Yozgat Hurdacı

Kadışehri Hurdacı Hurda Alımı

Kadışehri merkezinde hurdanızın resimlerini yollamak nedeni ile çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz. En yakın Kadışehri hurdacı firmasıyız.

Halk Metal şirketimizle faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda malzeme alımına özel yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yozgat hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Yozgat Kadışehri hurda piyasa fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi sunmaktayız. Bütün faaliyetlerimize bulunduğunuz makalemizden erişebilirsiniz.

Yozgat Kadışehri Hurdacı Firma

Kadışehri hurdacısı olarak Yozgat ilinin her yerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdanız için en yakın araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz Kadışehri bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak sebebi ile telefonlarımızı aramalısınız. Kadışehri hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Yozgat Kadışehri ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Yozgat şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Kadışehri daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kadışehri için değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Kadışehri Hurdacı Telefon Numarası

Yozgat Kadışehri hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Kadışehri adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları talep etmek nedeni ile bizleri aramanız gereklidir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Kadışehri Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Yozgat Kadışehri hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Herkesin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Kadışehri hurda sarı ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak amacıyla hurda sarı alanlar içeriği okuyun. Kadışehri ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimiz bu hurdaların yanı sıra sarı hurda bronz araiş alım satımında liderlik etmektedir.

Aslını demek gerekirse sarı hurdası diye hurda çeşidi varolmamıştır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Bu nedenle Kadışehri sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Kadışehri Krom Hurdası Alımı

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Kadışehri hurda krom fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bağlantısının linkine tıklayın. Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin.

Kadışehri Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo hurda, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, ekstra demir alımına özel fiyat listeleri uygulamaktayız. Kadışehri hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimzle öncü konuma çıkmaktayız. Hurda kağıt almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Yozgat Kadışehri ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her türlü hurda alıyor. Kadışehri yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu yüzden hurda malzemenizin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Kadışehri Sac Hurdası Alımı

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Yozgat Kadışehri ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle arayınız. Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Kadışehri Bakır Hurda Alanlar

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. Kadışehri bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Kadışehri hurdacı telefonunu hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Kadışehri genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kadışehri bakır fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Yozgat Kadışehri hurda bakır alan yerler arasındayız.

Kadışehri Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü hurda alüminyum alınır. Yozgat Kadışehri alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Bize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Sitemizdeki Yozgat Kadışehri alüminyum hurdası fiyatları güncellendi. Hurda alüminyum alanlar içerikli metini inceleyebilirsiniz Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Hurda satanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Kadışehri bölgesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

Kadışehri Hurda Kurşun Alım Satımı

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurda
, Cami kurşun hurdası için iyi fiyatlar uyguluyoruz. Kurşun metali eski madendir. Kadışehri hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Yozgat Kadışehri kurşun hurdası kg fiyatı az önce güncellendi. Yeryüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda ton fiyatı yazısını okuyunuz.

Kadışehri Hurda Kablo Alanlar

Kadışehri ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken en yüksek fiyat listesini gönderiyoruz. Hurda kablo alan hurdacı konulu konuya bir göz atın. Kadışehri bölgesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Kadışehri fare yemez kablo fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Müşterilerde hızlıca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Yozgat Kadışehri hurdacı firması olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alımı için istediğiniz yere geliyoruz.

Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Ek olarak çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kadışehri hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmeya devam ediyoruz.

Kadışehri Çinko Hurda Alanlar

Yozgat, Kadışehri etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Yozgat Kadışehri hurda nikel kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Kadışehri Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Yozgat Kadışehri toplama demir hurdası fiyat listesini arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Kadışehri ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları edinmek nedeni ile Kadışehri hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler linkine tıklamalısınız. Kadışehri genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma yazımıza göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız.

Kadışehri Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde nikel turbo hurda, hurda %95 ile %99 nikel şablon, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alımı yapılırken oldukça hassas hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir. Kadışehri hurda nikel alıyoruz.

Kadışehri Hurda Cam Kırığı Alanlar

Kadışehri ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bu dönemde renkli kola meşrubat şişesi, araç camı benzeri cam hurdalar bulunmaktadır. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki sıvı koruyan amorf sert malzemeye verilen isimdir.

Kadışehri İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde ne yazık ki işi bırakan depolardan satın aldığımız İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılan ev benzeri binalardan sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar arasındayız.

Kadışehri Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay sayılmaz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. Kadışehri Yozgat fabrika söküm işleri yapıyoruz. Başlamadan önce sökülecek imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekiyor. Sektöre girdiğimizden bu yana binlerce fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik.

Kadışehri Klima Hurda Alan Firma

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Kadışehri ilçesinde çok satılan hurdalar arasındadır. İkinci el kombi alan yerler arasındayız. Kadışehri etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir.

Kadışehri Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Kadışehri Belediyesi’nce daha önceden bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenle firmamız tarafından yapılıyor.

En Yakın Kadışehri Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Kadışehri ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Kadışehri hurdacı adı ile her tür hurda eşya tartmak sebebiyle ayağınıza araç yolluyoruz. Kadışehri hurdacıları içinde arasındaki personelimiz ile yerinden hurda alım hizmetimiz var. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Kadışehri çevresinde hizmet ediyoruz.

Kadışehri Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Sayfamızda önceden yazılananlık hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Kadışehri hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişiklik gösteriyor.

Kadışehri 2.el jeneratör Alımı

Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmasıyız.

Kadışehri Hurda Plastik Alanlar

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Yozgat şehri Kadışehri bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren fiyatı öğrenmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alımı için yerinize gelmekteyiz.

Kadışehri plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki Yozgat Kadışehri plastik ton fiyatları güncelliğini koruyor Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri vardır.

7/24 Hizmet Veren Kadışehri Hurdacı Firma

Sektörde uzun süredir Kadışehri hurdacısı olmanın sağladığı tecrübeler ile araç gereç sayımızı arttırarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2012’den bugüne değin hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Kadışehri hurdacı dükkânımız yardımı ile zamana takılmadan hurda malzeme alıyoruz.

Kadışehri Akü Hurda Alım Satımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü içindeki kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolanan enerji deposudur. Akü hurda alımı akü hurdası konusunda bilgi almak amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendi içinde geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Taşıtlarda enerji deposu kullanılabiliyor.

Kadışehri Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

Temiz durumda tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi 4 gözlü ocak vs kafe restaurant tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek amacı ile sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Kadışehri Hurda Kumaş Alan En Yakın Yerler

Kiloyla hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Yozgat Kadışehri kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Bu sayfadaki Yozgat Kadışehri kumaş hurdası ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Yozgat Kadışehri bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımı için yerinize gelmekteyiz.

Parti malı hurda parti kumaşı, nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıyoruz. Yozgat Kadışehri çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Kadışehri Hurdacı Sitesi

Kadışehri hurdacılar sitesi 9. blok içerisinde bulunan firmamız vasıtası ile atık hurda malzeme alım satımı işlerine başladık. Yalnızca bu hurda malzemelerinizin ticaretini yapıyor değiliz. Çevreci dostlara temiz bir Yozgat Kadışehri yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Kadışehri Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların en baştan yapılması amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her cinste hurdanızı satın alıyoruz.

Kadışehri Karton Hurda Alan Hurdacılar

Piyasanın üstünde liste fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alan yerler arasındayız. Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile satıcıya çok daha fazla miktarda kazanım etme şansı iletiyoruz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Buradaki Kadışehri hurda kağıt ve karton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz Kadışehri kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

Kadışehri Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kadışehri hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. İmkan oldukça Kadışehri yakınlarında hurda araba alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri
, kazalı hurda otomobil, hurda motor alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Kadışehri 2.el Hurda Raf

Genelde raflarını yenileyen baharatçılardan temin ettiğimiz market rafları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Yozgat Kadışehri çıkma raf ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alanlar yazısını okumak isteyebilirsiniz. Hurda raf Kadışehri alımı nedeni ile buradaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Kadışehri İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki yemek takımlarını konumunuzdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alımı yapanlar başlıklı gönderimizi inceleyiniz Yozgat Kadışehri çevresinin her yerinde temiz biçimde kullanıldığı kolayca anlaşılan, ikinci el masa, sandalye satıyoruz. 2. El çalışma masası, ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satıyoruz. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizlere ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp