Van Hurdacı

İpekyolu Hurdacı Hurda Alımı

İpekyolu ilçesinde hurda satmak nedeniyle firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Tam zamanlı İpekyolu hurda fiyatlarıyla faaliyetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Kimseye benzemeyen hizmetler beğeninize sunuyoruz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere okuduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz. En hızlı İpekyolu hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Van hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal adıyla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Yurdumuzun dört bir keşesinde, her türlü hurda alımında profesyoneliz.

Van İpekyolu Hurdacısı

İpekyolu hurdacısı olarak Van genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurda eşya için müsait hurda nakliye ekiplerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz İpekyolu genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğramış metalleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her nevi sarı hurdası satmak amacıyla mobil hatlarımızı aramalısınız. İpekyolu hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İpekyolu çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Van ilinin gözde ilçesi İpekyolu daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Van İpekyolu için değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

İpekyolu Hurdacı Telefon Numarası

Van İpekyolu hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Van İpekyolu hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla tuşyalabileceğiniz konumdadır. Boşa süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz.

İpekyolu Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda her ölçüde ikinci el trapez sac hurda var. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. İpekyolu ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih etmelisiniz.

İpekyolu Çinko Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Van, İpekyolu çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İpekyolu hurda çinko levha kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurda alan hurdacılar paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda ton fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

İpekyolu Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. İpekyolu hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. İpekyolu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebepten metalin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. İpekyolu hurdacı firma olan Halk Metal her nevi hurda atık alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda karton almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

İpekyolu Sarı Hurda Alımı

İpekyolu hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bu sayfadaki Van İpekyolu hurda sarı pirinç fiyatlarını whatsapp grup üyelerine ücretsiz yollanmaktadır. Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı metni ziyaret edin. İpekyolu ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretinde liderlik etmektedir.

İtiraf etmek lazımsa hurda sarı olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda deniliyor. Bu sebeple İpekyolu hurda sarı alımı yapmaktayız.

İpekyolu Alüminyum Hurdası Alımı

Sayfamızda yayımlanan Van İpekyolu alüminyum hurda fiyat listesini grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek satışı amacıyla arayabilirsiniz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. İpekyolu bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Van İpekyolu alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

İpekyolu Hurda Krom Alan Hurdacılar

Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Buradaki İpekyolu hurda krom fiyatlarını kayıt olanlara günlük yollanmaktadır. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız.

İpekyolu Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alırız. İpekyolu hurda kurşun için konumunuza geldiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Van İpekyolu kurşun hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı bölümünü mükemmel olur.

İpekyolu Demir Hurda Alanlar

Halk Metal Van İpekyolu ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüze bir göz atmalısınız. Unutmayın ki her tür demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için hemen arayın. Hurda demir alan hurdacılar gönderisine göz gezdirirseniz mükemmel bir şey yapmış olursunuz. İpekyolu çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok bulunan madenler içindedir. Sitemizde yayınlanan İpekyolu toplama demir hurdası ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

İpekyolu Hurda Kablo Alan Yerler

İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizde yayımlanan İpekyolu ttr kablo hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Daha kesin sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı metini okuyun. Van İpekyolu kablo hurdası alıyoruz.

Van İpekyolu genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımında tecrübeye sahibiz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bizi arayabilir.

Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Satıcılarda kolayca satılan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan İpekyolu hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alımı yaparken anlık fiyatı veriyoruz. İpekyolu hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz.

İpekyolu Hurda Bakır Alan Firma

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. İpekyolu bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayınız.

Buradaki İpekyolu sorma bakır hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Van İpekyolu bakır hurda alan yerler içindeyiz. İpekyolu içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Hurda bakır makalemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır alan İpekyolu hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

7/24 Hurda Alan İpekyolu Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren İpekyolu hurdacı firması firmamız vasıtası ile 7/24 geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Sizlerin sağladığı özgüvenle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Tam tamına 21 senedir geri dönüşüm hizmeti sunmaktayız.

İpekyolu 2.el Raf Hurdası

Bu sayfadaki İpekyolu 2.el market rafı kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurdası ton fiyatı yazısına bir bakınmak istersiniz. Hurda raf İpekyolu satmak nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Genellikle batan pastanelerden elde ettiğimiz market rafı hurdası, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız 2.el raf satışı yaıpyoruz.

İpekyolu Hurda Akü Alımı

Hurda akü içerdiği kurşunlu suları sebebi ile değerlidir. Araçlarda enerji deposu bulunmaktadır. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

En Yakın İpekyolu Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak İpekyolu bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Bu şekilde size en yakın hurda alan yerler İpekyolu etrafında hizmetler vermekten kıvanç duyarız. İpekyolu hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda almaya devam ediyoruz. En yakın İpekyolu hurdacı deposu olarak hurda tartımı yapmak için adresinize geliyoruz.

İpekyolu İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç makinesi, alçı mikseri, boya makinesi 2.el demir iskele, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılmış market vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalan fabrikalardan edindiğimiz

İpekyolu Güncel Hurda Fiyatları

Hurda krom fiyatları konulu metne göz gezdirebilirsiniz En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. İpekyolu hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri günlük güncelleniyor. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsa fiyatlarından daha fazla fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

İpekyolu Hurda Klima Alanlar

İpekyolu çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası İpekyolu ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

İpekyolu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinalı bir biçimde yapılır. Yıkım molozları İpekyolu Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen alanlara dökülür. İpekyolu hurdacı tarafından alınan tüm hurda malzemelerin tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

İpekyolu Plastik Hurdası Alanlar

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. En avantajlı fiyatlarla hurda mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız. Van ile İpekyolu ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. İpekyolu hurda plastik alımı yapanlar içerisinden ön planda olan İpekyolu hurda deposuyuz. Sitemizdeki Van İpekyolu hurda naylon kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız

İpekyolu Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde İpekyolu çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araç hurdası, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
, römork, motor hurdası .

İpekyolu İkinci El Lokanta Aletleri Alım Satımı

Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocak, paslanmaz salata reyonları, evye, krom paslanmaz küvet, krom davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını yakından incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel reataurant aletleri alım satımı yapıyoruz. Çok kısa süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alınır. 2.el tabak kurtuma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilir.

İpekyolu Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kilosuyla ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden aramalısınız. Van İpekyolu kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Bu sayfadaki Van İpekyolu kumaş hurdası fiyat listesini whatsapp gurubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Van İpekyolu ilçesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında belirttiğiniz yere gelecek ekibi oluşturduk.

Yüksek tonajlı dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımında peşin para ile ödeme yapıyoruz. Van İpekyolu etrafında parça kumaş hurdası almaktayız.

İpekyolu 2.el Ev Eşyası

Kısa süre kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki mobilyalarınızı yerinize gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinası hurdası fiyatları hakkında bilgi veren paylaşımı okuyunuz Yeniden farksız ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart fiyatları sormak nedeni ile bize ait cep telefonlarla iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürünün firmamızda mevcut olup olmadığını sorabilirsiniz. Sahibinden satılık büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları devamlı bulunur. Ederinden ucuz fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz.

İpekyolu Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha çok iyi bir Van ve daha çok yaşanılır İpekyolu oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. İpekyolu hurdacılar sitesindeki depomuzla hizmetler veriyoruz.

İpekyolu Jeneratör Hurda Alım Satımı

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatları sunuyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel sıfırdan en ufak farkı bulunmayan ikinci el jeneratör satılır.

İpekyolu Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan suları koruyan inorganik yumuşak olmayan bir maddedir. İpekyolu ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Özellikle renkli kırılmış araba camları, soda ve gazoz şişesi vs. hurda camlar baya fazla alıyoruz.

İpekyolu Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılması gereken apartmanların uygun bir biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cinste hurdayı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz.

İpekyolu Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirli olabilir. İpekyolu nikel hurda alıyoruz. Van İpekyolu bölgesinde anot nikel, nikel turbo, %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurda alıyoruz.

İpekyolu Karton Hurdası Alımı

İpekyolu hurda kağıt aldığımız yerler içindedir. Burada yayımlanan İpekyolu hurda karton kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere değerinden daha yüksek oranda kazanma şansı takdim ediyoruz. İpekyolu hurda kağıt alan hurdacılar içindeki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satışı yapabilirsiniz. derinden çok fiyata peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz.

İpekyolu Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Fabrika sökülürken önce yıkılması teklif edilen tesisin detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. İpekyolu fabrika söküm işi yılların deneyimine sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar içinde öncü bir yerdeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp