Kağıthane Hurdacı

Kağıthane Hürriyet Mahallesi Hurdacı

Normalde Kağıthane firmasıyız. Lakin Kağıthane Hürriyet mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Kağıthane Hürriyet mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Hürriyet mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemeler değerinde alıyoruz İstanbul hurdacı firması olan Halk Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Güncel Kağıthane Hürriyet hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Kağıthane merkezinde Hürriyet mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Hürriyet mahallesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımında nakit ödeme yapmaktayız Her çeşit hurda alıyoruz.

Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa çevresinde hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Hürriyet mahallesinde hizmet ediyoruz. Kağıthane etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma ekip gönderiyoruz Kağıthane geri dönüşümcüleri arasındayız.

Kağıthane Hürriyet Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Kağıthane hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında her çeşit hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Hürriyet genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin yararı için çalışıyoruz. Hürriyet hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Hürriyet içerisinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Hürriyet gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Kağıthane Hürriyet çevresinde değil, her mahallede hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Hürriyet mahallesi çevresinde hurda eşya alan yerler içerisindeyiz.

Yurdumuzda senelik 100 bin ton tıpsal atık, 26 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde 43’ünü karton hurdaları, yüzde 27’sini plastikler, yüzde on ikisini hurda cam türevleri gibi hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin %75’i çöpe gidiyor. Bu malzemeler senede Türkiye’yi 1 milyar beş yüz milyon TL zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Hürriyet Hurdacı Telefonu

İstanbul Kağıthane Hürriyet mahallesi hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Dolayısıyla hurda satmak amacı ile cep telefonumuzu aramalısınız. Hürriyet hurdacı numarası bu sayfanın altında hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Hürriyet Hurda Kablo Alım Satımı

Piyasada kolayca satılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Hürriyet hurdacı firmayız. . İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Buradaki İstanbul Kağıthane Hürriyet hurda kablo kilo fiyatını dileyenlere saat başı yolluyoruz. Bundan başka çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılıyor. Hürriyet hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. İstanbul Kağıthane Hürriyet Mahallesinde mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Her yerden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Hürriyet Mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız.

Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen arayın. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasası daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel sebebi ile hurdacı firmalar için önem arz eder. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir.

Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki kablo hurda alanlar metne göz atın.

Hürriyet Mahallesi Krom Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatı bağlantısına tıklayınız. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Hurda krom alım satımı makalesini okuyabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

İstanbul Kağıthane ve Hürriyet Mahallesinde kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Buradaki İstanbul Kağıthane Hürriyet hurda Cami kurşunu fiyat listesini isteyenlere her gün gönderiyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madendir. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda satışı yapmak amacıyla hurdacı firmamızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurdası alan yerler paylaşımını okumak isteyebilirsiniz..

Hürriyet Çinko Hurda Alımı

Hürriyet bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası fiyatı bölümüne bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Sitemizdeki Hürriyet çinko hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Hürriyet Sarı Hurda Alan Firma

İstanbul Kağıthane Hürriyet hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yapmaktadır. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı hurda denmektedir. Aslında sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Hürriyet genelinde sarı hurdası alıyoruz.

Hurda satanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Güncel bilgi için hurda sarı alanlar makaleye bir göz atın.

Bu nedenle Hürriyet mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz alımı yapıyor.

Hürriyet Hurda Sac Alım Satımı

Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac var. Hurda sac alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hürriyet bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hürriyet Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Kağıthane Demir hurda kilo fiyatı yazımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Hürriyet demir hurda fiyatları güncellenmiştir. Güncel demir hurdası fiyat listesi öğrenmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı makalemizi inceleyiniz. Hurdacı firmamız Hürriyet bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Hürriyet ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alımı yapılır.

Hürriyet Mahallesinde Hurda Alanlar

Hürriyet geri dönüşüm firması Halk Metal her tür krom hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda inşaat demiri alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hürriyet yerinden hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylece metalin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Tonajlı alüminyum hurda ve sarı, bakır, demir hurda, kablo, hurda çinko, çatı minare kurşunu satanlara özel fiyat listeleri sunmaktayız. Hürriyet hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Hürriyet Bakır Hurda Alanlar

Buradaki Hürriyet bakır ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. İstanbul Kağıthane Hürriyet bakır hurdası alan yerler arasındayız. İstanbul Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgilendirme mevcut. Hürriyet mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Hürriyet mahallesi hurdacı numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hürriyet genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Hürriyet Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapıyoruz. Firmamıza güvenenlerin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Hürriyet mahallesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımları sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Kağıthane Alüminyum alan hurdacılar içerikli makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Kağıthane Hürriyet alüminyum hurdası alan yerler içinde lideriz.

Hürriyet Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce on binlerce fabrika yıkımı ihalesini aldık.

Bu sayede İstanbul Kağıthane fabrika söküm yıkım işleri yapan hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. İstanbul Avrupa Yakasındaki Kağıthane Hürriyet fabrika sökümü yapıyoruz.

Hürriyet Cam Hurdası Alanlar

Hürriyet mahallesi çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunmaktayız. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Günümüzde renkli meyve suyu şişesi, oto camı ve benzeri hurda camlar bulunmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Karton Hurdası Alım Satımı

Daha fazla fiyatlarla hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alan yerler arasındayız. Hürriyet Mahallesinde kağıt hurdası alanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda fiyatları öğrenebilirsiniz.

İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle sizlere daha yüksek kazanma şansı takdim ediyoruz. Hurda kağıt almak için geliyoruz. Sayfamızdaki Hürriyet hurda karton fiyatları güncellenmiştir

En Yakın Hürriyet Mahallesinde Hurdacı Firma

Hürriyet mahallesi en yakın hurdacı firma adı ile hurda metal alıp satarken adresinize geliyoruz. Halk Metal şirketimizle Hürriyet çevresinde her türlü hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Hürriyet hurdacısı olan firmamızla adresten hurda alım satımına devam ediyoruz. Dolayısıyla hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Hürriyet mahallesinin tümünde hizmetler veriyoruz.

Hürriyet Hurda Araba Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Hürriyet etrafında hurda araç alım hizmetleri veriyoruz. Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler
, kazalı hurda otomobil, hurda motor vebenzeri hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında nakit para ödeme yapmaktayız.

Hürriyet Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Hürriyet nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca özen ile çalışılmalıdır. İlçe genelinde %95 şablon nikel , %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Hürriyet Hurdacı

Nerdeyse sekiz senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörün bahşettiği tecrübeler ile tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Hürriyet hurdacı olarak haftanın yedi günü kapınıza kadar gelmekteyiz.

Hürriyet Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Hürriyet çevresinde çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hürriyet etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Hürriyet Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılır. Molozlar Hürriyet Belediyesi’nce önceden bildirilen alana nakledilir. Hürriyet hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdaların firmaya ait fabrikaya taşınması bedelsiz yapılıyor.

Hürriyet Hurdacılar Sitesi

Siz dostlarımıza her haliyle temiz bir İstanbul Kağıthane ve şimdiki halinden iyi Hürriyet oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hürriyet hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım firmamız vasıtasıyla hurda malzeme geri dönüşüm işleriyle bu sektörde öncüyüz.

Hürriyet Mahallesi Akü Hurdası Alımı

Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. İstanbul Hurda akü fiyatları bölümüne göz atın. Akü hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla İstanbul Kağıthane Hürriyet hurdacı ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Akü içinde bulunan kurşunlu suları ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılır.

Hürriyet Hurda Plastik Alımı

Hürriyet hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan Hürriyet hurda deposuyuz. Sitemizde paylaşılan Hürriyet naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz Avantajlı fiyata hurda pet şişe, naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Hürriyet mahallesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal fiyatları edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hürriyet Güncel Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz Hürriyet hurdacısı olarak hurda alımında kullanılan fiyat listeleri piyasada saat başı değişiyor. Anlık fiyat listesine ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

Hürriyet Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Hürriyet hurda çelik raf fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf alan yerler yazısını okusanız şahane olacaktır. Hürriyet 2.el raf hurdası satın almak nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Kağıthane Raf hurda alan hurdacı firmalar linkine tıklayabilirsiniz. Genellikle kapanan pastahanelerden elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Hürriyet Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ev vs. binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç pompası, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood bulunur. Dolayısıyla kapanan iş yerlerinden aldığımız

Hürriyet Kumaş Alanlar

Hürriyet etrafında hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Hürriyet mahallesi etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, jesica kumaş, süprem kumaş alım satımında arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Kiloyla poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satmaktayız.

Spot ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi aramalısınız. Hürriyet kilosu ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki İstanbul Kağıthane Hürriyetmahallesi hurda kumaş kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir.

Hürriyet 2. El Restaurant Ekipmanı Alımı

Titiz kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişim kurabilir. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü ocak, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, aspiratör vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını incelemeniz için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Hürriyet Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden ofis büro mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları alınır. Hürriyet çevresinde yeni gibi ve 2. el masa, sandalye satıyoruz. Çok az 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinesi alım satımı hakkında bilgi yazılan gönderimize bakınız Az kullanılmış 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart almak sebebi ile telefonlarımızıarayabilirsiniz.

Hürriyet Bina Yıkımı

Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdanızı almaktayız. Yıkımlarda gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kağıthane Hürriyet mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak dükkanların en baştan yapılması amacıyla yıkımını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp