Zonguldak Hurdacı

Kilimli Hurdacı

Kilimli merkezinde hurda satmak nedeniyle gece gündüz firmamıza görüşmeniz yeterlidir. Halk Metal şirketimizle hizmet vermeteyiz.

Güzel ülkemizin arzu ettiğiniz yerinden, hurda alımı yapıyoruz. Tam zamanlı Kilimli hurda fiyatlarıyla hurdanızı alıyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Bütün hizmetlerimize ziyaret ettiğiniz gönderiden erişebilirsiniz. Kilimli hurdacı firma olarak geri dönüşüm sektöründe öncüyüz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Zonguldak hurdacısı olarak Kilimli bölgesinde hurdacılık yapmaktayız.

Kilimli Hurdacıları

Kilimli hurdacı firması olarak Zonguldak ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için en yakınınızdaki hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz Kilimli bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Kilimli hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Zonguldak Kilimli merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Zonguldak şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Kilimli sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Kilimli ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Kilimli Hurdacı Telefon Numarası

Kilimli adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Şimdi telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Kilimli hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşyalabileceğiniz konumdadır.

Kilimli Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Zonguldak Kilimli hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Bu sitede paylaşılmış olan Zonguldak Kilimli pirinç sarı ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Daha geniş bilgi için hurda sarı alan hurdacı makaleyi inceleyin. Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Kilimli ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir. Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Dolayısıyla Kilimli sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunabilir.

Kilimli Hurda Krom Alımı

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Kilimli hurda krom kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz yollamaktayız. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Kilimli Hurda Alan Firmalar

Tonajlı sarı hurda, ve çinko hurdası, hurda kurşun, hurda bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,hurda demir alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Kilimli hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Kilimli kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Hurda malzemelerinizi çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin piyasa değerini düşürmektedir. Zonguldak Kilimli geri dönüşüm firması Halk Metal her nevi hurda alıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda kablo alımı için evinize geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Kilimli Sac Hurda Alanlar

Kilimli çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı talep etmek sebebi ile. Sac hurda alımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Kilimli Bakır Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Kilimli bakır ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Zonguldak Kilimli bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kilimli hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Antikron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

Kilimli içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Kilimli hurdacı numarasını hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacılar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kilimli Alüminyum Hurda Alımı

Buradaki Zonguldak Kilimli alüminyum hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metine göz atabilirsiniz Her tür alüminyum hurda alınır. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Zonguldak Kilimli alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz.

Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlaronızı istiyoruz. Kilimli ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alırken tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak Kilimli hurdacı firmaları içindeyiz. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz.

Kilimli Kurşun Hurda Alan Yerler

Metal kurşun en eski madenlerdendir. Kilimli hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfada yer alan Kilimli çatı minare kurşunu kg fiyatı güncellenmiştir. Dünyada cevher şeklinde elde edilen kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Hurda kurşun alan yerler bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda sökümü yapıyoruz.

Kilimli Kablo Hurdası Alanlar

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Detaylı bloğumuzda önceden yazılmış kablo alan hurdacılar konuya bir göz atabilirsiniz. Satıcılarda bolca toplanan 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kilimli hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Kilimli hurda kablo alan yerler arasındayız. İçindeki iletkenin cinsine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Kilimli bakır kablo ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımında en doğru fiyatları öneriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler hemen arayın.

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Zonguldak Kilimli hurdacısı olarak her nevi antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

Genelde yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyat veriyoruz. Kilimli ilçesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

Kilimli Hurda Çinko Alan Yerler

Kilimli, Zonguldak çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kilimli çinko hurdası ton fiyatlarını isteyene her gün gönderilmektedir. Çinko hurda alımı gönderisine göz atmanız şahane olacaktır. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayın.

Kilimli Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımına bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Kilimli etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her nevi demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz.

Demir, yeryüzünde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Zonguldak Kilimli extra demir hurda fiyat listesini abonelerimize günlük ulaştırılmaktadır. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderimizi dolaşmalısınız. Kilimli genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Kilimli Nikel Hurdası Alanlar

İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 – %99 şablon nikel alım satımında piyasanın üstünde ton fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyetle çalıŞmalıyız. Kilimli hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Kilimli Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Kilimli genelinde cam hurda alan firmalar içinde bulunmaktayız. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan sıvı tutabilen amorf ve organik olmayan katı malzemelerin isimdir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camları, cam şişe şekillerinde cam hurdaları bulunabilmekte.

Kilimli 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan nalburlardan edindiğimiz Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Kilimli Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkımı yapılacak binanın titizlikle dolaşılarak gerekli ekipmanların ayarlanması uygun olur. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Kilimli fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Yıkım işi yapanların dediği şekilde kolay sayılmaz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde meşhur olduk. Daha önce yüzlerce fabrika sökümü ihalesini gerçekleştirdik.

Kilimli Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kilimli çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Kilimli bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda kombi alan yerler arasındayız. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Kilimli Hurda ve Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Kilimli Belediyesi tarafından bildirilen yere boşaltılır.

En Yakın Kilimli Hurdacı Firma

Kilimli en yakın hurdacı firma hizmeti ile her nevi hurda malzeme alıp satarken gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Kilimli hurdacı olarak adresten her türde hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal şirketimizle Kilimli ilçesinin yakınlarında hurda almaktayız. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Kilimli ilçesinde hizmet ediyoruz.

Anlık Güncel Kilimli Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdaların alım satımında öteki Kilimli hurdacılardan fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Güncel fiyatlara ulaşmak sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Kilimli hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar saat başı değişiklik gösteriyor.

Kilimli Hurda Jeneratör Alanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. Bozuk jeneratör, elektrik trafosu alan yerler içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın işletmeyiz.

Kilimli Plastik Hurdası Alanlar

Kilimli plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumdaki işletmeyiz. Sitemizdeki Kilimli naylon hurdası kilo fiyatını grubumuzda her saat paylaşıyoruz Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Zonguldak şehri Kilimli bölgesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen, polistren alımı yapıyoruz. En idel fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Kilimli Hurdacı Firma

Geçen yılların kazandırdığı kurumsallık aracılığı ile tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kilimli hurdacı olarak haftasonları dahil hurda alımı yapmaktayız. Tam yedi senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Kilimli Hurda Akü Alım Satımı

Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan enerji deposudur. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu suları nedeniyle kıymetlidir. Akü hurdası ton fiyatı bölümüne göz bakarsanız pişman olmazsınız. Bu sebep ile Kilimli hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Bir müddet sonra atık duruma gelen akülere hurda akü diyoruz. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunabiliyor.

Kilimli İkinci El Cafe Aletleri Alanlar

İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, meze dolapları, endüstriyel set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titizlik ile kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinaları, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Kilimli Parça Kumaş Alan Hurdacı

Hurda kumaş alımı yapmaktayız. Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Zonguldak Kilimli etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz. Spot ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için aşağıdaki numaraları şimdi arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Zonguldak Kilimli hurda kumaş kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Zonguldak Kilimli kiloayla tartıp kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Kilimli Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza yaşanır bir şehir yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Kilimli hurdacılar sitesi onuncu blok içerisinde bulunan depomuz iş birliği ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Kilimli Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenen tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üst konuda ifade ettiğimiz fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kilimli kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak iş yerlerinin tekrar yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, pimapen hurdaları benzeri her türde hurdayı satın alıyoruz.

Kilimli Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Kilimli kağıt hurda alan yerler içindeki firmamız sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı ton fiyatı talep edebilirsiniz. İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alıp satarken uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma olanağı veriyoruz.

Piyasanın üstünde ton fiyatıyla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yaparız. Kilimli karton hurdası aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Kilimli hurda kağıt fiyat listesini arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır

Kilimli Hurda Araba Alan Yerler

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Kilimli yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hasarlı hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Kilimli İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kilimli ikindi el raf hurdası kg fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Kilimli alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, hurda demir raflar, ürün reyonları, teşhir rafları, hurda market rafı içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz.

Kilimli 2.El Eşya

2.el patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları mevcuttur. En makul fiyatlarla kullanılmış ve 2.el ev eşyaları satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile firmamızla ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuklarınız adresinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alımı yapan firmalar konulu paylaşımımıza erişebilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp