Erzincan Hurdacı

Kemaliye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Ülkemizin dört bir noktasında, hurda alımı yapıyoruz. Kemaliye şehir merkezinde hurda malzemenizin resimlerini göndermek nedeniyle çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda eşya satımlarında yüksek fiyat sunuyoruz. Erzincan hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Kemaliye hurda alım satım listesi ile hurdalarınızı alıyoruz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tüm çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kemaliye hurdacı firmasıyız.

Kemaliye Hurdacı Firmalar

Kemaliye bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Kemaliye hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Erzincan Kemaliye içerisinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Erzincan ilinin en yaşanılası ilçesi Kemaliye öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kemaliye etrafında değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kemaliye hurdacı firması olarak Erzincan genelinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin yüklenmesi için yakınınızdaki hurda alım mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satışı için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz.

Kemaliye Hurdacı Numarası

Kemaliye hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Kemaliye adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Kemaliye Sarı Pirinç Hurda Alımı

Sizlerinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu neden ile Kemaliye sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Sayfamızdaki Kemaliye sarı pirinç hurdası kg fiyatını uygulamamızı kulananlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Sarı hurdası alanlar hakkında paylaşılmış metine göz atabilirsiniz. Kemaliye hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Kemaliye bölgesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Halk Metal Hurdacılık şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncülük etmektedir. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir.

Kemaliye Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sitede paylaşılan Kemaliye krom tank hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı gönderimize bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Kemaliye Hurda Alan Firma

Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurda, sarı ve demir alırken yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Kemaliye hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Kemaliye adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Topladığınız hurdayı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su iletemas ederse korozyona uğruyor. Böylece hurdanın kıymetleri düşmektedir.

Kemaliye ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her tür hurda karton alımı yapıyor. Hurda raf almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı ilke edindik.

Kemaliye Hurda Sac Alımı

Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Kemaliye Erzincan ilçesinde hurda sac levha, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih etmelisiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Kemaliye Hurda Bakır Alanlar

Kemaliye hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır hurdası alanlar alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Kemaliye hurdacı numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kemaliye genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Kemaliye hurda bakır kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Erzincan Kemaliye hurda bakır alan yerler arasındayız.

Kemaliye Alüminyum Hurda Alanlar

Kemaliye bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımları güvenle gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Bize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Erzincan Kemaliye alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Hurdasını satanların desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Sayfamızdaki Kemaliye hurda alüminyum fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız.

Kemaliye Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Kemaliye kurşun hurda alıp satmak için yüksek fiyatı uyguladığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Kemaliye kurşun hurdası fiyat listesini whatsapp grubuna saat başı yollamaktayız. Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu hurda alımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renktedir. Kurşun hurda fiyatı gönderisini gezmek iyi gelir.

Kemaliye Kablo Hurda Alım Satımı

Erzincan Kemaliye ilçesinin tümünde hurda kablo alıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kemaliye hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kemaliye hurda bakır kablo kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Piyasada hızlıca edinilen %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablo hakkında paylaşılmış metine göz atabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem arzeder. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasasından pahalı teklifler veriyoruz.

Erzincan Kemaliye hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Erzincan Kemaliye hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız genellikle hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası almaktayız. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Kemaliye Hurda Çinko Alanlar

Erzincan, Kemaliye çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kemaliye çinko hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurda alımı sayfamıza bir göz atın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Kemaliye Demir Hurda Alanlar

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller içindedir. Sitemizde yayınlanan Erzincan Kemaliye hurda demir kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kemaliye etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları istemek için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı paylaşımımızı mükemmel olur. Halk Metal Hurdacılık Erzincan Kemaliye ilçe genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı makalemizi okumak iyi gelecektir.

Kemaliye Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken mümkün olduğunca özen ile hareket edilmelidir. Erzincan ile Kemaliye nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 nikel şablon alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

Kemaliye Cam Hurda Alımı

Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip su muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Kemaliye yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasındayız. Son zamanlarda renkli ve şeffaf çıkma araba camları, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurda türleri bulunmaktadır.

Kemaliye İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası, alçı makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış apartman vs. binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2. el pimapen pecere, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz. Dolayısı ile malesef iflas eden depolardan edindiğimiz

Kemaliye Fabrika Bozumu

Erzincan Kemaliye fabrika sökümü işi yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika bozum ihalesini tamamladık. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde ünlü olduk. Başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrikanın incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin hazırlanması gereklidir. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

Kemaliye Hurda Klima Alımı

Hurda klima Kemaliye bölgesinde en çok alınan hurdalar arasında yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kemaliye etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Kemaliye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Kemaliye hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın firmamıza ait fabrikaya yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Kemaliye Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen yerlere nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak bina molozunun nakliyesi itinayla tarafımızca yapılıyor.

En Yakın Kemaliye Hurdacı Telefon Numarası

Kemaliye hurdacı firması içindeki çalışanlarımızla adresten her çeşit hurda atık almaya devam ediyoruz. Kemaliye en yakın hurdacı deposu adı ile her tür hurda malzeme alım satımı amacı ile yerinize gelmekteyiz. Bu neden ile size en yakın hurda alan yer Kemaliye ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Halk Metal Hurdacılık hurdacı sitesi olarak Kemaliye genelinde hurda malzeme satımı işi yapmaktayız.

Kemaliye Anlık Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda fiyatları metini ziyaret edin Kemaliye hurdacı firma olarak hurda alımında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında an be an değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatından yüksek fiyat teklifleri uyguluyoruz. En güncel bilgiye erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Kemaliye Jeneratör Hurdası Alımı

Hurda jeneratör alan firmalar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Kemaliye Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız. Erzincan il Kemaliye ilçesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Kemaliye plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan Kemaliye hurdacı firmasıyız. Sayfamızda bulunan Kemaliye plastik kg fiyatı günceldir

7/24 Hurda Alan Kemaliye Hurdacı

7/24 Kemaliye hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü açığız. Geçen yılların kazandırdığı profesyonellik ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Yaklaşık 1999 senesinden beri hurdacılığa hizmet veriyoruz.

Kemaliye Akü Hurdası Alım Satımı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile sıkça bulunur. Akü hurda fiyatları yazısına bir göz atmalısınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu suları ayrılabildiğinden değerlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen bataryalara akü hurdası diyoruz. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan cihazdır.

Kemaliye 2. El Restaurant Ekipmanı Alanlar

İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı alınır.

Kemaliye Kumaş Alımı

Buradaki Kemaliye hurda kumaş ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kiloyla spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası alımı için buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Kemaliye etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alım satımlarında yerinize geliyoruz. Kemaliye kilosuyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Kemaliye ilçesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Parti malı hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş için peşin para ödeme yapmaktayız.

Kemaliye Hurdacı Sitesi

Hemşerilerimize temiz bir Erzincan ve her haliyle iyi Kemaliye bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Kemaliye hurdacılar sitesi üçüncü blok içinde bulunan depomuzun aracığıyla hizmetler veriyoruz.

Kemaliye Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken iş yerlerinin yenilenerek yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler

Kemaliye Karton Hurdası Alım Satımı

Erzincan Kemaliye hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki Halk Metal Hurdacılık ile ticaret yaparak hurda koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Bölgede defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanma imkanı veriyoruz.

Daha fazla fiyata bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Kemaliye hurda karton alımı yaptığımız bölgeler içinde yer alır. Sitemizdeki Kemaliye hurda karton kağıt fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak göndermekteyiz

Kemaliye Hurda Araç Alan Firma

İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Kemaliye etrafında hurda araç alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası . Tabiki de size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Kemaliye İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alım satımı liderlik ettiğimiz alanlardandır. Çoğunlukla kapanan yerlerden aldığımız reyonlar, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafları satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Kemaliye raf hurdası kg fiyatı günceldir. Hurda raf alımı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kemaliye ikinci el hurda raf alım satımı için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kemaliye 2.el Ev Eşyası

En makul fiyata yeni, 2.el salon tk. satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan alıyoruz. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firma konulu makalemize bakınız Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile bizituşlayabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, çalışma masaları, personel koltukları satılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp