Kırşehir Hurdacı

Kaman Hurdacı

Kaman merkezi etrafında hurda malzemenizin fotoğraflarını yollamak amacıyla personellerimizle irtibat kurabilirsiniz. Kaman hurdacı firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En iyi Kaman hurda alım listesi ile hizmetimize devam etmekteyiz. Eşsiz faaliyetler yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimizi ziyaret ettiğiniz makalemizden inceleyebilirsiniz. Bol miktarda hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kırşehir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Yurdumuzun tüm mahallelerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal adıyla hizmet veriyoruz.

Kırşehir Kaman Hurdacısı

Kaman hurdacısı olarak Kırşehir bölgesinde her tür hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için çevrenizdeki hurda alım ekibimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizde her tür hurda malzeme satmak sebebi ile mobil hatlarımızı aramalısınız. Kaman genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Kaman hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Kaman içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kırşehir ilinin gelişen ilçesi Kaman daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kırşehir Kaman için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Kaman Hurdacı Telefon Numarası

Kırşehir Kaman hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Kırşehir Kaman hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Kaman Hurda Alımı

Kaman kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin kıymetini düşürüyor. Hurda raf almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Kaman ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit çelik hurdası alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, çatı minare kurşunu, hurda kablo, çinko hurdası, sarı hurda ve hurda alüminyum alımında fiyatlar uyguluyoruz. Kaman hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana çıkmaktayız.

Kaman Krom Hurda Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Kaman hurda krom kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı sayfamıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin.

Kaman Kablo Hurdası Alanlar

Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Kaman hurdacısı Halk Metal genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo alıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Kaman ttr kablo hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Müşterilerde kolayca toplanan %50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Kaman hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar içeriği okuyun. Kaman ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için en doğru fiyat listesini veriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda kablo telindeki bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önemlidir. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ayrıca alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen arayın. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kaman hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kaman Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar bölümüne bakmak isteyebilirsiniz. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu sökümü yapıyoruz. Kaman hurda kurşun alım satımı için kapınıza geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Kaman hurda kurşun kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir.

Kaman Hurda Alüminyum Alım Satımı

Kırşehir Kaman alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Bu sayfadaki Kaman alüminyum hurdası ton fiyatlarını dileyene güncel olarak yollanmaktadır. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan firmayız. Kaman ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı güvenle yapmaktayız. Bize hurda satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Her nevi alüminyum hurda nakit alınır.

Kaman Bakır Hurdası Alım Satımı

Kaman bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Kaman hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kırşehir Kaman bakır fiyatları güncellenmiştir. Kırşehir Kaman bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kaman genelinde hurda bakır alıyoruz.

Kaman Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderimize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kaman çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kaman ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar demir hurda hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her cins demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır. Demir hurdası, dünyada bol miktarda bulunan metaller içinde bulunur. Bu sayfadaki Kırşehir Kaman ekstra demir hurdası fiyat listesi her ay güncelleniyor.

Kaman Hurda Çinko Alımı

Kaman çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Kaman hurda çinko ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma yazısına bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Kaman Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Bu neden ile Kaman sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırşehir Kaman hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyor. Bu sayfadaki Kırşehir Kaman hurda sarı pirinç kilo fiyatı daima güncelleniyor. Hurda sarı pirinç hakkındaki makaleyi okuyun. Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Aslında hurda sarı isminde hurda türü yoktur. Hurdacı firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alımında lider konumdadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri vardır. Kaman ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kaman Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac mevcuttur. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kaman ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

Anlık Güncel Kaman Hurda Fiyatları

Kaman hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri günlük güncelleniyor. Kesin fiyata ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasadan fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Kaman Hurdacı Sitesi

Kaman hurdacılar sitesi içindeki hurdacı iş yerimizle geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Vatandaşlarımıza şimdiden daha iyi bir Kırşehir ve şimdiki halinden iyi Kaman bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Kaman Kırık Cam Hurda Alanlar

Genellikle renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camı türde cam hurda bulunabiliyor. Kaman çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Genellikle renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camı türde cam hurda bulunabiliyor.

Kaman Hurda Akü Alan En Yakın Firmalar

Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Arabalarda enerji ihtiyaçları amacı ile bulunabiliyor.

Akü hurda alanlar bölümüne göz atmalısınız. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suyu nedeni ile oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz duruma düşen bataryalara akü hurdası denilmektedir.

Kaman İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte işi bırakan depolardan aldığımız Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el iskele, hurda plywood satılıktır. Yıkılmış ardiye benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pecere, kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Kaman Bina Yıkımı

Yıkımlarda belirtilen tüm tedbirler Kaman kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek evlerin gerektiği biçimde imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Daha önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Kaman Plastik Hurda Alan Hurdacı

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Kırşehir ve Kaman bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Kaman plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumdaki Kaman hurda deposuyuz. Sitemizdeki Kaman hurda naylon ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine ücretsiz gönderilmektedir En güncel fiyatlarla mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Kaman 2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alımında iyi fiyatı vermekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Kaman Hurdacı Firma

7/24 açık Kaman hurdacı firmamız vasıtası ile 7/24 açığız. Nerdeyse 2011’den bugüne dek geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Sizlerin verdiği tecrübeler vasıtasıyla makine sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Kaman Hurda Kağıt Alanlar

Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Kırşehir Kaman hurda kağıt, karton kg fiyatını abonelerimize saat başı yollanmaktadır Kaman kağıt hurda alan hurdacılar içindeki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı liste fiyatları ile hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde sizlere daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.

Kaman 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle resterasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafları, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satıcıları içerisindeyiz. Sayfamızdaki Kaman 2.el raf ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları makalemize bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Kaman satmak sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kaman Fabrika Sökümü

Başlamadan önce sökülecek tesisin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin ayarlanması daha doğrudur. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Kaman fabrika sökümü uzun senelerin tecrübesine sahibiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık.

Kaman Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Kaman bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima Kaman çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Kombi hurdası alanlar arasındayız. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Kaman Kullanılmış Lokanta Ekipmanları Alımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El mutfak ekipmanları almaktayız. 2. El tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizi arayabilir.

Kaman Hurda Kumaş Alım Satımı

Spota düşmüş hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş için nakit para ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Kaman hurda kumaş kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Kırşehir Kaman kilosuyla kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Kaman bölgesinin tümünde hurda parça kumaş alıyoruz.

Kaman çevresinin her mahallesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımı için adresinize araçlarımızı gönderiyoruz. Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayın.

Kaman Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozların nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır. Kaman hurdacı tarafından alınan her nevi hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Kaman Belediyesi tarafından planlanan moloz döküm yerlerine nakil ediliyor.

En Yakın Kaman Hurdacı Numarası

En yakın Kaman hurdacı firma servisi ile hurda malzeme alım satımında adresinize personellerimizi yolluyoruz. Dolayısı ile atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Kaman etrafında hizmetler ediyoruz. Kaman hurdacı bünyesinde çalışan personelimizle istediğiniz adresten hurda malzeme alım hizmetimiz var. Halk Metal hurda alım firması olarak Kaman genelinde hurda alırız.

Kaman 2.El Eşya

Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacı ile biziarayabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası adetli bulunur. Kısa bir süre 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki kanepelerinizi peşin ücretle alıyoruz. Eski busdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan yerler konulu sayfamıza bakabilirsiniz Kaman çevresinde yeni gibi ve ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz.

Kaman Hurda Araba Alanlar

Fırsat buldukça Kaman bölgesinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Kaman hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı araç hurdası, römork, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Kaman Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken oldukça hassasiyet ile çalıŞmalıyız. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Bu bölgede %95 – %99 şablon nikel, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Kaman hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp