Bursa Hurdacı

Keles Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Güzel ülkemizin aradığınız ilinde, hurda alımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda satımında piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bursa hurdacısı firmalar içindeyiz. Keles bölgesi etrafında hurda fiyatı öğrenmek amacı ile 24 saat yetkili personelimize görüşmeniz yeterlidir. Güncel Keles hurda borsası fiyat listeleri ile hizmetimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Başarı ile sürdürdüğümüz bütün hizmetlere okuduğunuz paylaşımdan erişebilirsiniz. Halk Metal olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Keles hurdacı firmasıyız.

Keles Hurdacı Firmalar

Keles hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Keles bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda kurşun satmak için çağrı merkezimizi aramalısınız. Bursa ilinin hızla büyüyen ilçesi Keles daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Bursa Keles ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Keles mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Keles hurdacısı olarak Bursa genelinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz.

Keles Hurdacı Telefon Numarası

Bursa Keles hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Keles yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda satmak sebebi ile bizleri aramanız yeterlidir. Boşa süre geçirmeden arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Keles Alüminyum Hurdası Alanlar

Bursa Keles alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant için peşin ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Bizlere verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Keles ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapmaktayız. Sayfamızdaki Keles alüminyum fiyatları günceldir. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle sürekli büyüyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

Keles Demir Hurda Alımı

Keles ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle bize ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firma paylaşımına kesinlikle bir göz atın.

Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda satılan metaller arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Keles 1.sınıf hurda demir kg fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Sizinde bildiği gibi her tür pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Hurdacı firmamız Keles bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Keles Hurda Kablo Alım Satımı

Bursa Keles hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımında deneyimliyiz. Piyasada sıklıkla ele geçen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Keles hurda bakır kablo kg fiyatını abonelerimize günlük yolluyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Yerinden hurda tek damar kablolar, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Keles ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Hurda kablo telindeki bakır oranı nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder.

Kesin sitemizdeki hurda kablo makaleyi inceleyin. Keles hurdacısı Halk Metal özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en yüksek fiyatı öneriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsası fazla teklifler veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Keles hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar satmak isteyenler hemen arayın. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genelde yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Keles Sac Hurda Alım Satımı

Firmamızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası var. Keles bölgesinin her yerinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, satışı nedeni ile arayınız. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Keles Hurda Alan Firma

Hurda paslanmaz alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız. Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Keles ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor.

Tonajlı kablo hurda ve bakır, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko hurdası, toplama demir, kurşun hurdası alırken Keles pazarından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Keles hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. Keles kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdalarınızı hiç zaman harcamadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu neden ile malzemenin piyasa değeri düşebilir. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Keles Hurda Krom Alım Satımı

201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Bursa Keles krom hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırmaktayız. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Keles Kurşun Hurdası Alım Satımı

Keles hurda kurşun alım satımı için en yüksek fiyatı uyguladığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Keles hurda kurşun ton fiyatı güncellendi. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu
, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun alan hurdacı firma makalemizi ziyaret etmek iyi gelir.

Keles Sarı Hurda Alım Satımı

Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Sayfamızdaki Keles hurda sarı pirinç ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı radyatör, sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılabilmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Bursa Keles hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Bu sebeple Keles sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız. Keles genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Keles Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

Keles bölgesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Keles çinko hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler paylaşımına bir göz bakarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satışı yapmak için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

Keles Hurda Bakır Alan Hurdacılar

antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Keles hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanında geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Keles bakır kilo fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Bursa Keles hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Keles bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Keles içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Keles Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden personel koltuğu, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece mevcuttur. Keles sıfır gibi ve 2. el oturma grubu satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepelerinizi evinize gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya için piyasasının üstünde fiyat uygulamaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alan firma konusunda bilgi paylaşılmış yazıya ulaşın Yeniden farkı olmayan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile bizimle ulaşabilirsiniz.

Keles Jeneratör Hurdası Satanlar

Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Bozuk hurda jeneratör, trafo alan firmayız alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Keles Güncel Hurda Fiyatları

Bloğumuzda bir kaç gün önceden yazılmışgüncel hurda krom fiyatları konuya göz atabilirsiniz Keles hurdacısı olarak hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatı günlük değişkenlik gösteriyor. Anlık fiyata ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında öteki firmalardan daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Keles Hurda Karton Alımı

Keles kağıt hurda aldığımız yerler içinde yer alır. Bu sayfadaki Keles karton hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz derinden çok hurda kağıt fiyatıyla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, peçete hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alanlar arasındayız. Keles kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt ton fiyatı isteyebilirsiniz. Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle hurda satıcılarına daha yüksek oranda kâr elde etme olanağı takdim ediyoruz.

7/24 Açık Keles Hurdacı

Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin birden bu zamana değin hurdacılık ile hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Keles hurdacı olarak günün her saatinde çalışıyoruz.

Keles Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Keles bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, yük vagonu, ağır hasarlı araba hurdası, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat sormak için hemen arayın.

En Yakın Keles Hurdacı

Halk Metal hurda alım firması olarak Keles çevresinde hurda malzeme alırız. Keles hurdacıları arasında olan firmamızla adresinizden her çeşit hurda atık alım satımı hizmetimiz var. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yer Keles bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. En yakın Keles hurdacı firması ismi ile her cinsten hurda metal alırken adresinize profesyonel personel yolluyoruz.

Keles Kırık Cam Hurda Alanlar

Genelde şeffaf ve renkli soda şişesi, araba camı biçimlerinde hurda camlar bulunmaktadır. Keles ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Genelde şeffaf ve renkli soda şişesi, araba camı biçimlerinde hurda camlar bulunmaktadır.

Keles Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Keles hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın aracılığı ile atık hurda malzeme alım satımı işine başladık. Sırf bu hurda eşyanızın alımını yapmıyoruz. Daha iyi bir Bursa ve olduğundan iyi Keles yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Keles Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Keles fabrika sökümü uzun yılların tecrübesine sahibiz. Yıllardır sayısız fabrika sökümü ihalelerini güvenilir biçimde gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken öncelikle sökümü istenen mülkün detaylıca dolaşılması gerekiyor. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır.

Keles Klima Hurda Alımı

Keles çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Keles çevresinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Keles Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda metallerin iş yerimize taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Keles Belediyesi Fen İşleri tarafından daha önceden belirlenen yerlere taşınıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlikle araçlarımızla yapılıyor.

Keles Hurda Akü Alımı

Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Arabalarda enerji deposu kullanılır. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile firmamız benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi olan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvılar geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Keles Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda, nikel turbo alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken çok özenli davranmalıyız. Bursa ve Keles hurda nikel alıyoruz.

Keles 2.el Mutfak Malzemesi Alım Satımı

Endüstriyel lokanta, cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, salata ve meze dolapları, restorant tipi set üstü mekap ve benzeri lokanta tipi mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. İkinci el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma makinesi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Keles Hurda Kumaş Alım Satımı

Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla bizi çok geçmeden arayınız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alımında nakit para ödeme yapılır. Hurda parça kumaş alıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Keles hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Keles kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız. Bursa Keles ilçesinde hurda süprem, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımında arzu ettiğiniz yere gelecek ekipleri oluşturduk.

Keles Bina Yıkımı

Keles kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek apartmanların istenildiği şekilde yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vs. her cinste hurdayı ücreti karşılığında alıyoruz. Aynen fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri

Keles İkinci El Hurda Raf

Sayfamızda yayınlanan Keles 2.el market rafı kilo fiyatını whatsapp hattımızda ücretsiz paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar bölümümüzü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Keles hurda raf satın almak için bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Çoğunlukla kapanan pastahaneler tarafından satılan çelik raflar, market rafları, reyonlar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıcıları arasındayız.

Keles Plastik Hurdası Alımı

Keles hurda plastik alanlar içinden öne geçmeyi başaran Keles hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Bursa Keles hurda plastik ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bursa il Keles bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı yapıyoruz.

Keles 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte iflas eden depolardan aldığımız Müteahhitlerce bir inşaatta kullanılmış inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan fabrika ve benzeri binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp