Samsun Hurdacı

Kavak Hurdacı Firma

Kavak meydanında çevresinde hurda eşyalarınızın görüntülerini ulaştırmak sebebiyle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Memleketin dört bir noktasında, hurda alıyoruz. Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası satanlara yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Samsun hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hurda alım satımı yapıyoruz. Tam zamanlı Samsun Kavak hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Eşsiz faaliyetler yürütüyoruz. Öncü olduğumuz tüm hizmetlere ziyaret ettiğiniz gönderimizden erişebilirsiniz. Kavak hurdacı firmasıyız.

Samsun Kavak Hurdacısı

Kavak mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her tür hurda kablo satışı sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Kavak hurdacısı olarak Samsun genelinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın alım satımı için müsait araçlarımızı gönderiyoruz Kavak hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Samsun Kavak merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Samsun ilinin naif ilçesi Kavak gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Kavak çevresinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz.

Kavak Hurdacı Telefon Numarası

Samsun Kavak hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Kavak hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda fiyat listesi sormak nedeniyle numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Kavak Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu hurda için yüksek fiyat sunuyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Samsun ili Kavak kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Samsun Kavak hurda kurşun kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Hurda kurşun ton fiyatı makalemizi okursanız mükemmel olur.

Kavak Hurda Krom Alımı

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Kavak krom tank hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler hurda krom hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Kavak Hurda Alan Firmalar

Samsun Kavak ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, inşaat demiri, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo alımında yukarısında fiyat teklifleri sunuyoruz. Kavak hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çelik alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kavak kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suylatemasında korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin fiyatı düşmektedir.

Kavak Çinko Hurda Alan Firmalar

Sitemizde paylaşılan Kavak çatı söküm çünkosu ton fiyatlarını isteyene günlük göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatları bölümünü ziyaret ederseniz iyi bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Kavak ilçesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz.

Kavak Bakır Hurda Alım Satımı

Kavak genelinde bakır hurdası alıyoruz. Buradaki Samsun Kavak yanık bakır hurdası fiyatlarını dileyenlere günlük yolluyoruz. Samsun Kavak bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kavak hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır yazımızda daha geniş bilgi var. Antikron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır hurdası alan Kavak hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kavak Demir Hurda Alanlar

Kavak ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı öğrenmek sebebi ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacı firma demir hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Demir, yeryüzünde en çok satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Kavak inşaart demiri ton fiyatı güncellendi. Halk Metal Geri Dönüşüm Kavak ilçesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Bildiğiniz üzere her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları konusunun linkine tıklamalısınız.

Kavak Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Kavak hurdacı firması olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Adresten hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Müşterilerde kolayca bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alımında en güzel fiyatı teklif ediyoruz. Kavak ilçesinde hurda kablo alan firmayız. kablo hurda alanlar hakkındaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

Samsun Kavak bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızda yayımlanmış olan Samsun Kavak fare yemez kablo fiyatları daima güncelleniyor.

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satarak para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kavak hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Kavak Sac Hurda Alımı

Elimizde tek bir deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alanlar içindeyiz. Samsun Kavak ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

Kavak Sarı Pirinç Hurdası Alımı

İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Kavak hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Buradaki Kavak hurda sarı ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün yollanmaktadır. Kesin sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriğe göz atın. Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında en güncel fiyat listesini veriyor. Dolayısıyla Kavak sarı pirinç hurda ticareti yapmaktayız. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Kavak ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Kavak Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için telefonlaronızı bekliyoruz. Sizin desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz.

Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Kavak ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız. Her türden hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız.

Şirketimize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki Samsun Kavak alüminyum kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sayfamızdakialüminyum hurdası alanlar metine göz atabilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Samsun Kavak alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz.

Kavak İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ev binalarından bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı satanlar arasındayız. Büyük projelerde alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan aldığımız

Kavak Hurda Akü Alımı

Bir süre sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alımı gönderisine bir göz atın. Bu nedenle Kavak hurdacısı gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Akü içerisindeki kurşunlu suları nedeniyle oldukça değerlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı için kullanılır.

Kavak Fabrika Bozumu

İnsanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz. Sökümden önce yıkılacak tesisin detaylı bir biçimde incelenerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Kavak fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Güvenli şekilde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini güvenle yerine getirdik.

Kavak Hurda Cam Alımı

Kavak ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı tutabilen inorganik amorf katı maddelerdir. Günümüzde şeffaf cam şişe, araba camı ve benzeri hurda cam baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Kavak Hurdacılar Sitesi

Daha fazla temiz bir Kavak oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Kavak hurdacılar sitesi 4. blok içerisinde bulunan dükkânımız iş birliğiyle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Kavak Hurda Araba Alan Yerler

Elbette size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Kavak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda otomobil trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, yük vagonu, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, motor hurdası alıyoruz. Ara sıra Kavak bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmeti vermekteyiz.

Kavak 2.el Raf Fiyatları

Özellikle kapanan fabrikalar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, hurda çelik raflar, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Bu sayfadaki Samsun Kavak ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Kavak 2.el raf hurdası satışı yapmak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Kavak Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında çok hassas hareket etmeliyiz. Samsun Kavak ilçesinde turbo nikel, anot nikel, %95 şablon nikel hurda ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Kavak nikel hurda alımı yapıyoruz.

Kavak Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek dairelerin tekrar inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurdayı ücretle almaktayız.

Kavak Hurda Plastik Alımı

Samsun şehri Kavak ilçesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Kavak plastik hurda alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Kavak hurdacısıyız. Sitemizdeki Kavak naylon hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En idel fiyatla hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Kavak Karton Hurdası Alanlar

Kavak hurda kağıt alan firmalar içerisindeki şirketimiz hizmetleriyle toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle sizlere çok daha yüksek oranda kazanma olanağı iletiyoruz.

derinden çok fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alımı yapan yerler arasındayız. Kavak karton hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Sitemizdeki Kavak hurda kağıt ve karton fiyatlarını günlük gönderiyoruz

Kavak Beyaz Eşya Hurdası

Titizlikle ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını yerinize gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda buzdolabı fiyatları başlıklı makalemizi ziyaret ediniz Temiz kullanılmış öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası alıyoruz. Kavak kullanılmış, 2.el mobilyalar satıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak amacı ile çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz.

Kavak Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

Profesyonel lonata mutfağı malzemeleri almaktayız. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Titiz kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, salata ve meze dolapları, lokanta tipi kuzine vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz.

Kavak Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Buradaki Kavak hurda kumaş kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Tonajlı kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için aşağıdaki numaraları vakit kaybetmeden aramalısınız. Kavak bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. Kavak kilo ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Yüksek tonajlı dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, parça mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

En Yakın Kavak Hurdacı

En yakın Kavak hurdacı deposu olarak her nevi hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Kavak hurdacıları arasında içindeki çalışanlarımız ile kapıdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Kavak ilçesinde hurda malzeme alırız. Bu haliyle size en yakın hurda alan yerler Kavak ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

Kavak Jeneratör Hurda Satanlar

2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz.

Kavak Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları başlıklı metni inceleyin Kavak hurdacı firmalar içinde hurdacılık işlerinde kullanılan kilo fiyatı hızlıca güncellenmektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken borsadan daha fazla ton fiyatı öneriyoruz. Güncel kilo fiyatına ulaşabilmek için bizimle iletişim kurmanız gereklidir.

7/24 Açık Kavak Hurdacı

Bahsettiğimiz üzere beş senedir hurda alım yapan firmayız. 7/24 Kavak hurdacı firması firmamız aracılığıyla haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz. Geçen yılların sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Kavak Klima Hurdası Alan Firma

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kavak çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Klima hurdası Kavak bölgesinde çok alınan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kavak Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların taşınması titizlikle personellerimizce yapılıyor. Molozlar Kavak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önceden planan yerlere naklediliyor. Firmamız tarafından alınan her nevi hurda eşyanızın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp