar hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Bilecik İnhisar merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her türlü hurda çinko satışı yapmak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Bilecik şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi İnhisar daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Bilecik İnhisar etrafında değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. İnhisar hurdacı olarak Bilecik genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. İnhisar mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız.

İnhisar Hurdacı Numarası

İnhisar adresten hurda alımı hurdacılık hizmetleri sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bilecik İnhisar hurdacı numarası sitemizin içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda fiyatı istemek nedeni ile numaralarımızı aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz.

İnhisar Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki İnhisar krom tank hurdası ton fiyatını talep edenlere ücretsiz yollamaktayız. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

İnhisar Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İnhisar hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Aslında sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır. İnhisar ilçesinin her yerinde hurda sarı almaktayız.

Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Sitemizdeki Bilecik İnhisar sarı pirinç hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı hakkında yazılmış metne bir göz atın.

Bu sebeple İnhisar sarı hurdası alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz ticaretinde lider konumdadır.

İnhisar Demir Hurda Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Demir hurda alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Demir hurdası, İnhisar ilçe genelinde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İnhisar demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Halk Metal Bilecik İnhisar ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alımı yapıyoruz. İnhisar ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

İnhisar Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Bizlere güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. İnhisar ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımları sizinle yapmaktayız. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için aramanızı beklemekteyiz.

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Bilecik İnhisar alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz.

Sitemizdeki İnhisar alüminyum hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası ticareti için arayın.

İnhisar Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac alımı yapıyoruz. İnhisar ilçesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Depomuzda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

İnhisar Hurda Alanlar

İnhisar adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Hurda alüminyum almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, ekstra demir, kablo hurda, çinko hurda,sarı, ve kurşun hurdası alımında yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. İnhisar hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. İnhisar ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alım satım hizmeti veriyor.

İnhisar Hurda Kurşun Alımı

Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası alırız. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurda alanlar gönderisine bakmak istersiniz. İnhisar kurşun hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki İnhisar kurşun hurdası ton fiyatı her an güncellenmektedir. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söyleniyor.

İnhisar Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki İnhisar hurda çinko kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası fiyatları gönderimizi dolaşmak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. İnhisar ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

İnhisar Kablo Hurda Alan Hurdacı

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bizi arayabilir. Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki İnhisar hurda bakır kablo ton fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz.

Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablolar için en güzel fiyat listesini veriyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Bilecik İnhisar ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. İnhisar genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo ticaretinde tecrübeye sahibiz.

Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan İnhisar hurdacı firmayız. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. İnhisar hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Kapıdan antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Daha geniş bilgi öğrenmek için kablo hurda alanlar metni okuyabilirsiniz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz.

İnhisar Bakır Hurdası Alım Satımı

antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. İnhisar hurda bakır kilo fiyatı için arayın. İnhisar bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Buradaki Bilecik İnhisar soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimize bedelsiz yollanmaktadır. Bilecik İnhisar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan İnhisar hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru alıyoruz.

İnhisar 2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. Bozulmuş jeneratör, trafo alan hurdacıyız için en iyi fiyatı veriyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız.

İnhisar Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

Bilecik ile İnhisar ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İnhisar plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İnhisar plastik hurdası ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz En avantajlı fiyatla pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

İnhisar 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt ve benzeri binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alıyoruz. İnşatlarda boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur. Bununla birlikte iflas eden satıcılardan edindiğimiz

İnhisar Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak dükkanların yenilenerek inşaatının yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her cins hurdaları satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz.

İnhisar Hurdacı Sitesi

Daha yaşanabilir bir Bilecik ve daha yaşanılır İnhisar oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz. İnhisar hurdacılar sitesi 1. blok içerisindeki dükkânımızın aracılığı ile hurda ticareti yapmaya başladık.

İnhisar Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde anot nikel, %95 , %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo alıyoruz. Bilecik İnhisar nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alımında elimizden geldiğince özen ile davranmalıyız. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

7/24 Hurda Alan İnhisar Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren İnhisar hurdacı olarak gece gündüz sektöre çalışmaktayız. Tam tamına 2015 yılından buyana geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübeler süreciyle değişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

İnhisar Akü Hurda Alanlar

Hurda akü içerisindeki kurşunlu sıvı nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası kilo fiyatı makalemizi ziyaret ederseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Dolayısıyla İnhisar hurdacı Halk Metal gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunmaktadır. Bir süre sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

İnhisar Araba Hurdası Alanlar

Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. İnhisar hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş araba hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor alımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda İnhisar bölgesinde araç hurdası alıyoruz.

İnhisar Cam Hurdası Alanlar

İnhisar yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasındayız. Genellikle rengarenk çıkma otomobil camı, gazoz türlerde cam hurda türleri tonajlı eritiliyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan yapıya sahibi suları muhafaza eden inorganik sert malzemelerdir.

İnhisar Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. İlk önce sökümü arzu edilen mülkün etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin hazırlanması gereklidir. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika söküm ihalesini başarılı bir şekilde yerine getirdik.

İnhisar Bilecik fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında meşhur olduk. Güvenlice fabrika söküyoruz.

İnhisar Kağıt Hurdası Alan Firmalar

İnhisar kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile irtibat kurarak hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı edinebilirsiniz. İnhisar kağıt hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki İnhisar hurda karton kilo fiyatını saat başı yollamaktayız Yüksek hurda kağıt fiyatıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alım satımı yapıyoruz. İlçede renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık sayesinde satıcılara çok daha fazla kazanma avantajı iletiyoruz.

Anlık İnhisar Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. İnhisar hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi İnhisar piyasasında hızlıca değişiyor. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımında piyasadan daha fazla fiyatlar öneriyoruz.

İnhisar 2.el Restoran Aletleri Alanlar

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, meze dolapları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmek için siz kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz.

İnhisar Kumaş Alanlar

Bilecik İnhisar çevresinin tamamında hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alım satımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Hurda kumaş firesi alım satımı yapılmaktadır. Spot iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz.

Kiloyla pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. İnhisar kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alanlar arasındayız. Buradaki İnhisar kumaş hurdası kg fiyatı bugün güncellendi.

İnhisar 2.El Eşya

Çok az kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan salon takımlarınızı kapınızdan alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapanlar başlıklı makalemizi okuyunuz İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak nedeniyle bizimle etkileşime geçebilirsiniz. İkinci el bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el mobilya satıyoruz.

İnhisar İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Sitemizdeki İnhisar ikinci el market rafı fiyat listesi güncelliğini koruyor. Raf hurda alan yerler sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. İnhisar 2. el hurda raf alımı nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan depolardan aldığımız market rafı hurdası, çelik raflar, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen kullanılabilir olan 2. el market rafları satıyoruz.

İnhisar Klima Hurda Alan Hurdacılar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima İnhisar bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. İnhisar ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

İnhisar Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Molozlar İnhisar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan araziye taşınır. Halk Metal tarafından satın alınacak her türlü hurdanın tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılır.

En Yakın İnhisar Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak İnhisar genelinde hurda almaktayız. En yakın İnhisar hurdacı firması hizmetiyle her nevi hurda alımında ayağınıza personellerimizi yolluyoruz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurdacı İnhisar genelinde hizmet ediyoruz. İnhisar hurdacı şirketi içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme almaya başladık.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp