Avrupa Yakası HurdacıSarıyer Hurdacı

İstinye Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul İstinye mahallesinin tümünde 2.el ev eşyası ve hurda ticareti yapıyoruz İstanbul Sarıyer bölgesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için dilediğiniz yere profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Günlük Sarıyer İstinye hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Halk Metal firmamızla Sarıyer mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

İstinye mahallesinde hurdacı olarak her türden hurda malzemeyi almaktayız Hali hazırda İstanbul Sarıyer işletmeleri içindeyiz. Fakat Sarıyer İstinye mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

İstinye mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat teklif ediyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. İstinye mahallesi hurda plastik ve metal dönüşümü yapan tesisimiz bulunmaktadır. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

İstinye Hurdacısı

Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasında her türlü hurda alımı yapmaktayız. İstinye bölgesinde hurdacılık hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü hurda krom satmak sebebi ile hatlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. İstinye mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar içindeyiz. İstinye hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. İstinye etrafında eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. İstanbul merkezinin gelişen mahallesi İstinye 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Sarıyer İstinye etrafında değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde senede yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100 bin ton hastane atığı, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemenin %4’ünü metal malzemeler, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde onikisini hurda camlar, yüzde 43’ünü hurda kartonlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte beşi dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Çöpe atılan atıklar ülkemize 1 milyar beş yüz milyon ₺ zarar veriyor. Halk Metal ülkemizin zararına olan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını ülke bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

İstinye Hurdacı Telefon Numarası

İstinye Mh yerinden hurda malzeme alımı hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir. İstinye hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

İstinye Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. İstinye bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer İstinye yanık bakır hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Sarıyer İstinye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alıyoruz.

İstinye Mahallesi hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Hurda bakır bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan İstinye hurdacı şirketimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

İstinye Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı gönderimize göz atmak istersiniz. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Çok sert olduğu için zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır.

İstinye Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

İstinye mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. İstinye Mahallesi hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda bronz araiş alımında öncülük etmektedir. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Bu sebep ile İstinye sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Sarı pirinç hurda alanlar başlıklı metini ziyaret edin. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

İstinye Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Yerler

Sarıyer İstinye alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında lideriz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Sizin destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. İstanbul Alüminyum alan hurdacılar konulu yazıyı okuyun. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan firmayız. İstinye mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı için tartımları müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz.

İstinye Hurda Demir Alan Firmalar

Halk Metal İstanbul Sarıyer İstinye mahalle genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır.

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi almak için bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. İstinye mahallesinin tüm caddelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler arasında yer alır. Sayfamızdaki İstinye 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını whatsapp grubuna ücretsiz yolluyoruz.

İstinye Hurda Alım Satımı

Hurda demir almak için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. İstinye Mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın kıymetini düşürmektedir. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her tür hurda karton alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve inşaat demiri, hurda bakır, kurşun, hurda kablo, hurda çinko, alüminyum alımında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. İstinye hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

İstinye Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer İstinye mahallesinde çatı söküm çinkosu ton fiyatı günceldir. Çinko hurdası alım satımı linkine tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. İstanbul, Sarıyer İstinye bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan hurdacı firmalar yazısına mutlaka bir göz atın.

İstinye Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası
, Çatı söküm kurşunu için özel fiyat veriyoruz. Metal kurşun en eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun fiyatları yazımızı okumak iyi gelecektir.. İstanbul Sarıyer ve İstinye hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki İstinye hurda Cami kurşunu ton fiyatları günceldir.

İstinye Mahallesi Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Sarıyer İstinye bölgesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımına öncülük ediyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alımı yapıyoruz.

İstanbul Sarıyer İstinye Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alıyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye çevresinde hızlıca satılan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstinye hurda bakır kablo fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İstinye hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz.

Ancak enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır nedeniyle hurdacılar için önem taşır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablo hurda alanlar içerikli makaleye bir göz atabilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar şimdi arayın. İlaveten hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor.

İstinye Mahallesinde Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Hali hazırda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurda vardır. İstanbul Sarıyer İstinye ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

İstinye Hurda Klima Alanlar

Hurda klima İstinye mahallesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İstinye etrafında klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

İstinye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor. İstinye hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurda metallerin işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar İstinye Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen araziye naklediliyor.

İstinye İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan satıcılardan aldığımız İnşatlarda alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası ikinci el vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış ardiye vs. binalardan sökülen yeni gibi 2. el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz.

İstinye 2. El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacıyız. Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör satılır.

İstinye Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurda zehirlidir. Bu neden ile nikel hurdası alım satımında oldukça özen ile çalışılmalıdır. İlçe genelinde hurda turbo nikel, %99 şablon nikel hurdalar , %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. İstanbul Sarıyer ile İstinye mahallesi nikel hurdası alıyoruz.

İstinye Hurda Cam Kırığı Alımı

Genellikle renkli araba camları, kola şişesi vs. cam hurda baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor. İstinye genelinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Genellikle renkli araba camları, kola şişesi vs. cam hurda baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

İstinye 2.el Ev Eşyası

İkinci el büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları sürekli bulunur. Az 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi yerinden almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi paylaşılan gönderisini gezebilirsiniz Yeniden farkı bulunmayan 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak nedeniyle firmamıza ait numaraları arayarak irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla kullanılmış, 2.el oturma grubu satabilirsiniz.

İstinye Otomobil Hurdası Alan Yerler

Elbette sizlere hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda İstinye bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, römork, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

İstinye Mahallesi Plastik Hurda Alan En Yakın Firmalar

İstinye plastik hurda alımı yapan firmalar arasında öncü işletmeyiz. Sayfamızdaki İstinye hurda plastik fiyat listesini dileyenlere bedelsiz göndermekteyiz Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. İstanbul ve İstinye bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. En avantajlı fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda almaktayız.

İstinye Mahallesinde Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içindeki kurşun içeren sıvı nedeni ile hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alımı konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bu neden ile bizim ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme dökümhanesi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında bulunur. Zamanla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurdası alanlar gönderimize bir göz atabilirsiniz. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

7/24 Hurda Alan İstinye Hurdacı Firma

7/24 İstinye hurdacı dükkanımız sayesinde 7/24 hurda eşya alım satımı yaparız. Sektörün bahşettiği deneyim aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan sekizden bugünlere kadar hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

En Yakın İstinye Hurdacı Firma

En yakın İstinye hurdacı firması olarak hurda metal tartımı yapmak nedeni ile bulunduğunuz yere geliyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak İstinye mahallesinde hurda alıyoruz. İstinye hurdacıları arasında arasındaki ekiplerimiz ile konumdan her çeşit hurda eşya alım satımına devam ediyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alan yerler İstinye bölgesinde hizmetler ediyoruz.

İstinye Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. İstinye fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz.

Bu sebeple fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Öncelikle yıkıma hazırlanan binanın incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması daha doğrudur. Daha önce bol miktarda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

İstinye Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde müşterilerimize piyasadan yüksek oranda kazanma şansı iletiyoruz. İstinye mahallesi kağıt hurdası alan firmalar içindeki işletmemiz verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Buradaki İstinye mahallesi karton hurda kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz derinden çok hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz.

İstinye Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler vb. tüm hurdayı satın alıyoruz. İstinye mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki yazıda bahsettiğimiz fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm güvenlik önlemleri

İstinye 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla kapanan mandıralar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, orta reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el raf hurdası satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası fiyatı makalemize bakmak istersiniz. Buradaki İstinye Mahallesi 2.el raf kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. İstinye hurda raf satışı yapmak amacıyla firmamıza ait numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

İstinye Hurdacılar Sitesi

İstinye hurdacılar sitesindeki firmamızın sayesinde atıl hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Olduğundan güzel bir İstanbul Sarıyer ve her haliyle temiz İstinye mahallesi yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

İstinye Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kiloyla ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayın. İstinye kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer İstinye hurda kumaş kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. İstinye etrafında hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alım satımlarında yerinize gelmekteyiz.

Kiloyla hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda kumaş topu, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. İstinye mahallesinde hurda kumaş almaktayız.

İstinye Mahallesinde İkinci El Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Temiz tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Depomuzda bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipi mutfak malzemesini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Çok kısa bir süre kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alıp satmaktayız. 2.el endüstriyel tip mutfak ekipmanları alıyoruz.

Güncel Anlık İstinye Hurda Fiyatları

En güncel hurda kilo fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. İstinye hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde uygulanılan kilo fiyatları piyasada her an güncellenmektedir. Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarda hurda alımında diğer İstinye hurdacılardan fazla kilo fiyatları veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp