Eskişehir Hurdacı

İnönü Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

İnönü bölgesinin etrafında hurda fiyatı sormak sebebiyle hurdacı telefonlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Türkiye’nin bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Eskişehir İnönü hurdacı firması olarak liderlik etmeye devam ediyoruz.

Halk Metal Hurdacılık ismimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Eskişehir hurdacı olarak İnönü ilçesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güncel İnönü hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizi ziyaret ettiğiniz gönderimizden detaylı öğrenebilirsiniz.

İnönü Hurdacıları

İnönü hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. İnönü etrafında benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle destek numaramızı aramalısınız. Eskişehir şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi İnönü daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Eskişehir İnönü ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İnönü bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. İnönü hurdacısı olarak Eskişehir ilinin her yerinde her türlü hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için konumuza en yakın araçlarımızı gönderiyoruz.

İnönü Hurdacı Numarası

Eskişehir İnönü yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. İnönü hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boşa zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak üzere telefon numaramızı aramalısınız.

İnönü Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

Halk Metal Hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. İnönü hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. İnönü ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Buradaki İnönü hurda sarı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Sarı hurda alanlar içerikli konuya göz atabilirsiniz. Bu neden ile İnönü sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi yoktur.

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır.

İnönü Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Eskişehir İnönü krom tank hurdası fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

İnönü Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımında yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. İnönü hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. İnönü yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı zaman kaybetmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşüyor. Eskişehir İnönü geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurdası alan İnönü hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

İnönü Sac Hurdası Alımı

İnönü Eskişehir ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

İnönü Hurda Bakır Alanlar

Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz. Hurda bakır alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan İnönü hurdacı telefonunu hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bu sayfadaki Eskişehir İnönü hurda bakır ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Eskişehir İnönü bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İnönü içinde bakır hurdası almaktayız. İnönü hurda bakır fiyatları için arayın. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz.

İnönü Hurda Alüminyum Alımı

Siz değerli müşterilerin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Eskişehir İnönü alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Her türlü hurda alüminyum alınır. İş yerimize verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel alımı yapan hurdacı firmasıyız. İnönü ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Buradaki İnönü hurda alüminyum fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki metne bir göz atın

İnönü Kurşun Hurda Alan Yerler

Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu düşünülüyor. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renkli haliyle bilinir. Kurşun hurdası alımı paylaşımımızı geziniz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu sökümü yapıyoruz. Eskişehir, İnönü kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki İnönü çatı minare kurşunu fiyat listesini dileyene günlük göndermekteyiz.

İnönü Hurda Kablo Alımı

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan İnönü hurdacı arayanlar için buradayız. . Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Kapıdan hurda tek damar kablolar alıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. İnönü kablo hurdası alan yerler arasındayız.

İnönü ilçesinin tamamında %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alıyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Eskişehir İnönü hurda kablo ton fiyatını günlük göndermekteyiz.

Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları için en iyi fiyatı gönderiyoruz. İnönü hurdacısı Halk Metal Hurdacılık her türlü antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor.

İnönü Çinko Hurda Alanlar

İnönü etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İnönü nikel hurdası ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için telefon numaramıza iletişim kurabilirsiniz.

İnönü Hurda Demir Alan Firmalar

Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. İnönü ilçesinde hurda demir ticareti yapıyor. Hurda demir, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller arasında bulunur. Burada yer alan İnönü demir kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

İnönü etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı edinmek amacı ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız.

İnönü Nikel Hurdası Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. İlçe genelinde hurda turbo nikel, %95 şablon nikel , %99 şablo nikel hurdası, anot nikel hurda alıyoruz. Bu neden ile hurda nikeller taşınırken çok dikkatli hareket edilmelidir. İnönü nikel hurda alımı yapıyoruz.

İnönü Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Genellikle rengarenk meyve suyu şişesi, oto camları biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir. İnönü genelinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Genellikle rengarenk meyve suyu şişesi, oto camları biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir.

İnönü 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından bir kaç blok yapımında kullanılan yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan satın aldığımız Yıkılan depo binalarından temin edilen kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere satan firmalar içindeyiz.

İnönü Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir şekilde fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Yıllardır binlerce fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay sayılmaz. İnönü fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü yerdeyiz.

İnönü Hurda Klima Alanlar

İnönü çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima İnönü çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

İnönü Moloz ve Hurda Nakliyesi

İnönü hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdaların bize ait alana taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları İnönü Belediyesi tarafından önceden bildirilen alanlara boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılır.

En Yakın İnönü Hurdacı

En yakın İnönü hurdacı firma ismiyle her nevi hurda malzeme alımında adresinize personellerimizi yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı İnönü etrafında hizmet vermekten mutluluk duyarız. İnönü hurdacı olan firmamızla kapınızdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal Hurdacılık olarak İnönü etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz.

İnönü Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken borsasından daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Anlık hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Güncel akü hurdası fiyatları içerikli konuya bir göz atabilirsiniz İnönü hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları saatlik olarak güncelleniyor.

İnönü 2.el jeneratör Alan Hurdacı

Hurda jeneratör alan İnönü hurdacıyız için yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru yerlerdeniz.

İnönü Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Eskişehir il İnönü bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, polistren kristal hurda alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İnönü plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan İnönü hurdacısıyız. Sayfamızda paylaşılan İnönü hurda plastik ton fiyatlarını telegram grubuna güncel olarak ulaştırılmaktadır En ideal fiyatlarla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

7/24 Açık İnönü Hurdacı

7/24 İnönü hurdacı firması firmamız vasıtasıyla hafta sonları bile kapınıza kadar geliriz. Yaklaşık sekiz seneden bu yana hurda alımı yapıyoruz. Sizlerin sağladığı deneyimler süreci ile makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

İnönü Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alan hurdacı firma gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Bu sebep ile depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir.

İnönü 2.el Restaurant Malzemesi Alım Satımı

Kullanılabilir durumda tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Sanayi tipi restoran malzemeleri alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb. cafe restaurant tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. 2.el krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilir.

İnönü Hurda Kumaş Alanlar

Hurda parça kumaş alımı yapıyoruz. Eskişehir İnönü etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alımlarında yerinize uzman ekip göndermekteyiz. Toptan hurda kumaş topu, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı için peşin parayla ödeme yapılır.

Spota düşmüş pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik satmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayınız. İnönü kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki İnönü kumaş hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

İnönü Hurdacı Sitesi

İnönü hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızın iş birliğiyle atıl hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza her hali ile yaşanır bir Eskişehir İnönü oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemelerinizin alımını yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

İnönü Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken apartmanların en baştan yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her cinsten hurda malzemeyi ücretle alıyoruz.

İnönü Hurda Karton Alan Yerler

Yüksek fiyata karton bardak, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda peçete alıyoruz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent ile satıcılara piyasa değerinden daha yüksek kazanç etme imkanı veriyoruz. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılmış olan İnönü karton hurda fiyatları güncelliğini koruyor Eskişehir İnönü kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki şirketimiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz.

İnönü Araba Hurdası Alan Yerler

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda İnönü bölgesinde araç hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Ancak hurda otomobil vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Tabiki de size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, çekme belgeli hurda araba, hurda motor alımı için dilediğiniz an arayabilirsiniz.

İnönü 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla kapanan elbiseciler tarafından satılan hurda çelik raflar, reyonlar, market rafı hurdası, mağaza rafları, demir raflar içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki İnönü 2.el market rafı fiyat listesini grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler gönderimizi okursanız harika olur. Hurda raf İnönü almak sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

İnönü Beyaz Eşya Hurdası

Piyasasından ucuz fiyata titiz şekilde kullanıldığı kolayca anlaşılan, 2.el salon tk. alabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi istediğiniz yerden satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı konusunda bilgi içeren gönderimizi gezebilirsiniz İyi durumda 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı sormak amacı ile firmamıza ait mobil telefonlarıyla iletişime geçerek sorular sorabilirsiniz. 2.el çalışma koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler için yüksek fiyattan ücretler yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp