Sakarya Hurdacı

Karasu Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Karasu ilçesi etrafında hurda malzemenizin fotoğrafını iletmek nedeniyle personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Anlık Karasu hurda fiyatları ile faaliyetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Eşsiz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sakarya Karasu hurdacı firma olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Güzel ülkemizin istediğiniz yerinden, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sakarya hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Karasu Hurdacıları

Karasu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Karasu merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her çeşit inşaat demiri hurdası satmak için mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Sakarya şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Karasu ilk hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Sakarya Karasu bölgesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Karasu genelinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız. Karasu hurdacı firması olarak Sakarya genelinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alım satımı için yerinize en yakın yerde bulunen hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz

Karasu Hurdacı Telefonu

Karasu her tür hurda alım satımı her nevi hurda alım satımı faaliyetleri verdiğimiz alanlar içindedir. Karasu hurdacı numarası sitemizin altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu neden ile hurda satmak için cep telefonumuzu aramalısınız. Hemen arayın güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz.

Karasu Hurda Sarı Alım Satımı

Aslında sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Karasu hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu sebeple Karasu sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız. Karasu bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Sitemizde yayınlanan Sakarya Karasu pirinç sarı kilo fiyatını isteyene günlük yollamaktayız. Daha doğru bloğumuzda daha önceden yazılmış hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği ziyaret edin.

Karasu Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı bölümümüzü inceleyiniz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Sakarya Karasu hurda krom kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Karasu Hurda Alan Firma

Karasu hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Karasu hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Karasu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Hurda eşyalarınızı hemen satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanızın kıymetini düşürüyor.

Hurda karton almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı sarı ve hurda kurşun, demir hurdası, hurda çinko, alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda kablo satanlara özel yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Karasu hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Karasu Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Karasu Sakarya ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Karasu Hurda Bakır Alımı

Karasu bakır hurdası kilo fiyatı için şirket hattımızı arayın. Bakır alan Karasu hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

Sitemizdeki Sakarya Karasu bakır hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Sakarya Karasu hurda bakır alan yerler içindeyiz. Karasu genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Karasu Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Sizin sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz.

Sayfamızdaki Sakarya Karasu alüminyum hurda fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne bir göz atabilirsiniz Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Sakarya Karasu hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Karasu ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımı sizinle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alımı yapan firmayız. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Karasu Kurşun Hurdası Alım Satımı

Sakarya, Karasu kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Sitemizdeki Karasu kurşun hurdası fiyat listesi güncellendi. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda satmak nedeniyle sitemizdeki bize ait numaraları tuşlamanız yeterlidir. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Yeryüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali mavimsi renktedir. Hurda kurşun alanlar paylaşımımızı okumak iyi gelecektir.

Karasu Hurda Kablo Alanlar

Kablo hurdası telindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir. Sakarya Karasu ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Her yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Kablo iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Sakarya Karasu hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karasu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler konuya bir göz atabilirsiniz. Karasu ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Karasu hurda kablo ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Karasu etrafında sıklıkla ele geçen 50% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Karasu Çinko Hurdası Alımı

Karasu ilçesinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Karasu çatı söküm çünkosu kg fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatları makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satmak için firmamızla irtibat kurun.

Karasu Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize göz atmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. Karasu çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Karasu ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Anlık hurda demir ton fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası alanlar makalesini geziniz. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan metaller içindedir. Buradaki Karasu demir ton fiyatları günceldir.

Karasu Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde turbo nikel, anot hurda nikel, %95 – %99 şablon nikel hurdası alım satımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz. Sakarya ve Karasu nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası muhteviyatında arsenik olduğundan zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken çok dikkatle çalışılmalıdır.

Karasu Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam genelde sert yapıdaki sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli süt şişesi, kırık oto camı şekillerinde cam hurdası bulunabiliyor. Karasu yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Karasu 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batmış satıcılardan satın almış olduğumuz Karasu yakınlarında yıkılan depo binalarından kenara ayrılan sıfır gibi 2. el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Karasu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Karasu Sakarya fabrika sökümü senelerin tecrübesine sahibiz. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak üretim yerinin detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli ekipmanın ayarlanması uygun olur. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Karasu Klima Hurda Alan Hurdacı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası Karasu bölgesinde çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Kombi hurdası alan yerler içindeyiz. Karasu bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir.

Karasu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre ortaya çıkan molozun taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Karasu Belediyesi Fen işlerince belirlenen arazilere dökülüyor. Karasu hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak her cins hurdaların firmamıza ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Karasu Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Karasu ilçesinde her türde hurda malzeme alırız. Karasu en yakın hurdacı ismi ile hurda metal tartımı yapmak nedeniyle deponuza geliyoruz. Karasu hurdacı şirketi olan firmamız ile adresinizden hurda almaya devam ediyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Karasu ilçesinde hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Karasu Hurda Fiyatları

Karasu hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri çabucak güncellenmektedir. Hurda fiyatları konulu metni inceleyin Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alırken daha fazla ton fiyatı sunuyoruz. Kesin hurda kilo fiyatına erişmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Karasu Hurda Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan firmalar arasındayız. Her türde titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satışı için buradayız.

Karasu Hurda Plastik Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Karasu hurda plastik alan yerler arasında bulunan Karasu hurda deposuyuz. Sitemizdeki Karasu plastik hurdası fiyat listesini dileyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Sakarya il Karasu ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal satışı yapmak sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

7/24 Hurda Alan Karasu Hurdacı Firması

İki bin iki senelerinden beri geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Geçen senelerin verdiği profesyonellik süreci ile araç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Karasu hurdacı dükkânımız vasıtasıyla zamana takılmadan hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Karasu Hurda Akü Alanlar

Otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda alan hurdacı makalemizi okumak hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Dolayısı ile depomuz gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor.

Karasu İkinci El Mutfak Ekipmanı Alımı

Titiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Sanayi tipi reataurant mutfağı malzemeleri almaktayız. İkinci el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi kuzine vb. endüstriyel mutfak ekipmanını incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Karasu Parça Kumaş Alımı

Sakarya Karasu çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz. Kilosuyla hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda parça kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı hemen aramalısınız. Sakarya Karasu kilo ile tartıp kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki Sakarya Karasu kumaş hurdası ton fiyatını whatsapp grubu üyelerimize bedelsiz yollanmaktadır.

Karasu Hurdacı Sitesi

Daha yaşanılır bir Karasu oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Karasu hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisindeki dükkanımız vasıtası ile geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Karasu Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda bilinen tüm güvenlik önlemleri Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. her cinsten hurdaları satın almaktayız. Çok önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken evlerin istenildiği bir biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Karasu Hurda Kağıt Alımı

Karasu karton hurda aldığımız ilçeler içindedir. Bu yazdıda yer alan Karasu hurda kağıt fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Sakarya Karasu hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki Halk Metal Geri Dönüşüm ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satımı yapabilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alanlar içindeyiz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde hurda satmak isteyenlere daha çok kazanma şansı veriyoruz.

Karasu Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Karasu yakınlarında araç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araba, römork, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz.

Karasu Hurda Raf Alanlar

Sitemizdeki Sakarya Karasu ikinci el raf ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar yazımızı okuyabilirsiniz. Karasu 2.el hurda raf fiyatı öğrenmek nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı liderlik ettiğimiz alanlardandır. Özellikle batan yerlerden aldığımız çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz.

Karasu 2.el Ev Eşyası

Çok uygun fiyatlarla yeni, ikinci el kanepeler satıyoruz. 2.el ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası almak amaçlı olarak telefonlarımızı arayın. Az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı yerinden iyi fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alan hurdacılar başlıklı yazıya göz atın Çok az kullanılmış 2.el TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak maksadı ile çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp