Anadolu Yakası HurdacıKadıköy Hurdacı

Feneryolu Hurdacı

Halk Metal firmamız ile Kadıköy Feneryolu mahallesi etrafında hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal profesyonel devam ediyor. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesinde hurda eşyalar ve 2.el eşyalar almaktayız Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Normalde Kadıköy firmaları içerisindeyiz. Fakat Kadıköy Feneryolu mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Anlık Kadıköy Feneryolu hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz.

Feneryolu hurdacı olarak hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla alıyoruz Feneryolu mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. Kadıköy Feneryolu hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

Kadıköy hurdacısıyız. Tonajlı hurda satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy içesi etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere gelmekteyiz

Feneryolu Hurdacı Firma

Feneryolu hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Feneryolu mahallesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebi ile numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı mahallesi Feneryolu sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Kadıköy Feneryolu etrafında değil, her yerde hizmet vermekteyiz. İstanbul Kadıköy hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Feneryolu mahallesi çevresinde hurda alan yerler içindeyiz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmette limitleri tanımıyor! Feneryolu bölgesinde faaliyet veriyoruz. Korozyona uğramış olan metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yurdumuzda yıllık 100 bin ton hastane atığı, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Bu malzemelerin %12’sini hurda camlar, %4’ünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde sekseni yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza 1.6 milyar TL zarar vermektedir. Firmamız gibi geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Feneryolu Hurdacı Numarası

İstanbul Kadıköy Feneryolu adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Feneryolu hurdacı telefonu bu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boşa süre geçirmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle firmamızı aramanız gereklidir.

Feneryolu Kablo Hurda Alımı

İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Feneryolu hurda bakır kablo kg fiyatını dileyene ücretsiz yollanmaktadır. Feneryolu Mahallesi genelinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satarak para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Güncel bilgi almak için sayfamızdaki hurda kablo alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Feneryolu hurdacı arayanlar için buradayız. İstanbul Kadıköy Feneryolu hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız.

Çünkü Halk Metal şirketimiz ile yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir.

Fakat tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Feneryolu bölgesinde bolca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Feneryolu mahallesinin tümünde hurda kablo alıyoruz. Yerinden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Feneryolu Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda ton fiyatı makalemizi okursanız iyi olur. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Kadıköy Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın.

Feneryolu Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun metali kullanılan eski madendir. Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi hurda kurşunu alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesinde kurşun hurdası alıp satmak için adresinize geldiğimiz mahallelerdendir. Buradaki Feneryolu hurda kurşun fiyat listesini her gün gönderiyoruz.

Feneryolu Çinko Hurdası Alımı

İstanbul, Kadıköy Feneryolu mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Kadıköy Çinko hurdası alımı gönderimizi gezmek iyi gelir. Bu sayfadaki İstanbul Kadıköy Feneryolu çatı söküm çinkosu ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Hurda çinko fiyatı yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Feneryolu Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı

Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy Feneryolu hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Feneryolu mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Dolayısıyla Feneryolu sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri sıkça bulunur.

Feneryolu Sac Hurda Alım Satımı

Hali hazırda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Anadolu Feneryolu Kadıköy bölgesinin tümünde sac levha hurdası, sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek nedeni ile. Hurda sac alanlar içerisindeyiz.

Feneryolu Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alım satımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler linkine tıklamalısınız. Güncel hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Demir, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki Feneryolu demir hurda ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Feneryolu mahallesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Feneryolu çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Feneryolu Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Tonajlı alüminyum, kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,hurda çinko, sarı hurdası ve demir hurda alımında fiyat listesi sunuyoruz. Feneryolu hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Feneryolu Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır. Zarar etmemek için biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların değerinin inmesine sebep olur. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda kablo almak için kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Feneryolu Hurda Bakır Alan Firmalar

Feneryolu içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Feneryolu mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Feneryolu bakır fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. İstanbul Kadıköy Feneryolu hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Feneryolu mahallesi hurdacı telefonunu şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

Feneryolu Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Feneryolu mahallesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Hurdacı firmamıza destek olanların destekleriyle durmadan büyüyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metini inceleyin. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme veriyoruz. Kadıköy Feneryolu Mahallesinde hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

Feneryolu Fabrika Bozumu

İşe başlamadan önce sökülecek mülkün incelikle gezilmesi gerekiyor. Güvenlice tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacılar arasında nam saldık. Uzun zamandır bol miktarda fabrika söküm ihaleleri aldık. Feneryolu mahallesinde fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz.

Feneryolu Hurda Cam Alan Firma

Genelde rengarenk araç camları, süt şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunuyor. Kadıköy Feneryolu etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Genelde rengarenk araç camları, süt şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunuyor.

Feneryolu Kağıt Hurdası Alım Satımı

Hurda karton, kağıt alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Feneryolu karton hurda fiyatlarını günlük yollamaktayız Yüksek fiyatlarla bristol hurda, karton bardak hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Kadıköy Feneryolu kağıt hurda alanlar içindeki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle size değerinden daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz.

En Yakın Feneryolu Hurdacı

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Feneryolu genelinde her tür hurda alırız. Feneryolu hurdacı arasındaki ekiplerimizle bildirdiğiniz sokaktan hurda almaya başladık. Bu biçimde sizlere en yakın hurdacı firma Feneryolu mahallesinde hizmetler veriyoruz. En yakın Feneryolu mahallesi hurdacı firma servisi ile hurda malzeme alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Feneryolu Hurda Araba Alanlar

Pek tabi size hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Feneryolu mahallesinde hizmet ediyoruz. Bazen Feneryolu çevresinde hurda araba alıyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb hurda zirai aletler
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Feneryolu Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz.

Feneryolu Nikel Hurdası Alım Satımı

İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesinde %95 şablon nikel ile %99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. İstanbul Kadıköy Feneryolu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir.

7/24 Hizmet Veren Feneryolu Hurdacı Firma

Farkına vardığınız gibi otuz beş seneden beri hurdacılık faaliyetleri vermekteyiz. 7/24 açık Feneryolu hurdacı firması olarak zamana takılmadan işimizin başındayız. Geçip giden yılların sağladığı profesyonelliklerle alet parkurumuzu arttırarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Feneryolu Mahallesi Klima Hurdası Alımı

İkinci el klima Feneryolu çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Feneryolu mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Feneryolu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Kadıköy Belediyesi tarafından bildirilen araziye naklediliyor. Yıkımda sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşıma işi itinalı bir şekilde firmamızca yapılıyor.

Feneryolu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Daha fazla güzel bir İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Sadece bu türde eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Feneryolu mahallesi hurdacılar sitesi 5. blok içerisindeki dükkanımızla geri dönüşüm yapıyoruz.

Feneryolu Hurda Akü Alımı

Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. Kadıköy Akü hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Akü içerdiği kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Motosikletlerde enerji ihtiyaçları için kullanılır. Hurda akü alanlar yazısını incelemek iyi gelecektir. Dolayısıyla bizim gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Feneryolu Hurda Plastik Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Feneryolu mahallesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Feneryolu hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Feneryolu hurdacı firmasıyız. Bu sayfada yayımlanan Feneryolu plastik hurdası kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Feneryolu Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticaretlerinde daha yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz. Güncel bilgiye ulaşmak için irtibat kurabilirsiniz. Feneryolu mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları her an değişiyor. Sayfamızda bulunanyeni hurda fiyatları metine bir göz atın

Feneryolu Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız. Raf hurdası alımı yazımıza bir göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Çoğunlukla kapanan aktarlardan elde ettiğimiz orta reyonlar, teşhir rafları, hurda market rafı, demir raflar, çelik raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizde yer almakta olan İstanbul Kadıköy Feneryolu 2.el market rafı fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısının linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Feneryolu satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Feneryolu 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda satılıktır. Dolayısı ile batan şirketlerden almış olduğumuz Feneryolu çevresinde yıkılan elbiseci binalarından çıkma hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

Feneryolu Kumaş Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Kiloyla atletlik kumaş, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız. Sitemizde bulunan Feneryolu kumaş hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

İstanbul Kadıköy Feneryolu kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Hurda kumaş alıyoruz.

Feneryolu bölgesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alımı için adresinize gelmekteyiz. Spot spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satışı yapmak için buradaki telefon numarasını şimdi arayınız.

Feneryolu 2.el Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

Kısa süre kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alınır. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, dinlendirici, evye, küvet, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek için sizi depolarımıza davet etmekteyiz.

Feneryolu Mahallesinde 2.El Eşya

Piyasasından uygun fiyatlarla sıfır gibi ve ikinci el kanepe satın alabilirsiniz. Temiz personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası temin edilir. Yeni gibi 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak sebebi ile bize ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Çok az kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatı konulu sitemizi incelemelisiniz

Feneryolu Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Feneryolu kentsel dönüşüm içinde kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek imar edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurda eşyayı almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp