Bakırköy Hurdacıİstanbul Hurdacı

Kartaltepe Hurdacı

Kartaltepe mahallesi bölgesinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız Bakırköy Kartaltepe hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Güncel Bakırköy Kartaltepe hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Avrupa yakası Bakırköy bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Aslında Bakırköy firmasıyız. Ancak Kartaltepe mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. Kartaltepe mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz.

Kartaltepe hurdacı firması olarak hurdanızı adresten almaktayız Halk Metal firmamız ile İstanbul Bakırköy mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Bakırköy Kartaltepe mahallesi geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz. Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat teklif ediyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Bakırköy Kartaltepe Hurdacı Firma

Ülkemizde senede yirmi dört milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Çöplere giden malzemelerin yüzde dördünü metal malzemeler, %27’sini plastik türleri, %43’ünü kartonlar, yüzde onikisini cam oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu kıymetli malzemelerin %75’i yok olmaktadır. Bu malzemelerin değeri 1.55 milyar TL’dir. Halk Metal ülkemizin zararına olan bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Kartaltepe genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Bakırköy mahallesinde ve Kartaltepe mahallesinde hurda alan firmalar içindeyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı amacı ile bizi arayabilirsiniz. İstanbul Bakırköy hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Kartaltepe hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Kartaltepe çevresinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Kartaltepe gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Bakırköy Kartaltepe mahallesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Kartaltepe Hurdacı Telefonu

Kartaltepe adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. İstanbul Bakırköy Kartaltepe Mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir.

Kartaltepe Mahallesinde Hurda Kablo Alanlar

Kartaltepe mahallesinde bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Satıcılarda bolca ele geçen 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşin ödüyoruz. Genelde hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılıyor. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Çünkü Halk Metal adıyla sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılar için önemlidir. Fakat hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kartaltepe hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Kartaltepe hurdacı arayanlar için buradayız.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler bizi arayabilir. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Kartaltepe bakır kablo kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Kartaltepe kablo hurdası alanlar arasındayız. Hurda kablo alan yerler içerikli metne göz atabilirsiniz.

Kartaltepe Hurda Krom Alan Firma

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom alanlar makalemizi ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatı krom hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Kartaltepe Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. İstanbul Avrupa yakası Bakırköy Kartaltepe hurda kurşun alım satımı için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Kartaltepe çatı söküm kurşun hurdası fiyatları güncellenmiştir.

Kartaltepe Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Bu sayfadaki İstanbul Bakırköy Kartaltepe çatı söküm çinkosu kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Bakırköy Kartaltepe mahellesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar makalemize mutlaka göz atmalısınız.

Kartaltepe Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Güncel bloğumuzda bulunan pirinç sarı hurda alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Haliyle Kartaltepe sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz. Kartaltepe mahallesinde hurdacı firmamız bu hurdaların yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretinde en iyi fiyatları veriyor.

Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. İstanbul Bakırköy Kartaltepe Mahallesi hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır.

Kartaltepe mahallesinin her yerinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir.

Kartaltepe Sac Hurdası Alımı

Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac bulunuyor. İstanbul Bakırköy Kartaltepe çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek amacı ile. Sac hurdası alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Ek bina tavanı kaplamak için kullanılabilir.

Kartaltepe Demir Hurdası Alanlar

Kartaltepe çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümünü incelerseniz muhteşem olur. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Bakırköy Demir hurdası alan yerler demir hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça bulunabilen metaller içerisinde yer almaktadır. Sayfamızda bulunan Kartaltepe demir hurda kilo fiyatı günceldir. Halk Metal İstanbul Bakırköy Kartaltepe mahalle genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Kartaltepe Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Kartaltepe mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple hurda metalin kıymetini düşürmektedir.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve ekstra demir, bakır hurda, kurşun hurda, kablo hurda, çinko, hurda alüminyum aldığımızda yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Kartaltepe hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Kartaltepe Hurda Bakır Alan Yerler

Kartaltepe içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakırköy Hurda bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi var. Kartaltepe hurda bakır fiyat listesi için bizi arayın. Buradaki Kartaltepe hurda bakır ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Bakırköy Kartaltepe bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Kartaltepe hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kartaltepe Hurda Alüminyum Alanlar

Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Kartaltepe mahallesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı sizinle gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler metini ziyaret edin. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan hurdacıyız. Siz değerli müşterilerin desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Bakırköy Kartaltepe hurda alüminyum alan hurdacılar içinde öncüyüz.

Kartaltepe Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Uzun zamandır sayısız fabrika bozumu ihalesini aldık. Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak binanın etraflıca dolaşılması gerekiyor. Bu nedenler İstanbul Bakırköy hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde öncü konumdayız. Kartaltepe Mahallesinde fabrika sökümü yapıyoruz.

Kartaltepe Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Genellikle renkli araba camı, cam şişe vb. cam hurda türleri yüklü miktarda alınıp satılıyor. Bakırköy Kartaltepe mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Genellikle renkli araba camı, cam şişe vb. cam hurda türleri yüklü miktarda alınıp satılıyor.

Kartaltepe Kağıt Hurda Alanlar

Hurda karton, kağıt alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Kartaltepe hurda karton kağıt kg fiyatını arzu edenlere her gün yollamaktayız İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde müşterilerimize değerinden yüksek kâr elde etme avantajı veriyoruz. Kartaltepe mahallesinde kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz ile hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz.

En Yakın Kartaltepe Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

Kartaltepe hurdacıları içerisinde arasındaki ekiplerimizle istediğiniz mekandan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu şekilde hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kartaltepe çevresinde servisler vermekten gurur duyarız. Halk Metal hurdacılık olarak Kartaltepe mahallesinin tümünde hurda malzeme alımı yapmaktayız. En yakın Kartaltepe hurdacı firma hizmetlerimizle her tür hurda eşya alım satımında yerinize güvenilir personel yolluyoruz.

Kartaltepe Mahallesinde Hurda Araç Alan Hurdacılar

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Kartaltepe hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Kartaltepe bölgesinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, parçalanmış hurda araba, hurda motor . Ancak araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Kartaltepe Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firma

Her türde yeni ürün gibi 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında peşin ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

Kartaltepe Hurda Nikel Alımı

Özellikle turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Kartaltepe nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alınıp, satılırken oldukça dikkat ile çalışmalıyız.

7/24 Hurda Alan Kartaltepe Hurdacı Firması

Tam 38 yıldan bu yana hurdacılık hizmeti sunmaktayız. Sizlerin verdiği tecrübelerle araç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kartaltepe mahallesi hurdacı dükkanımız sayesinde zamana takılmadan işimizin başındayız.

Kartaltepe Mahallesi Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kartaltepe mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Kartaltepe mahallesi mahallesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Kartaltepe Moloz Döküm Yerleri

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun taşıma işleri güvenli bir şekilde yapılır. Yıkım molozları Bakırköy Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen alanlara boşaltılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanın iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılır.

Kartaltepe Hurdacı Sitesi

Kartaltepe mahallesi hurdacılar sitesi 6. bloktaki depomuzun yardımıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Geleceğe her hali ile güzel bir şehir oluşturmak için çok çalışıyoruz. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Kartaltepe Hurda Akü Alımı

Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan depolardır. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Hurda akü alan hurdacı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denir. İstanbul Hurda akü ton fiyatı gönderisini dolaşmak öğrenmenizi sağlayacaktır.

Kartaltepe Mahallesi Hurda Plastik Alanlar

İstanbul şehri Kartaltepe mahallesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alıyoruz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Kartaltepe plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Sitemizde paylaşılan Kartaltepe hurda plastik fiyat listesi günceldir

Kartaltepe Güncel Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Kartaltepe hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar anlık güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında ton fiyatlarından daha fazla fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Kartaltepe İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası işleri deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Hurda raf fiyatları makalesine bakınmak isteyebilirsiniz. Buradaki Kartaltepe ikinci el raf ton fiyatları güncellendi. Raf hurda alımı bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Hurda raf Kartaltepe satışı yapmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan işyerleri tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, hurda çelik raflar içlerinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satıyoruz.

Kartaltepe Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Kartaltepe mahallesinde yıkılmış lokanta binalarından satın alınan yeni gibi ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Kartaltepe Mahallesi Hurda Kumaş Alanlar

İstanbul Bakırköy Kartaltepe mahallesinin tamamında kumaş hurdası almaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş için peşin ödeme yapmaktayız. Kartaltepe çevresinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında yerinize ekibimizi göndermekteyiz. Parti malı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Bakırköy Kartaltepe hurda kumaş fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Bakırköy Kartaltepe kiloayla tartarak kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Kartaltepe Mahallesinde Kullanılmış Restoran Malzemesi Alımı

Çok kısa bir süre kullanılmış bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta aletleri alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, dinlendirici, sanayi tipi set üstü ocak vb lokanta tipi mutfak alet edavatını görebilmeniz için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

Kartaltepe İkinci El Eşya

İstanbul Bakırköy Kartaltepe sıfır, ikinci el koltuk satın alabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan yerler konulu makalemizi ziyaret ediniz Her çeşit 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile burdaki telefon numarasıyla bağlantıya geçebilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu bulunur.

Kartaltepe Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında almaktayız. Bakırköy Kartaltepe mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin kısmen yıkılmış dükkanların tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp