Beykoz Hurdacı

Kavacık Hurdacı

Halk Metal şirketimizle Beykoz mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Beykoz etrafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle çağırdığınız yere uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Hali hazırda İstanbul Beykoz firmasıyız. Lakin Kavacık mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Kavacık mahallesinde hurdacı olarak her tür hurda eşyanızı değerinde alıyoruz Beykoz hurdacı firma olarak Kavacık mahallesinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz.

Anlık Beykoz Kavacık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Kavacık mahallesi hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz mevcuttur.

Anadolu yakası Kavacık mahallesinde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları için eşyanın değerini piyasasından iyi fiyatla ödüyoruz İstanbul hurdacı firmalar içindeki Halk Metal hizmetinizdedir.

Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Kavacık mahallesi hurdacı şirketleri arasında lider konumdayız.

Beykoz Kavacık Hurdacı Firma

Kavacık hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Beykoz Kavacık mahallesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda bakır satmak için telefon numaralarımızı aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Kavacık öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kavacık bölgesinde değil, tüm mahallelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Beykoz hurdacı firması olarak Anadolu yakasının her yerinde hurda alımı yapıyoruz. Kavacık mahallesinde her cins hurda malzeme alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizdedir! Kavacık mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek bütün insanların yararlanması için çalışıyoruz.

Ülkemizde her sene 100.000 ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Çöpe giden atıkların %4’ünü maden hurdaları, %27’sini plastik hurdası, %43’ünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini cam hurdası oluşturuyor. Malesef, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye 1 milyar beş yüz yetmiş milyon TL zarar açıyor. Hurdacı firmalar boşa atılan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışmaktayız.

Kavacık Hurdacı Telefonu

İstanbul Beykoz Kavacık hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Kavacık her tür hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Boşa süre geçirmeden arayıp güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı aramalısınız.

Kavacık Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul Hurda kablo alanlar konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. İstanbul Beykoz Kavacık mahallesinin her yerinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Etrafta hızlıca edinilen %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır nedeniyle hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır.

Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. İçindeki telin türüne göre ve dışındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kavacık elektrik kablosu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kavacık hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satmayı dileyenler bizi arayabilir. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası için ederinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz.

Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. İstanbul Beykoz Kavacık mahallesi hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her cins kablo hurdası alan alan Kavacık hurdacı firmayız. .

Kavacık Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alım satımı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alımı makalesine göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Kavacık Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. İstanbul Beykoz Kavacık hurda kurşun alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Beykoz Kavacık kurşun hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Kurşun metalinin kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız.

Kavacık Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

Buradaki Kavacık mahallesi hurda çinko fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatları sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için firmamıza iletişim kurabilirsiniz. Kavacık mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Beykoz Çinko hurda ton fiyatı sayfamızı incelemelisiniz.

Kavacık Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Kavacık Mahallesinde hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sitemizde bulunan hurda sarı pirinç alan hurdacı konuyu inceleyin. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Kavacık mahallesinin tamamında hurda sarı alıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Hurdacı firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır. Bu sebep ile Kavacık sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır.

Kavacık Sac Hurda Alımı

Elimizde deliksiz 2.el trapez sac hurdası var. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Kavacık çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Hurda sac alım satımı yapan yerler içindeyiz.

Kavacık Mahallesi Demir Hurda Alan Firmalar

Kavacık ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar linkine tıklayınız.

Demir, yer yüzünde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfada bulunan Kavacık inşaat demiri ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir trabzan, pencere demiri, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Beykoz Demir hurda alan hurdacı firma makalemizi dolaşmak konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Halk Metal İstanbul Beykoz Kavacık bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Kavacık Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik. Antimon zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Kavacık yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Topladığınız hurdaları hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurda malzemenizin fiyatı düşüyor.

Hurda atık alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,hurda çinko, sarı hurdası ve demir hurda alımında Kavacık piyasasından daha fazla fiyat listesi uygulamaktayız. Kavacık hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. İstanbul Beykoz Kavacık mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda atık alım satım hizmeti veriyor.

Kavacık Mahallesi Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası alan Kavacık Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Kavacık bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kavacık soyma bakır hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. İstanbul Beykoz Kavacık hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kavacık içinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alanlar bölümünde daha geniş bilgi var. TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kavacık Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için aramanızı diliyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Kavacık mahallesinin tamamında alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alırken tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız.

Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. . Ayrıca alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Beykoz Kavacık Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

Kavacık Fabrika Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. İşe başlamadan sökülecek fabrika binasının detaylıca incelenerek uygun ekipmanların seçilmesi doğru bir çalışma olur.

Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece Beykoz fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler arasında lider olduk. Sektörde on binlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenle gerçekleştirdik. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Beykoz Kavacık fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

Kavacık Mahallesi Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Genelde renkli ve şeffaf otomobil camı, içecek şişesi vs. cam hurda cinsleri bulunabilmektedir. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki su muhafaza eden inorganik amorf sert maddelerdir. Kavacık genelinde cam hurda alan firmalar arasındayız.

Kavacık Karton Hurda Alan Firma

İlçenin tümünde kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle hurda satıcılarına daha fazla oranda kazanım etme imkanı sunuyoruz. Kavacık kağıt hurdası alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Sitemizdeki Kavacık Mahallesi hurda karton ve kağıt fiyat listesini üyelerimizle her gün paylaşıyoruz Piyasadan fazla ton fiyatları ile kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak alanlar içindeyiz. Kavacık Mahallesinde kağıt hurda alan yerler içerisindeki şirketimiz ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

En Yakın Kavacık Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Kavacık mahallesinin her yerinde her nevi hurda eşya almaktayız. Bu yöntem ile hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Kavacık çevresinde servisler veriyoruz. En yakın Kavacık mahallesi hurdacı firma ismiyle hurda almak için adresinize uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Kavacık hurdacı firması içindeki çalışanlarımızla yerinden hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz.

Kavacık Otomobil Hurdası Alan Yerler

Fırsat oldukça Kavacık çevresinde araba hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araç, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Kavacık Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alım satımı için arayınız.

Kavacık Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller depolanırken elden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Kavacık nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot nikel, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablon nikel alım satımında piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kavacık Hurdacı Firması

Okuduğunuz gibi bin dokuz yüz doksan dokuz senesinden bugünlere değin hurdacılıkla yedi yirmi dört hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Kavacık hurdacı olan firmamızla zaman farketmeksizin çalışıyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallık aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kavacık Hurda Klima Alım Satımı

Kavacık mahallesi çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Hurda klima Kavacık çevresinde en fazla satılan hurda malzemeler içindedir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Kavacık Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle anlasmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemenin işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Beykoz Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan yerlere boşaltılıyor.

Kavacık Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çevreci dostlara her hali ile yaşanır bir İstanbul Beykoz ve daha yaşanır Kavacık mahallesi oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Kavacık hurdacılar sitesi 6. blok içindeki depomuz aracığıyla geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz.

Kavacık Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılır. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü hurda alan yerler bölümünün olduğu linke tıklayın. Akü hurdası alan yerler gönderimizi okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Dolayısıyla İstanbul Beykoz Kavacık mahallesinde hurdacısı gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme fabrikası bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Kavacık Plastik Hurda Alanlar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Güncel fiyatla hurda beyaz naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Kavacık bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Kavacık plastik hurdası alan firmalar içinde olan firmayız. Sayfamızda yayınlanan İstanbul Beykoz Kavacık hurda naylon kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz

Kavacık Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdaların alımında daha yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Anlık kilo fiyatına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Kavacık hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında günlük değişmekte.

Kavacık Mahallesi 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki Kavacık raf hurdası fiyat listesi günceldir. Hurda raf alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Hurda raf Kavacık satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firma paylaşımına göz atarsanız pişman olmazsınız. Genellikle raflarını yenileyen kasaplar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el market rafları satan yerler içindeyiz.

Kavacık 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla malesef işi bırakan depolardan aldığımız Yıkılmış ardiye vs binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alan firmalar içindeyiz. İnşatlarda alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası ikinci el iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Kavacık Parça Kumaş Alımı

Defolu hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı hemen arayın. Toptan dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda için peşin parayla ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Beykoz Kavacık kumaş hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Kavacık kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. İstanbul Beykoz Kavacık çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımı için yerinize gelmekteyiz.

Kavacık 2. El Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi aspiratör, çelik davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, restoran tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma makinesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satan firmalar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap alımı yapıyoruz.

Kavacık Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

Ekonomik fiyatlarla yeni gibi ve 2. el mobilyalar satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeniyle firmamızıarayabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masası mevcuttur. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinizden satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alım satımı başlıklı makalesini ziyaret ediniz

Kavacık Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çok önce fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların istendiği bir biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Yıkım esnasında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp