Hatay Hurdacı

İskenderun Hurdacı

Halk Metal Hurdacılık adıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Hatay İskenderun hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Güzel yurdumuzun dört bir noktasından, hurda alıyoruz. Güncel Hatay İskenderun hurda fiyat listeleriyle hurda almaktayız. Diğerlerinden farklı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimizi okuduğunuz gönderiden öğrenebilirsiniz. Hatay İskenderun bölgesinin etrafında hurdalarınızın fotoğraflarını yollamak nedeniyle gece gündüz iletişim numaralarımıza iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bol miktarda alımlarda İskenderun piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Hatay hurdacısı olarak İskenderun ilçesinde hizmet ediyoruz.

Hatay İskenderun Hurdacıları

İskenderun hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. İskenderun çevresinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda atık satışı nedeniyle telefonumuzu telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Hatay ilinin tatlı ilçesi İskenderun öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Hatay İskenderun için değil, her yerde hizmet vermekteyiz. İskenderun hurdacı olarak Hatay bölgesinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeniz için çevrenizdeki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam ediyoruz. İskenderun genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğini korumaktayız.

İskenderun Hurdacı Numarası

İskenderun adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer alır. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı talep etmek üzere çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boşa süre geçirmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. İskenderun hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

İskenderun Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için arayın. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. İskenderun ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı müşteriyle yapıyoruz. Sitemizdeki İskenderun hurda alüminyum kg fiyatı anlık güncelleniyor. Alüminyum alan hurdacı başlıklı konuyu okuyun Hatay İskenderun alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz.

İskenderun Demir Hurda Alan Firma

Bildiğiniz gibi her türden pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Hurda demir, yeryüzünde çokça bulunabilen metaller içindedir. Buradaki İskenderun inşaart demiri kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı istemek amacı ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısını geziniz. Halk Metal Hurdacılık İskenderun bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. İskenderun ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

İskenderun Kablo Hurda Alımı

Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. İskenderun hurdacı firma olarak özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki İskenderun ttr kablo hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Müşterilerde sıklıkla edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Hatay İskenderun ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriğe bir göz atın. İskenderun ilçesinde hurda kablo almaktayız. Lakin tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alım satımı yaparken en güzel fiyat listesini teklif ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasasından daha yüksek fiyatlar veriyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Bundan başka çok damarlı kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İskenderun hurdacı arayanlar için buradayız. .

İskenderun Sac Hurdası Alım Satımı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İskenderun bölgesinin tamamında sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı istemek için.

İskenderun Hurda Alımı

İskenderun adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetleri düşebilir. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır almak üzere yerinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, bakır, demir hurda, kablo, çinko hurdası, çatı minare kurşunu aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. İskenderun hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Hatay İskenderun ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda alım satım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

İskenderun Krom Hurdası Alımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalesini okuyabilirsiniz. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Hatay İskenderun hurda krom kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

İskenderun Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Hatay, İskenderun kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İskenderun kurşun hurda kg fiyatını isteyene her gün yollanmaktadır. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda fiyatları gönderisini inceleyiniz.

İskenderun Hurda Sarı Alımı

Pirinç metaline halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Gerçekte sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır.

Bu sebeple İskenderun hurda sarı alanlar içerisindeyiz. İskenderun ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda almaktadır.

Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. İskenderun hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Sitemizdeki İskenderun pirinç sarı ton fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli metine göz gezdirebilirsiniz.

İskenderun Hurda Çinko Alımı

Buradaki İskenderun nikel hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar paylaşımını incelerseniz şahane olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. İskenderun bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

İskenderun Hurda Bakır Alanlar

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İskenderun bakır hurdası kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Hatay İskenderun bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan İskenderun hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. İskenderun içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. İskenderun bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

İskenderun 2.el Ev Eşyası

Piyasasından makul fiyatlarla yeni ve ikinci el ev mobilyası satıyoruz. Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi nakit ücret ile alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alan firma başlıklı içeriğimizi incelemelisiniz 2. El büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları temin edilir.

İskenderun Hurda Jeneratör Alan Yerler

Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alıyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Anlık İskenderun Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatından yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Daha doğru sitemizdeki hurda fiyatları yazıya bir göz atın İskenderun hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında saatlik olarak değişiyor. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak amacıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İskenderun Hurda Karton Alanlar

İskenderun hurda kağıt aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki İskenderun hurda karton kağıt kilo fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatları ile kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan depolar içerisindeyiz. İskenderun hurda kağıt alıp satanlar arasındaki işletmemiz sunduğu hizmetler ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kâr elde etme olanağı veriyoruz.

7/24 Hurda Alan İskenderun Hurdacı Firması

7/24 açık İskenderun hurdacı firmamız aracılığıyla haftasonları dahil hurda alıyoruz. Yaklaşık on iki senedir hurda alım yapmaktayız. Akıp giden yılların kazandırdığı profesyonellik vasıtasıyla sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

İskenderun Araba Hurdası Alanlar

Zaman zaman İskenderun bölgesinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. İskenderun hurda alımında hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, hurda vagon, çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

En Yakın İskenderun Hurdacı

En yakın İskenderun hurdacı adıyla hurda eşya alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı firma İskenderun çevresinde hizmetler vermekten onur duyarız. Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak İskenderun çevresinde hurda alımı yapıyoruz. İskenderun hurdacı firma bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile konumdan hurda satım hizmeti vermekteyiz.

İskenderun Cam Hurda Alım Satımı

İskenderun yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Genelde şeffaf içecek şişesi, araba camı cinslerde hurda cam bulunmaktadır.

İskenderun Hurdacı Sitesi

Olması gerektiği gibi iyi bir Hatay ve olduğundan yaşanır İskenderun için gece gündüz çalışıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. İskenderun hurdacılar sitesindeki dükkânımızın yardımı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

İskenderun Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin titizlikle dolaşılarak uygun projenin seçilmesi gerekiyor. Güvenli şekilde fabrika söküyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika söküm ihalesini güvenle gerçekleştirdik.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. İskenderun fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

İskenderun Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İskenderun etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası İskenderun ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır.

İskenderun Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenle ekiplerimizle yapılıyor. İskenderun hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyaların işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları İskenderun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planan yerlere nakledilir.

İskenderun Akü Hurda Alım Satımı

Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya hurda akü denir. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılır. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvı sebebi ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akü hurda fiyatları gönderisini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla Halk Metal Hurdacılık gibi kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan enerji kaynağıdır.

İskenderun Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp, satılırken gayet özen ile hareket etmeliyiz. İskenderun nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz.

İskenderun 2.el Lokanta Aletleri Alanlar

Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, salata dolapları vs lokanta ve restoran tipi mutfak aletlerini görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar satan firmalar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilir. İş görecek durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız.

İskenderun Hurda Kumaş Alanlar

Hatay İskenderun etrafında hurda parça kumaş almaktayız. Yüksek tonajlı nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Hatay İskenderun ilçesinde viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alım satımlarında bulunduğunuz yere geliyoruz. Spot ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen arayın. Bu yazdıda yayımlanmış olan İskenderun hurda kumaş ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. İskenderun kiloayla tartıp kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

İskenderun Bina Yıkımı

İskenderun kentsel dönüşüm yüzünden yenilenecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi ücretsiz yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülen penceler, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları piyasa fiyatına almaktayız. Yıkımda istenen iş güvenliği önlemleri

İskenderun İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Hatay İskenderun ikindi el raf hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alan hurdacı linkine tıklamalısınız. İskenderun 2. el raf hurdası satın almak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen marketlerden satın aldığımız reyonlar, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafları, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el market rafı satıcıları içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz.

İskenderun Plastik Hurda Alımı

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İskenderun hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki İskenderun plastik ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz Güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Hatay ile İskenderun ilçesinin tümünden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

İskenderun 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batmış fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılan ev binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alan firmalar içerisindeyiz. İnşatlarda alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp