Gaziantep Hurdacı

İslahiye Hurdacı Numarası

İslahiye çevresinde hurda satmak nedeni ile gece gündüz firmamıza iletişime geçmeniz yeterlidir. Tam zamanlı İslahiye hurda fiyatları ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. En deneyimli İslahiye hurdacı firmasıyız. Halk Metal Hurdacılık şirketimizle hizmet veriyoruz. Yurdun dört bir tarafında, hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Gaziantep hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Gaziantep İslahiye Hurdacısı

İslahiye hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İslahiye bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Gaziantep şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi İslahiye daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Gaziantep İslahiye etrafında değil, bütün ilçelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İslahiye bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin faydası için çalışıyoruz. İslahiye hurdacı olarak Gaziantep bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için yakın çevredeki hurda alım elemanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

İslahiye Hurdacı Telefonu

Gaziantep İslahiye yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır. İslahiye hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. Boşa zaman geçirmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak amacı ile firmamızı aramalısınız.

İslahiye Hurda Alan Yerler

Hurda bakır alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar arasındayız. Gaziantep İslahiye ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

İslahiye kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suylatemas ederse korozyona uğruyor. Bu sebepten malzemenin değerleri düşebilir. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. İslahiye hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz.

İslahiye Hurda Krom Alımı

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası ton fiyatı makalemize bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Gaziantep İslahiye krom hurdası ton fiyatı günceldir.

İslahiye Kablo Hurda Alım Satımı

İslahiye hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Lakin tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı için en güncel fiyat teklifini gönderiyoruz. Hurda kablo başlıklı içeriğe göz atın.

Etrafta hızlıca edinilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablo telindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Burada bulunan İslahiye ttr kablo hurdası kg fiyatını arzu edene günlük yollamaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyat veriyoruz. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İslahiye hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İslahiye bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. İslahiye ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmalar arasında piyasasının üstünde fiyatı biz veriyoruz.

İslahiye Kurşun Hurda Alımı

Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. İslahiye hurda kurşun alımı için yerinize geldiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Gaziantep İslahiye çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini telegram gurubumuza katılanlara günlük göndermekteyiz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası
, Cami kurşunu için yüksek fiyat sunuyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alım satımı paylaşımımıza bir göz bakarsanız harika bir şey yapmış olursunuz.

İslahiye Alüminyum Hurda Alanlar

Gaziantep İslahiye alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Bu sayfadaki İslahiye hurda alüminyum ton fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış metini inceleyin Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. İslahiye ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İslahiye Bakır Hurdası Alanlar

İslahiye bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki İslahiye yanık bakır hurdası kilo fiyatı daima güncellenmektedir. Gaziantep İslahiye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

İslahiye içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır boru hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alıyoruz. Bakır alan İslahiye hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

İslahiye Hurda Demir Alımı

İslahiye ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Hurda demir, İslahiye ilçesinde en çok kullanılan madenler içindedir. Sayfamızdaki İslahiye extra demir hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Hurdacı firmamız İslahiye bölgesinin her yerinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için İslahiye hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümüne bir göz gezdirmek istemelisiniz.

İslahiye Çinko Hurdası Alımı

İslahiye çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfada paylaşılan İslahiye nikel hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatı paylaşımımıza bir göz atmanız iyi olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

İslahiye Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Gaziantep İslahiye hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. İslahiye ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

Doğruyu söylemek lazımsa hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu neden ile İslahiye sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İslahiye sarı pirinç kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Daha geniş sayfamızda daha önce yazılmış sarı pirinç alan hurdacılar içeriğe göz atın. Gaziantep İslahiye hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur.

İslahiye Sac Hurda Alım Satımı

Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde sıfır üründen farksız 2.el trapez sac bulunmaktadır. İslahiye çevresinin tamamında sac levha hurdası, sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatı istemek için.

İslahiye Hurda Fiyatları

Tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda ticareti yaparken borsa fiyatlarından yüksek ton fiyatları öneriyoruz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış konuya bir göz atabilirsiniz İslahiye hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları çabucak değişiyor. Güncel bilgiye erişmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

İslahiye Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha güzel bir İslahiye için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemelerinizin ticaretini yapmıyoruz. İslahiye hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin vasıtası ile hizmetler veriyoruz.

İslahiye Kırık Cam Hurda Alanlar

Genelde rengarenk araba camı, gazoz ve soda şişesi biçiminde cam hurda cinsleri çok fazla alınıp satılıyor. İslahiye ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Genelde rengarenk araba camı, gazoz ve soda şişesi biçiminde cam hurda cinsleri çok fazla alınıp satılıyor.

İslahiye Akü Hurda Alan Hurdacılar

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında sıkça kullanılır. Hurda akü alan hurdacılar gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Aküler diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Hurda aküler içindeki kurşun içeren sıvılar sebebi ile geri dönüşüm için değerlidir.

İslahiye 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte malesef işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz Yıkılan lokanta binalarından temin edilen kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pecere, kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz.

İslahiye Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. İslahiye kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken binaların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları gibi her cins hurda eşyayı alıyoruz.

İslahiye Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Gaziantep il İslahiye bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda naylon poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alım satımı yapıyoruz. İslahiye hurda plastik alan yerler içinden öne çıkan İslahiye hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İslahiye hurda naylon ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz

İslahiye İkinci El Jeneratör Alanlar

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan firmayız alım satımında iyi fiyatı veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren İslahiye Hurdacı Firması

Sektörün bahşettiği güvenle alet sayımızı çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz. 2006 yılından bugüne dek geri dönüşümde size hizmet veriyoruz. 7/24 İslahiye hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre hizmet etmekteyiz.

İslahiye Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla fiyatlarla kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. İslahiye Gaziantep hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz sunduğu hizmetler ile hurda koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satımı yapabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Gaziantep İslahiye karton hurda fiyat listesini arzu edenlere günlük yolluyoruz Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle müşterilerimize daha fazla miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz.

İslahiye İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki İslahiye ikinci el raf kilo fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firma makalesini dolaşmalısınız. Hurda raf İslahiye satışı yapmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan toptancılardan satın aldığımız çelik raflar, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı arasından seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satışı yaıpyoruz.

İslahiye Fabrika Bozumu

İslahiye fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek fabrikanın incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların ayarlanması doğru olur.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Sektörde çok sayıda fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik.

İslahiye Hurda Klima Alım Satımı

İslahiye etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası İslahiye çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İslahiye 2. El Lokanta Ekipmanı Alanlar

Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocak, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vs endüstriyel mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmek amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. 2.el tabak kurtuma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Profesyonel reataurant mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alınır.

İslahiye Parça Kumaş Alan Hurdacılar

Spota düşmüş hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı alımı için bizi hemen aramalısınız. İslahiye kiloayla tartıp kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki İslahiye hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. İslahiye etrafında jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz.

Kilosuyla parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında peşin parayla ödeme yapmaktayız. İslahiye ilçesinde hurda kumaş almaktayız.

İslahiye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu İslahiye Belediyesi’nce daha önceden belirlenen yere nakledilir. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınma işleri titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

En Yakın İslahiye Hurdacı Numarası

En yakın İslahiye hurdacı firma hizmetleri ile hurda metal alımında adresinize geliyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurdacı İslahiye ilçesinin tümünde hizmet veriyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak İslahiye bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. İslahiye hurdacısı firmamız ile kapınızdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

İslahiye Hurda Beyaz Eşya

İyi durumda 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefon numaramızıarayabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, çalışma masası alımında değerinde ödemeler yapmaktayız. Gaziantep İslahiye bölgesinde yeni gibi ve ikinci el salon takımı alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı başlıklı yazıyı ziyaret ediniz

İslahiye Hurda Araba Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat buldukça İslahiye çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda motor alımı yapıyoruz.

İslahiye Nikel Hurdası Alan Firma

Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. Bu sebep ile nikel hurdası toplanırken oldukça dikkatle hareket etmeliyiz. Bu bölgede anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz. İslahiye nikel hurda alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp