Bursa Hurdacı

Kestel Hurdacı Hurda Fiyatları

Bursa Kestel merkezinin çevresinde hurda fiyatları sormak sebebi ile çağrı merkezimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Yurdun istediğiniz bölgesinde, hurda alıyoruz. Halk Metal firmamızla hurda türleri alıyoruz. En iyi Bursa Kestel hurda fiyatları ile hizmetimize devam ediyoruz. Piyasadan farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bursa hurdacısı olarak Kestel ilçesinde hurdacılık yapmaktayız. Kestel hurdacı firmasıyız.

Kestel Hurdacı Firma

Kestel mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Hurda plastik ve metalleri eriterek milletimizin geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her tür inşaat demiri hurdası satışı amacı ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Kestel hurdacı olarak Bursa ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzeme için en yakın hurda nakil ekibimizi gönderiyoruz. Kestel hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Bursa Kestel içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Bursa merkezinin eşsiz ilçesi Kestel öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Bursa Kestel ilçesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Kestel Hurdacı Telefon Numarası

Bursa Kestel adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bursa Kestel hurdacı numarası sitemizin altında kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Boş yere süre harcamadan arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda satmak nedeni ile firmamızı aramanız gereklidir.

Kestel Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bursa Kestel alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında öncüyüz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki Bursa Kestel hurda alüminyum kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Sizin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Kestel ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil alırken tartımı müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda Kestel hurdacısıyız. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Kestel Demir Hurda Alımı

Kestel çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatları istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alanlar linkine tıklayın. Firmamız Kestel bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Demir, dünya genelinde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Burada yayınlanan Bursa Kestel demir hurda fiyat listesini isteyene her gün ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı linkine tıklayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için peşin para ödeme yapmaktayız.

Kestel Kablo Hurdası Alımı

Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Bursa Kestel hurda kablo alan firmayız. Kestel etrafında bolca edinilen 40% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini elden ödüyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyatlar sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kestel hurdacı firmayız. İlaveten hurda fare yemez kablolar fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Bursa Kestel hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda bulunan Bursa Kestel hurda bakır kablo kg fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderiyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Kestel hurdacısı olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın.

Kestel Sac Hurda Alan Yerler

Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bursa Kestel çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek amacı ile. Müştemilat tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

Kestel Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo, çinko hurda, hurda sarı ve hurda alüminyum alımlarında fiyat listeleri uyguluyoruz. Kestel hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Hurda raf alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Kestel geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda alımı yapıyor. Kestel adresten hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeyi çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurda metalin piyasa kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Kestel hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı prensip edindik.

Kestel Krom Hurda Alım Satımı

310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Kestel hurda krom ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Kestel Hurda Kurşun Alımı

Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alım satımı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Kestel Bursa kurşun hurdası alım satımı için depoladığınız yere geldiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Kestel hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

Kestel Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Kestel ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Kestel sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Bu yüzden Kestel hurda sarı alımı yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda cinsleri vardır. Kestel hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü sarı hurda ismi verilmiştir. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda sarı bronz almaktadır.

Kestel Hurda Çinko Alanlar

Burada paylaşılan Bursa Kestel çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda çinko fiyatları yazımıza bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayın. Bursa, Kestel etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Kestel Bakır Hurda Alım Satımı

Bakır alan Kestel hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bu sayfadaki Kestel bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Bursa Kestel hurda bakır alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Kestel içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kestel hurda bakır fiyatları için arayın.

Kestel 2.El Eşya

İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak maksadı ile biziarayabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip oturma gruplarınızı adresinize gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan firma başlıklı yazımızı ziyaret ediniz Çok ekonomik fiyatlarla yeni gibi, 2.el mobilya ve aksesuar satıyoruz. 2. El büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası satıyoruz.

Kestel 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firma

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur.

Anlık Kestel Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatına erişmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Kestel hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda borsasında her an değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken daha yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. Anlık hurda fiyatları içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz

Kestel Kağıt Hurdası Alımı

Bursa Kestel hurda kağıt alıp satanlar içindeki firmamız yardımıyla kağıt kırpıntı, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçenin tümünde renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen sayesinde müşterilerimize daha çok kazanma olanağı takdim ediyoruz.

Değerinden yüksek kilo fiyatı ile peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası alıyoruz. Kestel kağıt hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Kestel hurda karton ve kağıt kilo fiyatını telegram grubu üyelerimize her gün ulaştırılmaktadır

7/24 Açık Kestel Hurdacı Firma

Yılların verdiği deneyimle araç gereç parkurumuzu geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Kestel hurdacı firması olan şirketimiz ile hafta sonları dahil atık hurda alımı yapmaktayız. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmet veriyoruz.

Kestel Hurda Araç Alanlar

Tabiki de size hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Kestel hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat oldukça Kestel bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası vebenzeri hurda araç gerecin fiyat bilgisini öğrenmek için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Ancak araba hurdası trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

En Yakın Kestel Hurdacı

Kestel hurdacı firma içindeki çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kestel etrafında hizmetler veriyoruz. En yakın Kestel hurdacı firması ismi ile her cinsten hurda metal alırken yerinize gelmekteyiz. Halk Metal firmamızla Kestel bölgesinde her türlü hurda satımı işi yapmaktayız.

Kestel Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip suları muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde renkli cam şişe, çıkma oto camları çeşitlerinde cam hurdalar oldukça fazla alınıp satılıyor. Kestel ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içerisindeyiz.

Kestel Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türlü malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Sevenlerine temiz bir Bursa ve çok daha yaşanabilir Kestel bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Kestel hurdacılar sitesi içindeki hurda dükkânımız aracılığı ile hurda alımı ve satımı işleriyle piyasada lideriz.

Kestel Fabrika Bozumu

Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Kestel Bursa fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü bir yerdeyiz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalelerini tamamladık. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor.

Kestel Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kestel ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima Kestel ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Kestel Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Kestel Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan kararla planlanan yerlere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların nakliye işleri titiz bir şekilde tarafımızca yapılıyor. Kestel hurdacı Halk Metal tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Kestel Akü Hurda Alım Satımı

Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Taşıtlarda elektrik kaynağı bulunuyor. Akü hurdası alanlar gönderimizi geziniz. Bu sebep ile iş yerimiz gibi firma bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran suları sebebiyle değerlidir.

Kestel Hurda Nikel Alan Hurdacı

Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken gayet hassasiyet ile davranılmalıdır. Kestel hurda nikel alımı yapıyoruz. Özellikle anot nikel hurdası, nikel turbo, %95 – %99 şablon nikel alımı yapıyoruz.

Kestel 2.el Lokanta Aletleri Alım Satımı

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi restoran malzemeleri alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocaklar, paslanmaz dinlendirici, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, endüstriyel aspiratör vb sanayi tipi otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Kestel Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

Bursa Kestel ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır. Kestel etrafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımları için dilediğiniz yere personellerimizi gönderiyoruz. Spota düşmüş penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

Spota düşmüş ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş alımı için aşağıdaki numarayı hemen aramalısınız. Bursa Kestel kiloayla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Kestel hurda kumaş fiyatları güncellendi.

Kestel Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri bedelsiz yerine getiriyoruz. Kestel kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek yapılması nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen iş güvenliği önlemleri

Yıkımdan sonra çıkma parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası benzeri her türde hurda eşyayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz.

Kestel 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla iflas eden dükkânlar tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, market rafları, çelik raf hurdaları, mağaza raf hurdası, demir raflar arasından seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Kestel 2.el market rafı ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler yazısına bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Kestel ikinci el raf hurdası satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kestel Plastik Hurdası Alım Satımı

Bursa il Kestel bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. Kestel plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Buradaki Bursa Kestel hurda naylon fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Kestel 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız. Ayrıca işi bırakmak zorunda kalmış nalburlardan almış olduğumuz Müteahhitlerce bir site yapımında kullanılmış inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp