Ankara Hurdacı

Keçiören Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ankara Keçiören ilçesinde hurda eşyalarınızın fotoğrafını iletmek nedeniyle çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Keçiören hurdacı firma olarak yerinize gelebiyoruz. Güncel Keçiören hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler beğeninize sunuyoruz. Lider olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz.

Türkiyemiz’in irtibat kurduğunuz her tarafından, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal adı ile hurda alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Ankara hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Ankara Keçiören Hurdacı Firma

Keçiören hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Ankara Keçiören içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü hurda satışı yapmak için bizi kaydedebilirsiniz. Ankara ilinin eşsiz ilçesi Keçiören gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Keçiören bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Keçiören genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Keçiören hurdacı olarak Ankara genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için yakın çevredeki hurda taşıma elemanlarımızı yönlendiriyoruz.

Keçiören Hurdacı Numarası

Keçiören hurda alımı her türde hurda alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alır. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Bu yüzden hurda atık fiyatları sormak nedeniyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Ankara Keçiören hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Keçiören Hurda Alımı

Keçiören yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğrar. Böylece hurdanın piyasasının inmesine sebep olmaktadır. Hurda atık alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar içindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Keçiören hurdacı firma olan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun hurdası, bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,demir ve sarı hurda alımı yaparken Keçiören hurdacı firmalarının üstünde fiyat listesi uyguluyoruz. Keçiören hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Keçiören Krom Hurda Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklayınız. Yapısı itibari ile çok sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Ankara Keçiören hurda krom tank fiyatları günceldir.

Keçiören Hurda Kablo Alım Satımı

Keçiören ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı konuyu inceleyin.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir. Ankara Keçiören hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Keçiören hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına liderlik yapıyoruz.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı için en güzel fiyatı öneriyoruz.

İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Keçiören fare yemez kablo ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Her yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Keçiören hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. .

Keçiören Kurşun Hurda Alan En Yakın Firmalar

Keçiören kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Keçiören hurda Cami kurşunu fiyatlarını üyelerimizle dakik bir şekilde paylaşıyoruz. Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda fiyatları gönderimize göz bakarsanız pişman olmazsınız. Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu hurda alıyoruz.

Keçiören Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz.

Sitemizdeki Keçiören alüminyum hurda ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Daha güncel sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Ankara Keçiören hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Keçiören bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları güvenle yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant Keçiören hurdacılık firmaları arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.

Keçiören Hurda Bakır Alım Satımı

Keçiören içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Keçiören hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bu sayfadaki Keçiören soyma bakır hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Ankara Keçiören bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alıyoruz. Keçiören hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Keçiören Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Güncel demir hurda kilo fiyatları talep etmek sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı yazımıza bakınmak istersiniz. Demir, yeryüzünde en çok satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Keçiören demir hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Firmamız Keçiören ilçesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alırız. Keçiören ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Keçiören Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Ankara Keçiören hurda çinko fiyat listesini bip hattımızda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda ton fiyatı için arayabilirsiniz. Keçiören bölgesinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

Keçiören Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Aslını demek gerekirse hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Sizlerinde öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Burada bulunan Keçiören pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla sarı pirinç alan hurdacılar konuyu ziyaret edin.

Dolayısıyla Keçiören sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Keçiören hurdacı firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır. Ankara Keçiören hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Keçiören bölgesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

Keçiören Sac Hurdası Alım Satımı

Keçiören etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek nedeni ile. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde yeni gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Keçiören Hurda Fiyatları

Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda alımlarında piyasadan daha fazla fiyatlara alımlar yapıyoruz. Keçiören hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları an be an değişiyor. Yeni krom hurdası fiyatları başlıklı yazıyı okuyun Doğru fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

Keçiören Hurdacı Sitesi

Çok daha yaşanabilir bir Ankara ve şimdiki halinden güzel Keçiören için yirmi dört saat çalışıyoruz. Keçiören hurdacılar sitesi 9. blokta bulunan iş yerimizin vasıtası ile hurda eşya alım işleriyle bu sektörde liderlik etmekteyiz. Sadece bu cins malzemelerin alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Keçiören Cam Hurda Alım Satımı

Son zamanlarda renkli içecek şişesi, çıkma araba camı vs. cam hurdası bulunuyor. Keçiören etrafında cam hurdası alanlar arasında faaliyet veriyoruz. Son zamanlarda renkli içecek şişesi, çıkma araba camı vs. cam hurdası bulunuyor.

Keçiören Hurda Akü Alanlar

Akü içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Hurda akü alımı bölümüne göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolayan enerji kaynağıdır.

Keçiören İkinci El İnşaat Malzemesi

Keçiören bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencere alıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, alçı mikseri, boya tabancası ikinci el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır.

Keçiören Bina Yıkımı

Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, sökülen kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurdayı satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Keçiören kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek dükkanların yeniden yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm iş güvenliği önlemleri

Keçiören Plastik Hurdası Alım Satımı

En ideal fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Keçiören plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Bu sayfada yayımlanan Keçiören plastik hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır Ankara şehri Keçiören bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Keçiören Jeneratör Hurda Alımı

Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz için en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmayız.

7/24 Hurda Alan Keçiören Hurdacı Firması

Sizlerin sağladığı deneyimlerler değişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Keçiören hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan işimizin başındayız. İki bin sekiz yılından bu günlere hurdacılığa müşterilere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Keçiören Karton Hurda Alanlar

Piyasadan fazla fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alımı yapan firmalar arasındayız. Keçiören kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz sunduğu hizmetler ile kağıt kırpıntı, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

İlçenin her yerinde renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle hurda satıcılarına çok daha fazla miktarda kazanma şansı veriyoruz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Sitemizde paylaşılmış olan Keçiören karton hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız

Keçiören Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Keçiören 2.el raf ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası alanlar bölümümüzü gezmelisiniz. Keçiören ikinci el hurda raf alımı sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen elbiseciler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, hurda çelik raf, market rafları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satıcıları içindeyiz.

Keçiören Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Keçiören fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekir. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü olduk.

Keçiören Klima Hurda Alan Hurdacılar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Keçiören bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Keçiören ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin.

Keçiören Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alan Firma

İkinci el paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgahlar, otel tipi bulaşık makinası alıyoruz. İkinci el endüstriyel tip mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, krom küvet, evye, davlumbaz, paslanmaz salata dolapları vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını incelemek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz.

Keçiören Parça Kumaş Alanlar

Kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Keçiören ilçesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında arzu ettiğiniz yere ekiplerimizi gönderiyoruz. Kilosuyla poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayınız. Keçiören kilosu ile hurda kumaş alanlar içinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Buradaki Ankara Keçiören hurda kumaş fiyat listesini bip grubumuzda paylaşmaktayız.

Keçiören Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Keçiören Belediyesi tarafından önceden planlanan araziye naklediliyor. Fabrika yıkımında müşteriyle anlasmamıza göre molozların nakliyesi güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Keçiören hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılır.

En Yakın Keçiören Hurdacı

Keçiören hurdacı firması içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile arzu ettiğiniz adresten hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alan yer Keçiören ilçesinin her sokağında servis ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Keçiören ilçesinin her yerinden hurda malzeme almaktayız. En yakın Keçiören hurdacı firması olarak hurda alımında yolladığınız konuma geliyoruz.

Keçiören İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu alıp satıyoruz. Keçiören içinde çok az kullanılmış, ikinci el ev eşyası satıyoruz. Titizlik ile kullandığınız 2el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi evinizden değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinesi alan yerler başlıklı içeriğe ulaşınız Her çeşit ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları öğrenmek için işletmemizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Keçiören Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Keçiören etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Ancak hurda araç trafikten çekme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Keçiören Nikel Hurda Alımı

Hurda nikel zehirlidir. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel, %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz. Keçiören nikel hurdaları alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp