Kırıkkale Hurdacı

Karakeçili Hurdacı Firma

Karakeçili ilçesinin çevresinde hurda satmak nedeni ile 7/24 yetkili personelimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Tam zamanlı Kırıkkale Karakeçili hurda fiyat listeleriyle hurdanızı almaktayız. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm çalışmalarımıze ziyaret ettiğiniz makalemizden erişebilirsiniz. Halk Metal olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Karakeçili hurdacı firması olarak daima gelişmekteyiz. Ülkemizin bütün mahallelerinde, her nevi hurda satışı nedeniyle arayın. Çok miktarda hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kırıkkale hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Karakeçili Hurdacısı

Karakeçili hurdacısı olarak Kırıkkale ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda malzemenin nakliyesi için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Karakeçili mahallelerinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür sarı hurdası satmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Karakeçili hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Karakeçili etrafında benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Kırıkkale ilinin büyüyen ilçesi Karakeçili 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sırf Kırıkkale Karakeçili ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Karakeçili Hurdacı Telefonu

Kırıkkale Karakeçili yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu sebep ile hurda fiyatı sormak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Kırıkkale Karakeçili hurdacı numarası bu sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Karakeçili Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alımı makalesine göz atabilirsiniz. Karakeçili Kırıkkale kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizde yayınlanan Karakeçili çatı minare kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız.

Karakeçili Hurda Krom Alanlar

Yapısından dolayı sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Karakeçili krom hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı linkine tıklayınız.

Karakeçili Hurda Alım Satımı

Karakeçili kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı hemen satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Yüksek tonajlı sarı ve toplama demir, hurda bakır, kurşun hurda, kablo hurdası, çinko, alüminyum hurda alırken Karakeçili hurdacılarından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Karakeçili hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çelik alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içerisindeyiz.

Karakeçili hurdacı firması olan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

Karakeçili Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Karakeçili hurda çinko ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Karakeçili ilçesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz.

Karakeçili Bakır Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Kırıkkale Karakeçili sorma bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kırıkkale Karakeçili hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır.

Bakır alan Karakeçili hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Karakeçili bakır hurdası fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Karakeçili içinde bakır hurda almaktayız.

Karakeçili Demir Hurdası Alanlar

Güncel demir hurdası fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hurda demir, Karakeçili genelinde en fazla kullanılan madenler içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Kırıkkale Karakeçili 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Karakeçili ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Karakeçili bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bölümüne göz atmak istersiniz. Sizinde bildiği gibi her türlü demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Karakeçili Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Kırıkkale Karakeçili hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karakeçili hurdacı arayanlar için buradayız. İçerisindeki tellerin türüne göre ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Kırıkkale Karakeçili bakır kablo kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Bununla birlikte enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımında değerinin üstünde fiyatı veriyoruz.

Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Konumdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

Karakeçili ilçesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kesin bilgi öğrenmek için hurda kablo makaleyi okuyabilirsiniz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurdacılar için önemlidir. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdası satacak olanlar hemen arayın.

Karakeçili hurdacı firması olarak genellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Etrafta kolayca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden fazla fiyat sunuyoruz.

Karakeçili Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Kırıkkale Karakeçili çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni ürün gibi 2. el trapez sac bulunuyor.

Karakeçili Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Halk Metal hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımında öncüdür. Karakeçili ilçesinde sarı hurda alıyoruz.

Bu neden ile Karakeçili sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Karakeçili hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri sıkça bulunur.

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Buradaki Kırıkkale Karakeçili hurda sarı ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Sitemizde bulunan hurda pirinç sarı metini ziyaret edin. Aslını demek gerekir ise hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur.

Karakeçili Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Şirketimize duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Kırıkkale Karakeçili alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bize destek olanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Sayfamızdaki Karakeçili alüminyum hurda kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Daha kesin hurda alüminyum alan yerler metne bir göz atın. Karakeçili bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı teknolojik aletlerle yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz.

Karakeçili İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla iflas eden satıcılardan almış olduğumuz Karakeçili bölgesinde yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı satanlar içerisindeyiz. İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur.

Karakeçili Akü Hurda Alanlar

Arabalarda enerji ihtiyaçları amacı ile kullanılmaktadır. Biraz müddet sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası fiyatları yazısına bir bakmak istersiniz. Dolayısıyla Karakeçili hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan firmalar kuru ve sulu akü alanlar arasındadır.

Karakeçili Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihalesi başarıyla tamamladık. Karakeçili fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir yerdeyiz. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor.

Karakeçili Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Karakeçili Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Kırıkkale Karakeçili yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Karakeçili hurdacılar sitesindeki firmamızın yardımı ile sektörde hizmet veriyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz.

Karakeçili Araba Hurdası Alan Yerler

Karakeçili hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Karakeçili bölgesinde araba hurdası alıyoruz. Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, vergiden düşürülmüş araba hurdası, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Karakeçili Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla raflarını yenileyen fabrikalar tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raflar, reyonlar, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen sıfır gibi 2.el raf satışı yaıpyoruz. Buradaki Karakeçili ikindi el raf hurdası fiyatlarını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar makalemize bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Raf hurdası Karakeçili alımı amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz.

Karakeçili Nikel Hurda Alanlar

Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel hurdalar alım satımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Karakeçili nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel ticareti yapılırken çok hassasiyet ile davranılmalıdır.

Karakeçili Bina Yıkımı

Bina yıkımında gerekli tüm önlemler Üst tarafta fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Karakeçili Plastik Hurda Alımı

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Kırıkkale ile Karakeçili bölgesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren, hurda jelatin satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Karakeçili plastik hurda alan yerler içinde bulunan firmayız. Burada bulunan Kırıkkale Karakeçili hurda plastik fiyatları her dakika güncelleniyor

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En iyi fiyatla hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Karakeçili Kağıt Hurdası Alanlar

Karakeçili Kırıkkale kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki şirketimiz sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Buradaki Kırıkkale Karakeçili hurda karton ve kağıt fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Bölgenin tümünde okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde müşterilerimize daha çok oranda kazanç elde etme avantajı veriyoruz.

Karakeçili İkinci El Eşya

Sıfırdan farkı olmayan 2. El buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları alımlarında peşin para ücretler yapmaktayız. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki mobilyaları konumunuzdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar konulu içeriği okuyunuz Karakeçili bölgesinde sıfır gibi ve 2. el koltuk satabilirsiniz.

Karakeçili 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alımı

İşyerimize mevcut olan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, endüstriyel aspiratör, dinlendirme küveti, evye, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız.

Karakeçili Kumaş Hurdası Alımı

Tonajlı parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Bu yazdıda yayımlanmış olan Kırıkkale Karakeçili kumaş hurdası kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderilmektedir.

Kırıkkale Karakeçili kiloyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Karakeçili etrafında parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Karakeçili çevresinde viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alımlarında arzu ettiğiniz yere gelecek araçlarımız var. Toptan parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için bu sayfadaki numaraları hemen arayınız.

En Yakın Karakeçili Hurdacı Firma

Karakeçili hurdacı firma firmamız ile konumdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Haliyle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Karakeçili çevresinde hizmet veriyoruz. Halk Metal firmamızla Karakeçili etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Karakeçili hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda malzeme alımında arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Karakeçili Hurda Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Karakeçili Anlık Hurda Fiyatları

Karakeçili hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi hızlıca değişiyor. En doğru fiyatlara erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Güncel akü hurdası fiyatları konulu metne göz atabilirsiniz Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken borsasından yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz.

7/24 Açık Karakeçili Hurdacı

Tam tamına iki bin dokuz yıllarından beri geri dönüşümde sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Karakeçili hurdacı iş yerimiz yardımıyla gece gündüz geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Sektörde uzun süredir Karakeçili hurdacı olarak hizmet vermenin bahşettiği kurumsallık aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Karakeçili Klima Hurdası Alanlar

Karakeçili bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Karakeçili ilçesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda kombi alanlar içerisindeyiz.

Karakeçili Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Karakeçili Belediyesi’nce belirlenen alanlara boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinalı bir biçimde yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp