Rize Hurdacı

İyidere Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Rize İyidere merkezinde hurda satmak sebebiyle gece gündüz firmamıza iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Rize İyidere hurdacı firması olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Güncel İyidere hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetler beğeninize sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Türkiyemiz’in dört bir noktasından, her çeşit hurda satışı amacıyla arayın. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak hizmet vermeteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Rize hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

İyidere Hurdacıları

İyidere hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Rize İyidere içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her türlü kablo hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Rize ilinin eşsiz ilçesi İyidere sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İyidere ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İyidere hurdacı olarak Rize genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdakimiktardaki atık malzeme için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz İyidere genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlığın geleceğini kurtarıyoruz.

İyidere Hurdacı Numarası

İyidere adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satmak üzere numaralarımızı aramanız yeterlidir. İyidere hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın.

İyidere Hurda Bakır Alımı

İyidere bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İyidere hurda bakır fiyatlarını uygulamamızı kulananlara her gün ulaştırıyoruz. Rize İyidere bakır hurda alan yerler arasındayız. İyidere bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar konumuzda detaylı bilgi var. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan İyidere hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

İyidere Hurda Kablo Alan Yerler

Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İyidere hurdacı firmayız. . Kablo hurdası telindeki bakır nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alımı esnasında en yüksek fiyatı vermekteyiz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Müşterilerde kolayca toplanan %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Rize İyidere hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız her türlü antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Rize İyidere hurdacısı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Rize İyidere ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasında değerinde fiyatı vermekteyiz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablo alan hurdacı içerikli makaleye göz atabilirsiniz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda yer alan İyidere elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kapıdan tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

İyidere Alüminyum Hurdası Alım Satımı

İyidere ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven için saygılar sunarız.

Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Rize İyidere hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum alınır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Sizin desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Bu sayfadaki Rize İyidere hurda alüminyum fiyatlarını uygulamamızı kulananlara günlük ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz

İyidere Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda her kalitede 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. İyidere Rize çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapan yerler içerisindeyiz.

İyidere Kurşun Hurda Alım Satımı

Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak için linkine tıklayınız. İyidere kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Buradaki İyidere çatı minare kurşunu ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşunun eski madenler içinde olduğu biliniyor.

İyidere Hurda Alan Firma

İyidere adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı hemen nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Bu neden ile malzemenin pazardaki kıymetinin düşmesine sebep olur. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız.

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurdası, hurda alüminyum, çinko hurda, demir hurdası, kurşun ve sarı hurda alırken yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. İyidere hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. İyidere hurdacı firması olan Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor.

İyidere Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Rize İyidere hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Doğruyu söylemek gerekirse sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. İyidere ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri bulunabilir. Dolayısıyla İyidere sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Bu sayfadaki İyidere hurda sarı pirinç fiyat listesini grubumuzdakilere günlük ulaştırmaktayız. Geniş bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar metni okuyabilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurdaların yanı sıra sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor.

İyidere Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki İyidere krom ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

İyidere Demir Hurda Alan Firma

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalesini incelemelisiniz. Demir, İyidere bölgesinde en çok çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Rize İyidere ekstra demir hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı öğrenmek amacı ile İyidere hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelir. Halk Metal Geri Dönüşüm İyidere genelinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. İyidere etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alırız.

İyidere Çinko Hurdası Alımı

İyidere bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Rize İyidere hurda çinko kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı yazımıza bir göz gezdirirseniz harika bir şey yaparsınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

İyidere Plastik Hurda Alım Satımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyidere hurda plastik alımı yapanlar içinde olan firmayız. Buradaki İyidere plastik hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz En idel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Rize ile İyidere bölgesinin tamamından jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz.

İyidere 2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası, alçı mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. İyidere etrafında yıkılan depo binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir 2.el pencereler, mutfak dolabı, kapı alan firmalar içerisindeyiz. Bunun ile birlikte işi bırakan depolardan aldığımız

İyidere Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımında bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Üstteki makalede anlattığımız fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda eşyayı ücretle alıyoruz. İyidere kentsel dönüşüm içerisinde yenilenmesi gereken evlerin tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz.

İyidere Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İyidere etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Klima hurdası İyidere bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler arasındayız.

İyidere Moloz Dökümü

İyidere hurdacı tarafından alınan her türlü hurda eşyalarınızın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılır. Yıkım molozu İyidere Belediyesi Fen işlerince daha önceden belirlenen yere dökülüyor.

İyidere Nikel Hurda Alımı

Bu ilçede %99 şablo nikel hurdası – %95 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. İyidere hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince hassas davranmalıyız.

İyidere 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Rize İyidere hurda çelik raf fiyat listesi az önce güncellendi. Raf hurda ton fiyatı bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz. Hurda raf İyidere satmak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Genellikle kapanan işyerleri tarafından satılan orta reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el raf hurdası satıyoruz.

İyidere Akü Hurdası Alımı

Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Otomotiv sektöründe enerji deposu sıkça kullanılabiliyor. Biraz süre sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alımı makalesine göz atmalısınız. Bu nedenle şirketimiz vb. firma içinde geri dönüştürme kazanları bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor.

İyidere Kağıt Hurdası Alan Yerler

İyidere hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm sunduğu hizmetler sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter tartımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesentle hurda satıcılarına ederinden fazla kazanma imkanı veriyoruz.

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, kağıt bardak alıyoruz. İyidere hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki İyidere hurda kağıt ve karton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz

İyidere 2.El Eşya

İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, anakart satın almak nedeni ile bize ait çağrı merkezi numaralarla iletişimde bulunarak ihtiyacınız olan ürünün depomuzda hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi dilediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası fiyatı başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz Piyasasından fiyatlarla yeni gibi ve 2. el yemek odası takımları satın alabilirsiniz. 2. El büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası bulunur.

Güncel Anlık İyidere Hurda Fiyatları

İyidere hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişmektedir. Doğru fiyat listesine erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alımında oldukça daha fazla fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

İyidere Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki suları tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Genelde renkli meşrubat şişesi, kırık oto camları ve benzeri cam hurdası yüklü miktarda alınıyor. İyidere etrafında cam hurda alan firmalar içinde faaliyet gösteriyoruz.

İyidere 2.el Lokanta Malzemesi Alanlar

İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi kuzine, meze reyonları, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Temiz tabak kurtuma makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Profesyonel reataurant aletleri almaktayız.

İyidere Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parti malı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, hurda ceketlik satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İyidere kilosuyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Rize İyidere hurda kumaş kg fiyatını uygulamamızı kulananlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Rize İyidere bölgesinin tümünde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında yerinize personelimizi gönderiyoruz.

Tonajlı iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, hurda spot kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

İyidere Hurdacı Sitesi

İyidere hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımızla hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık. Sırf bunları almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Halkımıza yaşanır bir Rize İyidere bırakmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

İyidere Fabrika Bozumu

İyidere fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içinde lider yerdeyiz. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Evvela sökülecek fabrika binasının detaylı biçimde incelenmesi gerekmektedir. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz.

İyidere Araç Hurdası Alan Yerler

Çok sıkışık olmadığımızda İyidere bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, motor hurdası . Elbette size araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

İyidere İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her voltajda yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren İyidere Hurdacı Firması

Sektörün bahşettiği kurumsallık süreciyle çağın teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan İyidere hurdacı olan şirketimiz ile zaman kavramı olmadan geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Okuduğunuz üzere 38 yıldır hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

En Yakın İyidere Hurdacı Firma

En yakın İyidere hurdacı ismiyle her çeşit hurda malzeme tartmak sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Bu nedenle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İyidere çevresinde hizmetler ediyoruz. İyidere hurdacıları içinde firmamız ile konumuzdan hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak İyidere etrafında hurda alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp