Kemer Hurdacı Telefonu

Antalya Kemer hurdacı firmasıyız. Kemer ilçesi çevresinde hurda fiyatı öğrenmek amacı ile 7/24 genel merkezimize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir tarafından, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Antalya hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Antalya Kemer hurda fiyat listesiyle hizmet ediyoruz. Benzersiz faaliyetler yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı ziyaret ettiğiniz siteden detaylı inceleyebilirsiniz. Halk Metal firmamızla hurda alıyoruz.

Antalya Kemer Hurdacıları

Kemer hurdacı firması olarak Antalya genelinde her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Kemer mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Sizlerde her nevi hurda bakır satışı yapmak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kemer hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Kemer bölgesinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Antalya şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Kemer ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Kemer ilçesinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Kemer Hurdacı Telefonu

Antalya Kemer hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacıyla sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayın yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Kemer hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Kemer Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Antalya Kemer bakır hurdası kilo fiyatını dileyene bedelsiz göndermekteyiz. Antalya Kemer hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Kemer hurdacı numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Bakır alan hurdacılar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kemer içinde bakır hurda almaktayız.

Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Kemer hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

Kemer Hurda Kablo Alımı

Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız.

Antalya Kemer bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kemer ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satanlar şimdi arayın. Kemer çevresinde kolayca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kemer hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kablo alan hurdacı içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Kemer hurdacı firması olarak her nevi hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alımı için adresinize geliyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Kemer hurda kablo fiyat listesini dileyene günlük gönderiyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılar için önem taşır.

Kemer Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Bu sayfadaki Antalya Kemer hurda alüminyum ton fiyatı güncellendi. Bloğumuzda önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda almaktayız. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Kemer bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı sizinle birlikte yapmaktayız. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz. Antalya Kemer alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

Kemer Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac alıyoruz. Antalya Kemer çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Firmamızda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası var. Veranda tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kemer Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Cami kubbe kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklamalısınız. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Kemer Antalya kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizde yayımlanmış olan Kemer kurşun hurdası kg fiyatını arzu edene her gün ulaştırmaktayız.

Kemer Hurda Alımı

Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Tonajlı sarı ve kurşun hurda, inşaat demiri, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kemer hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Kemer yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların değerini düşürmektedir. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Antalya Kemer hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Kemer Hurda Sarı Alanlar

Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde lider konumdadır. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bu sebep ile Kemer sarı pirinç hurda alımı yapmaktayız. Kemer genelinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Sitemizde paylaşılan Kemer pirinç sarı fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu metini inceleyin. Antalya Kemer hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Kemer Krom Hurdası Alan Firmalar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar makalemizi okumak iyi gelecektir. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilir. Burada yer alan Kemer krom ton fiyatı güncellendi.

Kemer Demir Hurda Alan Hurdacı

Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda satılan metaller arasındadır. Buradaki Kemer demir hurda ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Anlık demir hurda fiyatları öğrenmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kemer ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Kemer ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümünü gezmelisiniz.

Kemer Hurda Çinko Alım Satımı

Kemer ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Kemer hurda çinko fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurdası alanlar sayfamızı ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Kemer Plastik Hurda Alımı

Antalya ile Kemer ilçesinin tamamından hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Kemer hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizde yayımlanan Antalya Kemer hurda naylon ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırmaktayız En güncel fiyata pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Kemer 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batan esnaflardan satın almış olduğumuz Kemer çevresinde yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç mikseri 2.el vidalı iskele, plywoon hurda satılıktır.

Kemer Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış dükkanların tekrar inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz.

Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cins hurda malzemeyi satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda bilinen tüm önlemler

Kemer Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Klima hurdası Kemer ilçesinde en fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Kemer ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Kemer Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Kemer Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan yere boşaltılır. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliye işi itina ile yapılır. Halk Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Kemer Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alımında oldukça özen ile davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel alıyoruz. Kemer hurda nikel alıyoruz.

Kemer 2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Kemer ikindi el raf hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf fiyatı makalesine bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Kemer 2. el raf hurdası alım satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan depolardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el market rafı satıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz.

Kemer Akü Hurdası Alımı

Biraz süre sonra ömrünü tamamlamış hale gelen akülere akü hurdası denmektedir. Taşıtlarda enerji deposu kullanılıyor. Akü hurdası kilo fiyatı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Dolayısı ile Halk Metal benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Akü hurdaları içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir.

Kemer Hurda Karton Alanlar

Kemer kağıt hurdası alanlar içerisindeki işletmemiz hizmetleri ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. İlçenin her yerinde hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasadan daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz.

Piyasadan fazla kilo fiyatları ile kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. Kağıt, karton hurda almak için geliyoruz. Sitemizdeki Antalya Kemer hurda karton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Kemer İkinci El Eşya

Çok az kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı konusunda bilgi yazılan paylaşımımızı gezebilirsiniz Her çeşit 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak maksadıyla telefonlarımızıarayabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, bilgisayar masası, sekreter koltuğu satın almak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Antalya Kemer bölgesinin tümünde kullanılmış, 2.el kanepeler satın alabilirsiniz.

Güncel Kemer Hurda Fiyatları

Kemer hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında saat başı güncellenmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken diğer Kemer hurdacılarından daha fazla ton fiyatı veriyoruz. En güncel fiyata ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

Kemer Hurda Cam Alan Hurdacı

Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı tutan inorganik amorf sert maddelerdir. Genelde şeffaf ve renkli sökülmüş araç camları, soda şişesi vb. cam hurdaları bulunabilmekte. Kemer yakınlarında hurda cam alanlar arasındayız.

Kemer İkinci El Lokanta Malzemesi Alan Hurdacılar

2.el sanayi tipi reataurant mutfağı aletleri almaktayız. 2.el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı, tezgah alıp satmaktayız. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi yemek ocağı, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri cafe restaurant tipi mutfak aletini yakından incelemek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

Kemer Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kiloyla parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Antalya Kemer etrafında şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında istediğiniz adrese geliriz. Antalya Kemer kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Kemer kumaş hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Kemer Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha fazla temiz bir Antalya ve çok daha güzel Kemer oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Kemer hurdacılar sitesi D bloktaki depomuzun iş birliğiyle geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Kemer Fabrika Sökümü

Yıkımla ilgilenlerin bahsettiği şekilde kolay değildir. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Antalya Kemer fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Uzun süredir bol miktarda fabrika bozumu ihalesi aldık. Fabrika sökümünden önce sökülecek imalathanenin incelikle dolaşılması gerekiyor. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız.

Kemer Hurda Araba Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Kemer hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araç hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
, hurda vagon, hurda motor . İmkan oldukça Kemer çevresinde hurda araç alıyoruz.

Kemer Jeneratör Hurdası Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın işletmeyiz. Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan hurdacılar içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Kemer Hurdacı

Nerdeyse iki bin dokuz yılından beri hurda eşya alımında hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin bahşettiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Kemer hurdacı firması olarak zaman farketmeden hurda malzeme alıyoruz.

En Yakın Kemer Hurdacı Numarası

Halk Metal hurdacılık olarak Kemer ilçesinin yakınlarında her türde hurda eşya alıyoruz. En yakın Kemer hurdacı deposu servisi ile hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. Kemer hurdacı içinde çalışan personelimiz ile yerinden hurda almaya devam ediyoruz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Kemer çevresinde hizmetler ediyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.