Kartal Hurdacı

Yukarı Mahalle Hurdacı Firması

Anadolu yakası Kartal Yukarı mahallesinde hurda malzeme ve 2.el eşyalar alımında nakit ödeme yapıyoruz Güncel Kartal Yukarı hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda İstanbul Kartal firmalar içindeyiz. Ancak Kartal Yukarı mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul Kartal Yukarı mahallesi hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yaparız. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Kartal Yukarı mahallesinin etrafında hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı olan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Kartal Yukarı mahallesinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz.

Yukarı hurdacı olarak hurdanızı almaktayız İstanbul çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Çok miktarda hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Yukarı mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz.

Yukarı Mahallesi Hurdacı Firma

Kartal hurdacısı olarak Anadolu yakasının tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Sizde her türlü alüminyum hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı kaydedebilirsiniz. Yukarı mahallelerinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğine yarar sağlamaktayız. Yukarı hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Yukarı içerisinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul ilinin tatlı mahallesi Yukarı sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Yukarı için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak sürekli gelişiyoruz. Kartal mahalle merkezinde ve Yukarı mahallesinde hurda ve ikinci el mobilya alan firmalar arasındayız.

Ülkemizde yıllık olarak yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 25 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Çöp kutularına atılmış olan atıkların %27’sini plastik hurdası, yüzde 4’ünü metaller, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde on ikisini cam türleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu atıkların yüzde yetmiş beşi çöpe gidiyor. Çöpe atılan atıklar Türkiye’yin her yıl 1.6 milyar TL zararına sebep oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak amacı ile çalışıyoruz.

Yukarı Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kartal Yukarı mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Yukarı Mahallesi yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alım hizmetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

Yukarı Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

Sitemizdeki İstanbul Kartal Yukarı soyma bakır hurdası fiyatları güncellendi. İstanbul Kartal Yukarı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır.

Bakır alan Yukarı hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Yukarı mahallesinde bakır hurdası fiyatları için firmamızı arayın. Yukarı genelinde hurda bakır alıyoruz.

Yukarı Mahallesi Demir Hurda Alımı

Yukarı ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Kartal Hurda demir alan hurdacı makalemize göz atın. Bildiğiniz gibi her türde demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Kartal Yukarı toplama demir hurdası ton fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Hurdacı firmamız Yukarı mahallesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Yukarı Alüminyum Hurdası Alımı

Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda ticareti için arayın. Kartal Yukarı Mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak Yukarı hurdacısıyız. Hurda alüminyum alan yerler konulu konuyu inceleyebilirsiniz. Yukarı mahallesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaktayız. Bize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Yukarı Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurdası alan yerler paylaşımımızı incelerseniz iyi olacaktır.. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz. İstanbul Kartal ve Yukarı Mahallesi hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz mahalleler içerisindedir. Bu sayfadaki Yukarı hurda kurşun ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Yukarı Hurda Sac Alım Satımı

Yukarı bölgesinin her yerinden sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile. Hali hazırda her türde 2. el trapez sac hurdası vardır. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz.

Yukarı Krom Hurdası Alanlar

Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. İstanbul Krom hurda fiyatları bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar paylaşımını mükemmel bir şey yaparsınız. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Yukarı Hurda Çinko Alımı

Buradaki İstanbul Kartal Yukarı hurda nikel ton fiyatlarını dileyene her gün yolluyoruz. Çinko hurda alan yerler paylaşımına bakmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayın. Yukarı etrafında çinko hurdası alıyoruz. Kartal Çinko hurda fiyatı hurda çinko hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklamalısınız.

Yukarı Kablo Hurdası Alanlar

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yukarı Mahallesi hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Yukarı mahallesi mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımında anında nakit ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli makaleyi ziyaret edin. Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki İstanbul Kartal Yukarı hurda bakır kablo kilo fiyatı güncellenmiştir. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Yukarı hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız her çeşit hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı esnasında anlık fiyatı sunuyoruz.

Konumdan antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası almaktayız. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi arayın. İstanbul Kartal Yukarı genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik ediyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alanlar için büyük önem taşır.

Yukarı Pirinç Sarı Hurda Alımı

İstanbul Kartal Yukarı hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Yukarı genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Bu sebep ile Yukarı sarı pirinç hurda ticareti yapanlardanız. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Sarı pirinç hurdası alanlar içerikli metne bir göz atın. Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor.

Yukarı Mahallesinde Hurda Alımı

İstanbul Kartal Yukarı mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda kurşun alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan yerler içindeyiz. Yukarı adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurda malzemeleri gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanızın kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı kurşun, demir hurdası, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurdası ve sarı hurda aldığımızda piyasadan yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Yukarı hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Yukarı Mahallesinde Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Yukarı fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Uzun süredir binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Fabrika sökülürken önce yıkılacak fabrikanın detaylı biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması gerekmektedir. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay değildir.

Yukarı Mahallesi Plastik Hurdası Alan Firma

İstanbul ile Yukarı bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurda fiyatı istemek sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Yukarı hurda plastik alanlar içinden öne çıkan Yukarı hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Yukarı plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Güncel fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Yukarı Hurda Klima Alım Satımı

İkinci el klima Yukarı mahallesi mahallesinde en fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Yukarı mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el kombi alanlar içerisindeyiz.

Yukarı Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların bize ait tesise yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Kartal Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce bildirilen moloz bırakma alanlarına nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozların nakliye işi güvenle araçlarımızla yapılıyor.

Yukarı Nikel Hurdası Alan Hurdacılar

İstanbul Kartal Yukarı çevresinde nikel turbo hurda, anot nikel, %99 şablon nikel ile %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Yukarı nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdalar alınırken elimizden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır.

Yukarı Hurda Akü Alımı

Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Zamanla şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. İstanbul Hurda akü alanlar bölümünü okumak iyi gelecektir. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran suları sebebiyle değerlidir. Hurda akü alım satımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile sıkça kullanılabiliyor.

Yukarı Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalmış esnaflardan edindiğimiz Yıkılmış fabrika benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, boya tabancası, harç pompası, alçı karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Yukarı Mahallesi İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel yeniden en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz.

Anlık Yukarı Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken pazar fiyatlarından yüksek fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. Anlık fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizi arayın. Yukarı Mahallesinde hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı saatlik olarak değişiklik gösteriyor.

Yukarı Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan firma hakkında bilgi gönderilmiş olan makalesini incelemelisiniz Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, bilgisayar masaları, öğrenci koltuğu için peşin ücretler yapmaktayız. Ederinden fiyatlara yeni, ikinci el oturma grupları satıyoruz. Sıfırdan farksız 2. el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak nedeniyle firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Yukarı Hurdacılar Sitesi

Sizin gibi değerli dostlara olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşit eşyaları alıyor değiliz. Yukarı hurdacılar sitesindeki firmamızla sektörde hizmet veriyoruz.

En Yakın Yukarı Mahallesinde Hurdacı Firma

Yukarı en yakın hurdacı deposu adıyla hurda eşya alırken ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Yukarı çevresinde hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı Yukarı etrafında servisler veriyoruz. Yukarı hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumdan hurda malzeme almaya başladık.

Yukarı Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

Özellikle kapatılan kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı yazısını incelerseniz mükemmel olacaktır. Buradaki İstanbul Kartal Yukarı raf hurdası fiyatlarını arzu edene saat başı yollamaktayız. Raf hurda fiyatları hurda raf hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Yukarı 2. el hurda raf satın almak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Yukarı Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyetle müşterilerimize değerinden daha fazla oranda kazanma imkanı sunuyoruz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Kartal Yukarı hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını arzu edenlere her gün ulaştırılmaktadır

Yukarı Mahallesinde hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Avantajlı liste fiyatıyla hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak alımı yapmaktayız.

Yukarı Mahallesinde Parça Kumaş Alanlar

İstanbul Kartal Yukarı bölgesinde kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Yukarı çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize geliriz. Spot mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz.

Kilosuyla kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Kartal Yukarı kilosu ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Sitemizdeki Yukarı hurda kumaş kg fiyatı az önce güncellenmiştir.

Yukarı Mahallesi 2.el Restoran Ekipmanları Alanlar

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satanlar buradaki numaraları arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü meykap, paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek için sizleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz.

Yukarı Otomobil Hurdası Alanlar

Pek tabi size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Yukarı hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Yukarı mahallesi etrafında araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, trafikten çekme belgeli araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Yukarı Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan amorf sert maddelerin isimdir. İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yukarı genelinde cam hurda alanlar içerisindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf kırık otomobil camları, cam şişe ve benzeri hurda cam bulunabilmekte.

Yukarı Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Hurda karşılığı yıkım yapılırken gerekli tüm tedbirler Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen gibi tüm hurdayı ücretle almaktayız. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek evlerin en baştan yapılması nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yukarı Hurdacı Firma

Tam dört yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız. 7/24 açık Yukarı hurdacı firmamız sayesinde günün her saatinde açığız. Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp